Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Vat ir as neapsisprendziu ar pirkt 3 in1 ar atskira vezimuka. Noriu nueit i parduotuve pabandyt, paziuret, tada nuspresiu.
Kitos savaites pabaigoj vaziuojam atostogu, tai galvojam po truputi pradet pirktis po atostogu.
Atsakyti

Vat ir as neapsisprendziu ar pirkt 3 in1 ar atskira vezimuka. Noriu nueit i parduotuve pabandyt, paziuret, tada nuspresiu.
Kitos savaites pabaigoj vaziuojam atostogu, tai galvojam po truputi pradet pirktis po atostogu.

 Jap,  aš irgi galvoju, kai pamėginsiu tai ir prašviesės ką pirkt  :D  šiandien dar buvau pas akušerę pasimatuot, tai dar širdelės paklausė, mūsų bernužėlio, tai viskas čiki  :wub:  sakė po 24sav. Turėtų jau stabiliai jaustis kaip spardosi  :nestuke  mu dabar tai kai pakutena, net juoktis noris  :yahoo:​ 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na nežinau, man su pirmuoju daug kas sakė kad 3in1 nepasiteisino na bet mums pasiteisino puikiai. Pirkom gerą komplektą, atsižvelgdami į savo kriterijus, ir nepasigailėjom nei kiek o paskui sekmingai pardavėm ir nusipirkom erdvesnį sportinuką kuris tiko ilgai, iki kol perėjom ant skėtuko:) šeip pagrindinis sunkumas yra tas, kad atskirai lopšinių vėžimų pirkti yra mažuma, ir pagrindę visi jie tokie labai nepigūs (STOKKE EMMALJUNGA ir pan.). rolleyes.gif
Atsakyti

Labutis, kaip gyvena mamytės? :4u:​ 

Atsakyti
Buvom vakar echo, turesim bernuzeli smile.gif Tai siandien visa ryta dairiausi daigtu. Gal, kad suzinojom ko laukiames, tai jau noriu pradet pirktis smile.gif
Atsakyti

Sveikos ☺

Mes gyvenam neblogai, siek tiek sloguojam seimoj visi draugiskai, bet siaip viskas ciki👍

Pilvuzas auga dienom, judesiukai vis stipresni jauciasi😍o bumsi ten kol kas slapukas. 18sav nesirode, dabar antradieni eisiu, gal suzinosim☺

Atsakyti

su pavasario svente🐣

Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2019 04 13, 20:45)
<p>Sveikos ☺</p><p>Mes gyvenam neblogai, siek tiek sloguojam seimoj visi draugiskai, bet siaip viskas ciki👍</p><p>Pilvuzas auga dienom, judesiukai vis stipresni jauciasi😍o bumsi ten kol kas slapukas. 18sav nesirode, dabar antradieni eisiu, gal suzinosim☺</p><p></p>

Tai ar pasirode lialiukas savo lyti?
Atsakyti

Tai ar pasirode lialiukas savo lyti?

Lyg ir taip☺Tris kartus per visa echo ziurejo, tai sake berniuko nemato

Atsakyti

Lyg ir taip☺Tris kartus per visa echo ziurejo, tai sake berniuko nemato

Labas. O kaip smagu, pagaliau nors viena dama mums į kompaniją, nes berniukai visiškai užvaldė grupę :clap:​   :D  :lol: 

Atsakyti

Net nepamenu ar rasiau, maniske irgi lyg dama. Tik dar neaisku ar rugpjutinuke, ar kaip brolis, ilgai ir laimingai pilve gyvens ir rugsejo lauks.

Atsakyti

Man terminas rugpjucio gale, tai labai gali but, kad ir iki rugsejo istempsiu😂nors nesinoretu...

Atsakyti