Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Siaip sakoma, kad reikia orientuotis i gimdymo data ir vaikelio amziu pagal 12sav skana, nes iki tol visi daugmaz vienodai auga. O paskui jau individualiai, pagal tevelius. Jeigu tevai aukstesni pvz, tai jau vaikas gali but ir ale didesnis.. nu zodziu😂koks skirtumas, plius minus vistiek zinom, kada tiketis, o jau gims, kada reikes😂

As siandien biski nusikaliau, anksti keliausi, puse Lietuvos apvaziavau, is namu 9 islekiau, grizau pries 8 vakare, puikus gimtadienis😂dabar tik i dusa ir i lova svajoju😍

kas ka jau perkates leliukam?

Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2019 03 16, 20:03)
kas ka jau perkates leliukam?

As gavau nauja telefona, tai nespejau dar visko persikelt, susitvarkyt.
Kita savaite vaziuojan atostogu savaitei, tai nusprendem, kad pradesim pirkinetis po to. Tiesa buvom apziuret vezimuku, svarstom kokios firmos pirkt ir ar pirkt atskirus, ar 3in1 kur yra masinine kedute, gulimas lopsys ir sedima dalis. Dar reiks uzsukt i kelias parduotuves paziuret. O mano drauge jau pradejo dovanot lialiukui dovanas.
Beje paskutines kelias dienas pilvuzas nemazas islindo, darbe jau pamate, o iki tol tik itarinejo.
Atsakyti
Sveikos, jo tyluma čia.. o būna paplepet taip norisi.. smile.gif
Nereik nei toli eit, kai sūnaus laukiaus 2016metais irgi mamos priplepedavo tiek kad jei dieną dvi neužeini prarandi nuovoką apie ką kalba biggrin.gif nors ir fb jau gi lb populiarus buvo, tai nežinau nuo ko čia priklauso hmm.gif manau gal kažkiek ir nuo mamų skaičiaus grupėje smile.gif
Manes laukia echo trečiadienį, kaip laukiu ax.gif gal pamatys kas namelyje gyvena biggrin.gif nes norėčiau jau shopintis po biški, ne palikt visko paskutinei minutei, žinant kad dekrete jau suniau puškuot, ypač jei karšta rolleyes.gif
O jus jau turit kažką? Kada pirkinius planuojat?
Atsakyti

Sveikos, jo tyluma čia.. o būna paplepet taip norisi.. smile.gif
Nereik nei toli eit, kai sūnaus laukiaus 2016metais irgi mamos priplepedavo tiek kad jei dieną dvi neužeini prarandi nuovoką apie ką kalba biggrin.gifnors ir fb jau gi lb populiarus buvo, tai nežinau nuo ko čia priklauso hmm.gifmanau gal kažkiek ir nuo mamų skaičiaus grupėje smile.gif
Manes laukia echo trečiadienį, kaip laukiu ax.gifgal pamatys kas namelyje gyvena biggrin.gifnes norėčiau jau shopintis po biški, ne palikt visko paskutinei minutei, žinant kad dekrete jau suniau puškuot, ypač jei karšta rolleyes.gif
O jus jau turit kažką? Kada pirkinius planuojat?

Oj smagus trečiadienis kažkam nusimato  :)  aš jau buvau praeita trečiadienį, judesiukus kai tik pradėjau jaust.   :yahoo:  Beje koks gražus vaikučio stuburiukas :wub:  kažkaip pasiliko galvoje tas vaizdinys  :4u:  varysiu šį trečiadienį pas akušerę, pasvers pamatuos spaudima, viskas vėl bus super  :D  tik kad svoris buvo +4 o dabar vėl nukrito +2  :rolleyes:  o pilvukas gerai pupso neveltui taip valgyt nesinori  :nestuke  

Mes kolkas  laukiam deklaracijų su vyru, kai susimokėsim mokesčius, manau didysis shopingas bus tik birželį  :D  o gal dar per Baby shower prineš mergikės visko, tai nereiks gal daug ir pirkt  :hmm:  aišku transportą ir baldus neišvengiamai turėsim patys nusipirkt  :)  Kada Jūs planuojat mamytės?

 

O dėl vežimėlio užsisvaigau dėl Bugaboo, dar net nebandžius  :D  bet kolegė labai atkalbinėjo pirkt 3in1, sako vistiek paskui norėsis lengvo sportinuko  :hmm:

 

Aišku kiek galvų tiek nuomonių, ką Jūs planuojat su transportu?

Atsakyti

as tai turiu rubeliu pradziai, lovyte ir vezimuka. Daugiau kol kas nieko. Nors siaip reiktu gal po biski pirkinetis ten visokius pampersiukus, palutes, soskes pan. Bet dar iki to skyriaus nedaeinu😂

Atsakyti

Sveikos :)

As kadangi turiu jau patirties su vezimukais, tai zinokit irgi antra karta 3in1 tikrai tikrai nepirkciau :) Sunkoka tampytis, o kai vaikas paauga, nusiperki lengva sportinuka ir vargo nematai :) As savo sportine dali tikrai mazai naudojau :)

Atsakyti

As ilgai naudojau ir sportine dali, bet tikrai maziau patogumi, o ir sudevejom greit. Naudosiu likusi nuo antro vaiko lopsi ir autokedute (kas liko is 3in1 vezimo), o veliau ieskosiu sportinuko, su pilnai paguldoma nugarele.

Atsakyti

jauniute, o kartais ne 2016 m geguzinukuose buvai, labai jau nicas matytas.

Atsakyti

Jau zinot, ka pilvukuose nesiojat?

Atsakyti

jauniute, o kartais ne 2016 m geguzinukuose buvai, labai jau nicas matytas.

 

Aha, 2016 geguzinukuose :)

 

Atsakyti

Kadangi buvau neapsisprendusi ar busiu geguzine, ar birzeline, tai skaiciau abi temas, todel ir pamenu, o mano vaikis i liepinukus persoko. 

Per 12 savaites skana, sake didesne tikimybe mergikei, bet kol kas nelabai tikiu, laukiu balandzio, gal 19 savaites skane pasirodys tiksliau.

Atsakyti

Labutis  :4u:  Šiandien buvau mamyčių sporte, prasitampiau truputį, tik grįžusi atstačiau prarastas kalorijas bandelėmis su kava...  :oh: Nu sunku man atsilaikyti nuo kažko saldaus kartais. Pilvinukas jau reguliariai pasispardo, tai taip smagu. Tik tiek kad tikrai šį kartą silnesni ir retesni, jei buvo su berniukais abiem. 

kas ka jau perkates leliukam?

 

Nieko neperku ir manau dar be birželio nieko ir nepirksiu. Peržiūrėsiu savo berniukų rūbelius, atsirinksiu, kažką esu perleidusi draugei, tai manau grįš atgal ir su kaupu dar.

Tik žinoma, reikės kažko nusipirkti, nes šį kartą panašu, jog atkeliauja sesė broliams  :wub:

 

 

O dėl vežimėlio užsisvaigau dėl Bugaboo, dar net nebandžius  :D  bet kolegė labai atkalbinėjo pirkt 3in1, sako vistiek paskui norėsis lengvo sportinuko  :hmm:

 

Aišku kiek galvų tiek nuomonių, ką Jūs planuojat su transportu?

 

Turiu likusį ir dar kartais naudojamą bugaboo camelion II, daaaaaug jau matęs, abu vaikus užauginęs, bet sakiau nekeisiu. Reiks tik patvarkyti ratukus, ir užvalkaliukus nusipirkti naujus. O šiaip dar tikrai atitarnaus :D

Atsakyti