Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Esu laimingoji,kurios nepykina. Šleikštulys vos vos kartais būna, bet greit praeina :clap: 

Iš anksto linkiu sėkmingai palydėti senuosius metus ir su trenksmu laukiam ateinančių :sokiai:  laukia įspudžių ir naujų susitikimų kupini metai :clap_1: sako, kaip sutiksi naujus metus, tokie ir metai bus  :hihihi:​ 

Atsakyti

Sveikos. Su Naujaisiais metais🐷

ir kaip jie prasidejo?☺

Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2018 12 31, 13:56)
<p>Esu laimingoji,kurios nepykina. Šleikštulys vos vos kartais būna, bet greit praeina clap.gif </p><p></p><p>sako, kaip sutiksi naujus metus, tokie ir metai bus  hihihi.gif​ </p>

Tikiuosi ne nes tada visus metus noretusi tik valgyt ir miegot biggrin.gif sunkiai iki nauju datraukiau, toks energijos trukumas absoliutus blink.gif o kaip kitu svente?
Atsakyti
Sveikos sulaukusios Naujuju Kriukses metu! Linkiu stiprybes, lengvo nesiojimo ir daug puikiu ispudziu 4u.gif

Mes sventem namuose su draugais, kurem pirti, sokom, dainavom, grilinom. Labai smagiai iki paryciu, bet dabar vakare mano suo streso doze uztaise. Is aptavro istruko oziukas, mano vokietys ji susimedziojo, tai patirejom vargo vargelio, kol su drauge, o po to dar ir vyrais atlupom ji nuo to vargso gyvuliuko blink.gif Adrenalino doze gavau padidinta.
Atsakyti

Sveikos! Su Naujaisiais Metais! Tebūna jie nuostabūs Jums visoms! :)

Nutariau ir aš prie Jūsų prisijungti :) Tai yra mano antras nėštumas, turiu 2,3 metų sūnelį, apie antrą laukimą sužinojome gruodžio 19 d. ir pagal skaičiavimus terminas yra rugpjūčio 24 d. :) Koks nerealus jausmas ir vėl būti nėščia! :)

Atsakyti

Sveikutės, su naujais!  :4u:  :4u:

Šiandien buvo pirma diena po sinusito ir 3 sav namie, darbe, buvo nelengva, kankina nuolatinis pykinimas, bet bent jau nevemiu, o pavalgius pradeda rūgštys kilt. Va dabar jau namie, o rūgštys dar kyla. Ir jau nuovargis apėmęs, va guliu ant sofkutės ir svajoju, kad reiktų numigt (esu iš energingųjų galėdavau dirbti nuo 6 ryto iki 19 vakaro ir nuovargio nejausdavau), o dabar visiškai ameba... Merginos, Ar ilgai toks nuovargis kankins? 

Ai vakar jau kalė į smegenis hormonų dozė, nes zliumbiau pusę vakaro, kad niekas nemyli manęs  :yahoo:

Atsakyti

Sveikos, mamikės, jungiuosi prie Klaipėdos nėštukių, mums 8savaitės 5diena 😊🎈  Negaliu patikėti, kad iš pirmo karto pavyko, kai aplink pažystamos deda daug pastangų ir nieko 😕.. Nors vyras iškart sakė jau nėščia ir viskas 😁 pribūrė 🎆 Po dviejų savaičių berods dariau testą, nieko nerodė, ir po kokių 5 dienų (2 dienosiki mėnesinių) pasidariau testą, kuris besiprausiant žiauriai greit išryškėjo II, o laimės ir šypsenos iki ausų 😁, už kokių 30min nuėjau patikrinti savo augintinio ežiuko, kuris susirgo paralyžium, deja, bet tą pačią dieną jį palaidojom 😢 nu ir emocionali diena.. ir ašarų ir džiaugsmo. 6sav. Šeimos daktarė liepė gauti nėštumo patvirtinimą, kadangi klinikoj akušerė greitai priimti negalėjo, o norėjosi viską kuo greičiau sužinot, tai privačiai nuvykom pasitikrinti. Kai parodė širdelę, kaip ji plaka  nuo to karto vis girdžiu tą plakimą.. manyje dvi širdis - eina sau 😃 Nu ką turim patvirtinimą kraujo tyrimus, šlapimo tyrimus viskas ok 😊 dabar laukiam 14 sav. Ir pakartotinai pas akušerę 🎈 Nu kolkas pykina, karščio bangos, skausminga išsipūtus krutinė, dažnas kėlimasis šlapintis ir troškulys, atrodo visas komplektas, koks gali būti 😁        

Sveikutės, su naujais!   :4u:   :4u: Šiandien buvo pirma diena po sinusito ir 3 sav namie, darbe, buvo nelengva, kankina nuolatinis pykinimas, bet bent jau nevemiu, o pavalgius pradeda rūgštys kilt. Va dabar jau namie, o rūgštys dar kyla. Ir jau nuovargis apėmęs, va guliu ant sofkutės ir svajoju, kad reiktų numigt (esu iš energingųjų galėdavau dirbti nuo 6 ryto iki 19 vakaro ir nuovargio nejausdavau), o dabar visiškai ameba... Merginos, Ar ilgai toks nuovargis kankins?  Ai vakar jau kalė į smegenis hormonų dozė, nes zliumbiau pusę vakaro, kad niekas nemyli manęs   :yahoo:
     Aha, man prieš kalėdas prasidėjo nuovargis. Net normaliai nebesitvarkau, vyras nebeiškentė pats namus išsiurbliavo 😁😁😁, o dėl nuotaikų užvakar irgi verkiau, prisiminus savo augintinį ir šiaip jautriai reagavau į viską 😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantellute: 02 sausio 2019 - 20:31

Sveikos! Su Naujaisiais Metais! Tebūna jie nuostabūs Jums visoms! :)

Nutariau ir aš prie Jūsų prisijungti :) Tai yra mano antras nėštumas, turiu 2,3 metų sūnelį, apie antrą laukimą sužinojome gruodžio 19 d. ir pagal skaičiavimus terminas yra rugpjūčio 24 d. :) Koks nerealus jausmas ir vėl būti nėščia! :)

 Kartu mum terminas  :yahoo: 

Shantellute, kodėl ne 12sav,o 14?  :hmm:​ 

Atsakyti

Oh tu jėzus marija, jop turėtų būti 12 😁 visai nupušau 😃

Atsakyti

Oh tu jėzus marija, jop turėtų būti 12 😁 visai nupušau 😃

Galvojau, gal ne Lietuvoj :D

Merginos o kraujo tyrimus darytis kur reik, poliklinikoj jie mokami? Nes privaciai einu  idomu kaip poliklinikoje

Atsakyti

Man šeimos daktarė liepė darytis tai nemokamai padarė 😃 mano poliklinikoj

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantellute: 03 sausio 2019 - 12:26

 Kartu mum terminas  :yahoo:


O, kaip smagu! :) Įdomu ar ir per antrą gimdymą pagimdysiu lygiai kaip pagal kalendorių :D nes pirmas gimdymas buvo būtent toks :D

Atsakyti