Įkraunama...
Įkraunama...

kokio ūgio buvo jūsų vaikas

maniske 1 ir 4 men ugis 80 cm biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, prieš porą savaičių pradėjom eit į darželį, tai ta proga pasimatavom pasisvėrėm pas gydytoją - tada buvo lygiai 2,3 m., ūgis 97 cm, svoris 14 kg.
Atsakyti
Sveikos!O mano sunui 1m. ir 4men.,ugis 86cm,bet svoris...10,700kg....sliekiukas... smile.gif
Atsakyti
Maniskis 2,3 m jo ugis 99cm.o sveriam beveik 17kg. smile.gif
Atsakyti
Oho, kokie vaikučiai skirtingi blink.gif biggrin.gif , mes eisim pas daktarytę spalio pradžioj pasisvert ir pasimatuot ūgio, o tada ir matysim kokį kombinezoną pirkti 4u.gif
Atsakyti
Mano mergaitėms dabar 1 m 10 men vienos ugis 82 cm, kitos 87 cm. Pernai pavasarį per išpardavimus nupirkau žieminius kombinzonus 98 cm, ir dar spejo pavasarį panešioti. Negaliu sakyti kad paskendo tuose kombinzonuose, kelnytes truputį palenkiau, rankoves užraitojau ir gerai. Aš vietoj tavęs tikrai pirkčiau 92 cm, geriau tegu būna didesnis, negu kaip tik.
Atsakyti
mano dukryte uz viena tik liepos men. paaugo 5 cm,o svoeio nepriago nekiek g.gif
tad dabar ji 89 cm ir 12.5 kg.kudute-siaubas, o valgo kaip monstriukas rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mažiukės ūgis 81cm, nesenai pirkau kombenzona, iš dviejų dalių, 86cm. 92cm, labai didelis pasirodė. Daug priklauso nuo to, kokios firmos tas kombenzonas. Kadangi perku tik metams, nemanau, kad žiemai neužteks.
Atsakyti
Nu mes tai labai jau sliekiški tongue.gif Mums dabar 2,5 m. sūnelio ūgis 95 cm, o sveria 13-14 kg. Kažkaip nuo metų nustojo kg augti, tik į ilgi stiebiasi rolleyes.gif
Atsakyti
O maniškis, nors ir laksto be perstojo sveria 14 kg, o ūgis 98 cm. Ir visai neatrodo storulis rolleyes.gif Mum 2 metukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natalyjabut: 24 sausio 2007 - 12:16
bigsmile.gif oo na ir didelis vaikiukas 2 metu o toks didelis ,maniskis 3 tokio pat dydzio, na bet reik nepamirs genu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikas palyginus ir mazo ugio ir svorio mazo g.gif Tuoj bus du metukai, tai ugis 80cm (cia nelabai tikslus), ir svoris 10kg (cia tikslus ) doh.gif
Mamyte irgi smulki, bet tevelis ne is smulkiuju g.gif
Atsakyti