Įkraunama...
Įkraunama...

reikia patarimo...

QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 28, 16:47)
dekui visok uz pasisakymus smile.gif norejosi is sono isgirst situacijos matyma,


Viskas su jumis gerai, vyras gyvena kol kas ne su draugu o su jumis, todel turi atsizvelgti.

Na gal galejo pasitarti, bet ignoruot tai jau pasityciojimas... Namai tai ne naktibaris. Jei svecias trukdo vienam is namiskiu - tai turi atsisveikinti ir iseiti.

Nei as pakesciau tokiu situaciju nei MB pakestu is mano puses
Atsakyti
Tai dabar jūsų problema skamba visai kitaip blink.gif Iš pradžių rašėt, kad užmigti viena negalit, o dabar, kad triukšmas trukdo.
Jau dabar mane užvaldė paranoja dėl sugalvotų temų-pamatė, kad visi sutaria ir ginčų bei ilgų diskusijų šia tema nebus, tai atsirado naujas posūkis siužete biggrin.gif




QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 28, 17:47)
<p>dekui visok uz pasisakymus smile.gif norejosi is sono isgirst situacijos matyma, manyciau sutinku su visaim pasakymais. Net kad ir su psichologiniais niuansais reiktu man pasitvarkyt.</p><p></p><p>Vyriskiai tyliai gersami nesedejo, pazistamas uzsukonuzvezt keliu daiktu ir tiek, o galiausiai uzsikumas uzsitese iki kito ryto. Niekada nepriestaravau kaivtai busavo savaitgalis, taciau kai vyrui keltis anksti idarba, net nesugebeciau trikdyti jo poilsio. Nors miegamasis antram aukste bet tv, pokalbiai kiauriai girdisi ( abu vyriskiai ganetini skardziabalsiai) o ir nesusimastantys kad kazkam miego metas ir kita diena i darba. </p><p>Nesedejau as prie ju visa vakara, su pazistamu puikiai sutariam, tvarkiausi savo reikalus o kai kazka uzsikalbedavom- prisesdavau pabendrauti.</p><p></p><p>Pagrindine problema ne tai kad uzmigt negaliu viena- miegu labai jautriai. girdziu nakti nei kai suo neramus pirmam aukste buna, jei kazkas atsikelia ir i tualeta ir pan. Suprantu, cia jau mano problema siij vietoj. Tiesiog norejosi isgirst nuomones is svetimu ar turejau eit i miegamaji ir gulet kol kazkaip uzmigsiu, ar vyras turejo atsizvelgt i tai kad kita diena darbo diena.</p><p></p><p></p>

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2018 11 28, 17:15)
Tai dabar jūsų problema skamba visai kitaip  blink.gif Iš pradžių rašėt, kad užmigti viena negalit, o dabar, kad triukšmas trukdo.
Jau dabar mane užvaldė paranoja dėl sugalvotų temų-pamatė, kad visi sutaria ir ginčų bei ilgų diskusijų šia tema nebus, tai atsirado naujas posūkis siužete  biggrin.gif


Na koks skirtumas, kas trukdo. Kokie namai jei reikia aiskintis.

Bet paziurim kita atveji. Sakysim as dirbu naktimis kartais, sedziu prie kompo. Jei man sakytu, kad nedirbk, ateik miegot, nes as neisimiegosiu darbui, tai nzn ar butu gerai?

Pries tai gyvenom name, tai ten girdedavo ka darau kitame aukste, klaviatura ar kede krebzda, ar i virtuve nueinu isipilt ko isgert.

Dabar butas beet miegamasis labai toli, tai nesigirdi... Kaip matott nereikia ir draugu kad butu problemos
Atsakyti

situacijos abi kartu- ir ciena neuzmiegu, ir kartu jautriai miegu.

Kaip bebutu, idomus jusu pasisakymai.

Sudomino ir pasisakymas apie nepasitikejima savimi ir pan... apie mazos mergaites sindroma..

nebuvau susimascius apie tai anksciau, bet gal vertetu matyt. 

Niekad nesu cia rasiusi, bet matau kad tokios diskusijos gali kartais duot peno naujiema pamastymams ir apmastymams.

Atsakyti
Mano galva viskas priklauso nuo to kiek situacija kartojasi. Del vienetiniu atveju, tkrai piktintis nederetu. Jei jusu namuose vakarones su draugais vyksta pastoviai, tada sutinku, tai gali pradeti varginti.
Atsakyti
QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 28, 17:21)
Sudomino ir pasisakymas apie nepasitikejima savimi ir pan... apie mazos mergaites sindroma..


Na koks ten skirtumas?
Kaip MB man pasake, kai dirbdavau velai vakarais:
"As ne tam istekejau, kad viena miegociau"
Atsakyti
Na, aš irgi iš tų, miegančių jautriai. Bet suprantu, kad kartais ritmai ir poreikiai gali išsiskirti.
Jei tokie pasisėdėjimai vyksta kartais, man atrodo, kad kelti dėl to triukšmą, tai reiškia demonstruoti kontrolę ir visišką nenorą atsižvelgti į kito poreikius. Bet jei nuolat, tai jau kita kalba.



QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 28, 18:35)
Na koks ten skirtumas?
Kaip MB man pasake, kai dirbdavau velai vakarais:
"As ne tam istekejau, kad viena miegociau"

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2018 11 28, 17:39)
Na, aš irgi iš tų, miegančių jautriai. Bet suprantu, kad kartais ritmai ir poreikiai gali išsiskirti.
Jei tokie pasisėdėjimai vyksta kartais, man atrodo, kad kelti dėl to triukšmą, tai reiškia demonstruoti kontrolę ir visišką nenorą atsižvelgti į kito poreikius. Bet jei nuolat, tai jau kita kalba.

Jus gal sau neissakot tikru nepasitenkinimo pirezasciu? jei trukdo uzmiogti triuskams tai vienans dalykas, jei tik jum butinai reikia vyro salia, kad uzmigti, tai visai kas kita, jei norit sekso tai vel aks kita, jei nenorit, kad vyras gertu iki paryciu tai vel kita situacija, pirma su svaim issiaiskinkit, nes suauges zmogus turi uzmigti vienas, negalima to apkruati kitam suaugusiam zmogui biggrin.gif . Kaip bebutu, jums abiem su vyru reikia issikalbeti.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 28, 18:20)


Dabar butas beet miegamasis labai toli, tai nesigirdi... Kaip matott nereikia ir draugu kad butu problemos

Tu rasei kazkada, kad jus is vis nepriimat jokiu sveciu, nereikia jums sito. Yra ir kitokiu zmoniu, kurie ne tik su vyru/ zmona butinai sulipe turi sedet. Kitiems reikia to bendravimo, draugu.
Atsakyti
QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 28, 18:21)
<p>situacijos abi kartu- ir ciena neuzmiegu, ir kartu jautriai miegu.</p><p></p><p>Kaip bebutu, idomus jusu pasisakymai.</p><p></p><p>Sudomino ir pasisakymas apie nepasitikejima savimi ir pan... apie mazos mergaites sindroma..</p><p></p><p>nebuvau susimascius apie tai anksciau, bet gal vertetu matyt. </p><p></p><p>Niekad nesu cia rasiusi, bet matau kad tokios diskusijos gali kartais duot peno naujiema pamastymams ir apmastymams.</p><p></p><p></p>

Tai turit vaiku ar ne? Ar specialiai klausimo " nematet"?

Jo, jei nenorit kad vyras paliktu - leiskit zmogui buti savimi.
Atsakyti
QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 28, 16:47)
ar vyras turejo atsizvelgt i tai kad kita diena darbo diena.

aišku, kad turėjo. Nepykit už atvirumą, bet tikrai gero šeimos vyro neįsivaizduoju taip besielgiančio. Turite apie ką pamądtyti. Jis juk žino, kad jūs jautri, žino ką vedė, taigi turi arba jums padėti gydymęsi, jei toks jums egzistuoja, arba taikytis prie jūsų.
Atsakyti

Kad jus viena uzmigti negalite - nenormalu. Kad vyras metosi ivairiais epitetais - irgi nenormalu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 28 lapkričio 2018 - 19:45