QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 27, 22:37)
<p>Sveiki,</p>
<p>Nusprendziau parasyti cia, nes reikia nesalisko zvilgsnio is sono..</p>
<p>Su MB esam vede jau sesti metai. Paskutiniu metu atsiranda daug pykciu, kuriu issiaiskinti iki galo taip ir nepavyksta.</p>
<p> </p>
<p>Paskutine situacija tokia, kad sekmadienio vakara pas MB uzsuko pazistamas trumpam. Gavosi, kad uzsibuvo - alus, paskui stipresni gerimai ir pan. O man ryte anksti i darba... Beda ta, kad MB zino, kad negaliu as uzmigt viena atsigulus i lova... nuo pat santykiu pradzios einam miegot kartu.. kiek esu bandzius uzmigt viena - viskas nesekmingai...</p>
<p> </p>
<p>MB uzklausiau, kada planuoja eit miegot. Pazistamas pasake, kad jei tau reikia i darba ryte tai eik ir miegok...</p>
<p> </p>
<p>Gavosi taip kad pabandziau uzmigt bet vis prasivarciau... apie vidurnakti nusileidau i pirma auksta... jie vis dar sedejo... vyras persiuto, kad negali pasisedet, kad cia mano ismislas, jog neuzmiegu ir pan... kad seniai beturejo galimybe pasisedet (nes daug dirba ir tikrai mazai kada iseina kad savaitgali namie)..</p>
<p> </p>
<p>Jauciuosi taip lyg jam neidomu, jog as kita diena turiu keltis i darba, kad turiu but susikaupus darbe. Atejes i lova apie trecia ryto buvo nepatenkintas ir piktas... sulaukiau kruvos visokiausiu zodziu, kad jis pavargo nuo mano kontroliavimo... kad nebezino kiek ilgai dar temps ir pan... bei lavina ivairiausiu epitetu i mano puse..</p>
<p> </p>
<p>Norisi isgirst is sono matyma.. ar turejau as tiesiog pakentet, ir neprasyt, kad eitume miegot ir eit i darba pamiegojus 3 valandas... ar vyras kazkaip turejo atsizvelgt i visa situacija?</p>
<p> </p>
<p>Likau kalta... atsiprasymo uz izeidinejima nesulaukiau...</p>
<p> </p>
<p>yra daug visokiu dalyku santykiuosi kurie ji erzina - kad jei jis nubunda nakti ir zaidzia telefonu as nubundu nuo apsviesto kambario ar nuo to kad jis juda lovoj... ne karta teko anksciau ei i darba be miego, del tos pacios piezasties. Niekada nesakau jei tai buna penktadieni ar sestadieni.</p>
<p> </p>
<p> </p>

Kiek jums metų - 7?