Įkraunama...
Įkraunama...

Emocinė vyro neištikimybė

Man jau pats prisiekinejimas atrodo vaikiskai, o dar vaikais, tai is vis gautu is kocelo i galva uz tokius prisiekinejimus, nesikeiskiu biggrin.gif

Neistikimybe nebutinai turi kartotis, bet nezinau ar galeciau paskui gyevnti su tuo zmogum, dabar atrodo, kad ne, o aisku, kai buni toje situacijoje tai ne visada taip pat elgiesi.

Manau, svarbiausia nuosirdziai pasikalbeti, jei tik imanoma su tokiu zmogum. jam reikia matomai didelio sukretimo, supratimo, kad gali prarasti zmona.

tikrai siuo metu reiktu labiau uzsiimti savim ir daugiau itraukti vyra i rupinimasi vaiku. dabar matomai per daug islepinot vyra....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gruodžio 2018 - 19:53

Jūsų menka savivertė ir jus vyras jau beveik įtikino, kad pati kalta. 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 12 17, 19:51)
Man jau pats prisiekinejimas atrodo vaikiskai, o dar vaikais, tai is vis gautu is kocelo i galva uz tokius prisiekinejimus, nesikeiskiu  biggrin.gif

Neistikimybe nebutinai turi kartotis, bet nezinau ar galeciau paskui gyevnti su tuo zmogum, dabar atrodo, kad ne, o aisku, kai buni toje situacijoje tai ne visada taip pat elgiesi.

Manau, svarbiausia nuosirdziai pasikalbeti, jei tik imanoma su tokiu zmogum. jam reikia matomai didelio sukretimo, supratimo, kad gali prarasti zmona.

tikrai siuo metu reiktu labiau uzsiimti savim ir daugiau itraukti vyra i rupinimasi vaiku. dabar matomai per daug islepinot vyra....


Sneketis su tokiu, tai kaip su krokodilu diskutuot apie gailestinguma. Po diskusijos vel ziures kaip ka nukast ir suesti.
Jis net nesupranta problemos, galvoja durnai bobai patrinsiu ir bus gerai. Jis net nesuvokia ka padare,, tai sneketis beprasmiska, taip pat galima sneketis apie marsiecius kuriu niekas nemate.
Isdavikas kaltas visuomet buna pats.
Taigi:
neistikimas
melagis ir dar
kaltinantis kitus uz savo blogus poeelgius.

Viskas kaip is vadovelio...dar pasiulys su kazkuo permiegot kaip kompensacija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 17 gruodžio 2018 - 20:01

Jūsų menka savivertė ir jus vyras jau beveik įtikino, kad pati kalta. 

Tikrai taip. 

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 17, 19:58)
Sneketis su tokiu, tai kaip su krokodilu diskutuot apie gailestinguma. Po diskusijos vel ziures kaip ka nukast ir suesti.
Jis net nesupranta problemos, galvoja durnai bobai patrinsiu ir bus gerai. Jis net nesuvokia ka padare,, tai sneketis beprasmiska, taip pat galima sneketis apie marsiecius kuriu niekas nemate.
Isdavikas kaltas visuomet buna pats.
Taigi:
neistikimas
melagis ir dar
kaltinantis kitus uz savo blogus poeelgius.
Viskas kaip is vadovelio...dar pasiulys su kazkuo permiegot kaip kompensacija

nebutinai viskas taip, jie susipazino labai jauni, kazkada jis toks nebuvo, gal jo sirdis uzsalo del per dideliu pinigu ir garbes, merginu demesio , va jei pavyktu jo sirdi isjudinti, atsildyti, rasti silpna vieta, kad skaudetu, kad vel sugristu i savo normalia buti, tada gal pasisektu, taip, kad verktu del to, ka pridares, kad suprasto to viso zala...cia tik zmona turetu ji geriausiai pazinoti ar jo vidus visas jau isgedes ar dar yra tas krislas to zmogaus, kuri ji pamilo...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 12 17, 20:23)
tada gal pasisektu, taip, kad verktu del to, ka pridares, kad suprasto to viso zala...cia tik zmona turetu ji geriausiai pazinoti ar jo vidus visas jau isgedes ar dar yra tas krislas to zmogaus, kuri ji pamilo...


Va va krokodilai sako irgi verkia.
Tokie neverkia, jie net nelaiko bobos lygiateisiu asmeniu.

Anksciau bendravau su vyrais diskusijose. Online ir gyvai. Ju argumentas - jei nezinos - tai viskas gerai. Sakau - o versle irgi taip? Draugui gali koki kinietiska sh ikisti uz vokiska, svarrbu nesuzinos.
Ne, sako, - draugu negalima apgaut...

Cia is tos chebros kur megiamas posakis: "draugu niekas nepi..."

Nieko nesupras... Nes aiskint reiktu pradet nuo to, kad moteris irgi zmogus.
Atsakyti

Aišku, kad eina kairėn. Tik va jūs kažkodėl kaltinant save. Jokie klubai čia nepadės  Jis tiesiog iš tų, kurie taškosi aplink. 

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 17, 21:49)
Va va krokodilai sako irgi verkia.
Tokie neverkia, jie net nelaiko bobos lygiateisiu asmeniu.

...

Nieko nesupras... Nes aiskint reiktu pradet nuo to, kad moteris irgi zmogus.

blink.gif kas tau pasidare? Gi tu pats aiskinai, kad moterys yra zemesnes butybes, kad jom galima duot i kaulus, kad jos maziau protingos ir tt.
Atsakyti

Mano saviverte zema bet ne tiek. Apsisprendziau kad neatleisiu. I kluba einu del saves. Dabsr klausimas- iskarto paduot akyrybom ar apiprekint vaikus, save, susirast darba ir tada? Jeigu jis mane apgaudinejo galiu ir as ji. Taip, jaunas buvo be toks. Pinigai ziauriai sugadino. Mane vercia vemt db kad buvau kvaile. Sakot tiesa- sake kad tie zodziai jam nieko nereiskka, bet rase nes ji taip rase. Ta"gera moteris" ir kad mane kad as nematysiu ir sirdies neskaudes. Jau lyg ir praplauna man jis galvq, bet mama labai padeda ir forumas:) mama man greit akis atmerkia, patirties turi. As patirties turiu mazai, jis man buvo vienintelis, labai mylejau ir siaip esu geraa, teisingas ir doras zmogus. Su vertybem ir ne egoiste. Tai va, uzsiroviau

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 12 17, 21:02)
blink.gif  kas tau pasidare? Gi tu pats aiskinai, kad moterys yra zemesnes butybes, kad jom galima duot i kaulus, kad jos maziau protingos ir tt.


Vel nesupratai subtilybiu... cia tikrai ne i tema pastabos
Atsakyti

Ir taip, jis nesuvokia ka padare. Jam patiko susirasinet su gera moterim. Kaip cia iki tiek nuejo, nezino. Ketino nutraukt. Baisiai bijo kad pasakysiu tos moters vyrui, kad neprimustu. Nes anas mafiozas. Tai ar mano bedos? Padesiu prasyma ir vyrui pasakysiu. Tegu abu biski paaukleja...zinokit man kaip tai zirafai letai, bet jau kai ateina...jis labiausiai bijo viesumo.a

Atsakyti
QUOTE(senegaloupe @ 2018 12 17, 21:06)
Dabsr klausimas- iskarto paduot akyrybom ar apiprekint vaikus, save, susirast darba ir tada? Jeigu jis mane apgaudinejo galiu ir as ji.


Manau saziningumu mazai ka laimesit. Bet reikes kazkokiu irodymu. Jis prades neigti.
Skiryboms paduokit kada jums patogu.
Issiskyrus galima del dalinio atleidimo pagalvot... Kai jau gyvens oficialiai atskirai ir alimentai bus priteisti.
Tada gali ir suvokti ka padare.
Atsakyti