Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Vat ir as neapsisprendziu ar pirkt 3 in1 ar atskira vezimuka. Noriu nueit i parduotuve pabandyt, paziuret, tada nuspresiu.
Kitos savaites pabaigoj vaziuojam atostogu, tai galvojam po truputi pradet pirktis po atostogu.
Atsakyti

Vat ir as neapsisprendziu ar pirkt 3 in1 ar atskira vezimuka. Noriu nueit i parduotuve pabandyt, paziuret, tada nuspresiu.
Kitos savaites pabaigoj vaziuojam atostogu, tai galvojam po truputi pradet pirktis po atostogu.

Jap,  aš irgi galvoju, kai pamėginsiu tai ir prašviesės ką pirkt  :D  šiandien dar buvau pas akušerę pasimatuot, tai dar širdelės paklausė, mūsų bernužėlio, tai viskas čiki  :wub:  sakė po 24sav. Turėtų jau stabiliai jaustis kaip spardosi  :nestuke  mu dabar tai kai pakutena, net juoktis noris  :yahoo:​ 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na nežinau, man su pirmuoju daug kas sakė kad 3in1 nepasiteisino na bet mums pasiteisino puikiai. Pirkom gerą komplektą, atsižvelgdami į savo kriterijus, ir nepasigailėjom nei kiek o paskui sekmingai pardavėm ir nusipirkom erdvesnį sportinuką kuris tiko ilgai, iki kol perėjom ant skėtuko:) šeip pagrindinis sunkumas yra tas, kad atskirai lopšinių vėžimų pirkti yra mažuma, ir pagrindę visi jie tokie labai nepigūs (STOKKE EMMALJUNGA ir pan.). rolleyes.gif
Atsakyti

Labutis, kaip gyvena mamytės? :4u:​ 

Atsakyti
Buvom vakar echo, turesim bernuzeli smile.gif Tai siandien visa ryta dairiausi daigtu. Gal, kad suzinojom ko laukiames, tai jau noriu pradet pirktis smile.gif
Atsakyti

Sveikos ☺

Mes gyvenam neblogai, siek tiek sloguojam seimoj visi draugiskai, bet siaip viskas ciki👍

Pilvuzas auga dienom, judesiukai vis stipresni jauciasi😍o bumsi ten kol kas slapukas. 18sav nesirode, dabar antradieni eisiu, gal suzinosim☺

Atsakyti