Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Jap mamytės kurios laukiates pirmagimio bent galite leisti sau pasivartyti, antras neštumas jau kardinaliai skyriasi nuo pirmojo.. rolleyes.gif begi leki sveiti gamini ir tt biggrin.gif bet irgi nepraleidziu progos kai vyras duoda patingeti biggrin.gif
Atsakyti

Jap mamytės kurios laukiates pirmagimio bent galite leisti sau pasivartyti, antras neštumas jau kardinaliai skyriasi nuo pirmojo.. rolleyes.gifbegi leki sveiti gamini ir tt biggrin.gifbet irgi nepraleidziu progos kai vyras duoda patingeti biggrin.gif

Tikrai taip, su pirmu gulinėjau ir tinginiavau, nors nėštumas buvo labai lengvais :) dabar, praktiškai, seneliai pas mus apsigyvenę. Aš paslika ant lovos guliu, o jie su mažyliu užsiima :) Tikiuos, kad nuo 12sav palengvės ir pati galėsiu normaliai mažiuku pasirūpinti :)

Atsakyti
QUOTE(Braškiukas @ 2019 01 05, 14:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="very_berry" data-cid="72313292" data-time="1546688705"><div><p>Jap mamytės kurios laukiates pirmagimio bent galite leisti sau pasivartyti, antras neštumas jau kardinaliai skyriasi nuo pirmojo.. vartotojo įkelta nuotraukabegi leki sveiti gamini ir tt vartotojo įkelta nuotraukabet irgi nepraleidziu progos kai vyras duoda patingeti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tikrai taip, su pirmu gulinėjau ir tinginiavau, nors nėštumas buvo labai lengvais smile.gif dabar, praktiškai, seneliai pas mus apsigyvenę. Aš paslika ant lovos guliu, o jie su mažyliu užsiima smile.gif Tikiuos, kad nuo 12sav palengvės ir pati galėsiu normaliai mažiuku pasirūpinti smile.gif</p>

Primink, kiek maziukui?
Atsakyti

Primink, kiek maziukui?

2m 1mėn. Lyg jau ir didokas, bet man dar mažiukas  :wub:  Kaip suprantu ir Tau ne pirmas nėštumas. Koks amžius?

Atsakyti

Primink, kiek maziukui?

2m 1mėn. Lyg jau ir didokas, bet man dar mažiukas  :wub:  Kaip suprantu ir Tau ne pirmas nėštumas. Koks amžius?

Atsakyti
QUOTE(Braškiukas @ 2019 01 05, 17:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="very_berry" data-cid="72313416" data-time="1546693607"><div><p>Primink, kiek maziukui?</p></div></blockquote><p>2m 1mėn. Lyg jau ir didokas, bet man dar mažiukas  wub.gif  Kaip suprantu ir Tau ne pirmas nėštumas. Koks amžius?</p>

2m. 4men. .maniškiui smile.gif
Atsakyti
Vai vai vai, kiek naujokiu! Sveikutes! 4u.gif

Man siandien islindo kazkokios rusvos isskyros, tai nuotaika subjuro ne tas zodis. Nes praeita karta irgi viskas taip nekaltai labai prasidejo ir baiges liudnai. Nu, bet tikiuos cia nieko rimto unsure.gif


QUOTE(very_berry @ 2019 01 05, 15:45)
Jap mamytės kurios laukiates pirmagimio bent galite leisti sau pasivartyti, antras neštumas jau kardinaliai skyriasi nuo pirmojo.. rolleyes.gif  begi leki sveiti gamini ir tt  biggrin.gif  bet irgi nepraleidziu progos kai vyras duoda patingeti


Man irgi kardinaliai skirias. Pirmaji laksciau iki paskutines dienos ir i darba, ir i veiklas visokias, ir fizinio kruvio nevengiau,o dabar kaip kiausinis.... Siandien truputi sieno savo ukiui nunesiau ir teplioja. Ir neaisku ar cia tik sutapimas, ar tikrai, kad pajudejau, pakrutejau, nors ten svorio jokio ir nebuvo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2019 01 05, 18:35)
Vai vai vai, kiek naujokiu! Sveikutes! 4u.gif

Man siandien islindo kazkokios rusvos isskyros, tai nuotaika subjuro ne tas zodis. Nes praeita karta irgi viskas taip nekaltai labai prasidejo ir baiges liudnai. Nu, bet tikiuos cia nieko rimto  unsure.gif
Man irgi kardinaliai skirias. Pirmaji laksciau iki paskutines dienos ir i darba, ir i veiklas visokias, ir fizinio kruvio nevengiau,o dabar kaip kiausinis.... Siandien truputi sieno savo ukiui nunesiau ir teplioja. Ir neaisku ar cia tik sutapimas, ar tikrai, kad pajudejau, pakrutejau, nors ten svorio jokio ir nebuvo... unsure.gif

Saugok save 4u.gif ypač jei sakau buvo liūdnas atvejis jau
Atsakyti
Tai nebent prie lovos prisikabint smile.gif
Bent guodziu, kad ana karta itartinai per gerai jauciausi ir be NT II daugiau nieko nejauciau,o dabar ir krutine ir papykina lengvai, tai gal cia nieko ir nebus blogo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2019 01 05, 19:05)
Tai nebent prie lovos prisikabint smile.gif
Bent guodziu, kad ana karta itartinai per gerai jauciausi ir be NT II daugiau nieko nejauciau,o dabar ir krutine ir papykina lengvai, tai gal cia nieko ir nebus blogo smile.gif

O pala vaikutis tau pirmas bus ar antras? Kam prie lovos, tesiog apsukas pamazint smile.gif
Atsakyti

Tai nebent prie lovos prisikabint smile.gif
Bent guodziu, kad ana karta itartinai per gerai jauciausi ir be NT II daugiau nieko nejauciau,o dabar ir krutine ir papykina lengvai, tai gal cia nieko ir nebus blogo smile.gif

Aš su pirmu nėštumu nejaučiau visiškai nieko - nei pykino, nei krūtinės skaudėjo - absoliučiai nieko :) 

Jei atsirado neaiškių teplionių, pasaugok save, čia ne juokai ir stebėk save ar nedaugėja, ar neatsiranda šviežio kraujo.

Atsakyti

Man labai SM striginėja, kol užkrauna puslapį, kartais ir kantrybė baigiasi :geda: 

pirmagimio grupę irgi fb turim, gerokai patogiau. O dar smagiau, kai nedaug ten mūsų. TD prisijungt bandžiau prie rugpjūtinukų, bet kai virš šimto narių, tai kažkaip noras praėjo :D 

Atsakyti