Įkraunama...
Įkraunama...

Emocinė vyro neištikimybė

Taip, reikėjo išsaugoti žinutes jo. 

Atsakyti
QUOTE(senegaloupe @ 2018 12 17, 21:06)
<p>Mano saviverte zema bet ne tiek. Apsisprendziau kad neatleisiu. I kluba einu del saves. Dabsr klausimas- iskarto paduot akyrybom ar apiprekint vaikus, save, susirast darba ir tada? Jeigu jis mane apgaudinejo galiu ir as ji. Taip, jaunas buvo be toks. Pinigai ziauriai sugadino. Mane vercia vemt db kad buvau kvaile. Sakot tiesa- sake kad tie zodziai jam nieko nereiskka, bet rase nes ji taip rase. Ta"gera moteris" ir kad mane kad as nematysiu ir sirdies neskaudes. Jau lyg ir praplauna man jis galvq, bet mama labai padeda ir forumas:) mama man greit akis atmerkia, patirties turi. As patirties turiu mazai, jis man buvo vienintelis, labai mylejau ir siaip esu geraa, teisingas ir doras zmogus. Su vertybem ir ne egoiste. Tai va, uzsiroviau</p>

Dabar neskubek ir jokiu sprendimu nedaryk, kai esi pyktyje, pirma nusiramink, palauk, nebutina su juo miegoti tuo metu, gali atsiriboti, bet su skyrybom palauk, praeis laikas , pyktis tada ramiai nuspresi, pyktis ir noras kersyti blogiausias patarejas.
rupinkis savim, vaikais, planuok savo gyvenima ramiai.
Atsakyti

Kaupk pinigus kojinej, ieskok darbo. Rink irodymus. Kai stovėsi tvirtai - issiskirsi. 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2018 12 17, 21:19)
<p>Taip, reikėjo išsaugoti žinutes jo. </p>

kaip tu jas issaugosi, kad butu teisiskai vertingos?
Atsakyti

As turiu screenshotus isaugojus. Tai galvoju jei pavyks, pavaidint kazkiek ir apipirkt vaikus, pakaupt pibigus. Bet nzn kiek iskesiu. Jis nervingas, rekia ant vaiko, man sunku vaidint kvaile vel. 

Atsakyti

As turiu screenshotus isaugojus. Tai galvoju jei pavyks, pavaidint kazkiek ir apipirkt vaikus, pakaupt pibigus. Bet nzn kiek iskesiu. Jis nervingas, rekia ant vaiko, man sunku vaidint kvaile vel. 

Nepakenks įrašyti jo stūgavimus. 

Atsakyti

Ir taip, verke jis. Gal gaila manes buvoî, nes pirma diena ejau is proto. Gal prisiminimu...visgi 16 metu kartu uzaugom. Paskui verke del saves- pavargo aiskintis po 2 savaiciu...bet ****** man jo asaros dabar. Moterys, patarkit man naiviai- namie jis laiko daug grynu, tie pinigai gi musu. Be manes nebutu uzdirbes.ar man pasiimt kazkiek? Ar neverta?

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 12 17, 21:22)
kaip tu jas issaugosi, kad butu teisiskai vertingos?


6 menesius zinutes saugomos ir galima oficialiai patikrinti ju tikruma pas operatoriu. Tik nezinau ar tokiose bylose tai daroma. Kokiose nuzudymo taii daroma.

Gerai visi irodymai issaugoti cia ne kokia baisi kriminaline byla atittinkamai ir irodymu tikrumo kertele zemesne.
Reikia pasikalbeet su teisininku, kaip elgtis. O kol kas pavaidintii nuskriausta
Atsakyti

6 menesius zinutes saugomos ir galima oficialiai patikrinti ju tikruma pas operatoriu. Tik nezinau ar tokiose bylose tai daroma. Kokiose nuzudymo taii daroma.

Gerai visi irodymai issaugoti cia ne kokia baisi kriminaline byla atittinkamai ir irodymu tikrumo kertele zemesne.
Reikia pasikalbeet su teisininku, kaip elgtis. O kol kas pavaidintii nuskriausta

Atsakyti

Deja, susirasinejo per messengeri. Aisku, telefono isklotine gal irgi reiktu pasiimt. Kaip as galeciau pareikalauti jo telefono isklotines? Pasiskambint i tele2 ir sakyt kad reikia sito tel isklotines? Paklaua jo asmens kodo, pasakysiu ir gausiu?

Atsakyti
QUOTE(senegaloupe @ 2018 12 17, 21:32)
<p>Ir taip, verke jis. Gal gaila manes buvoî, nes pirma diena ejau is proto. Gal prisiminimu...visgi 16 metu kartu uzaugom. Paskui verke del saves- pavargo aiskintis po 2 savaiciu...bet ****** man jo asaros dabar. Moterys, patarkit man naiviai- namie jis laiko daug grynu, tie pinigai gi musu. Be manes nebutu uzdirbes.ar man pasiimt kazkiek? Ar neverta?</p>


Paimk 75 procentus ir uz vaikus. jam priklauso ketvirtadalis.
Pasakyk, kad jis nesaziningas, taip bus geriau visiems...
Gal dar tai k padovanos ir ka tada?

Daug visko gali buti... gali tokie ir skolu prikabinti.

Bet jam sansa reikia palikti, tvarkytis dokumentus skiryboms skirtis, bet palikti sansa gyvent kartu.
O per koki 10+ metu bus galima spresti gal ir visai atleisti
Atsakyti

Pradžioj gerą skyrybų advokatą susiraskit. Gerą. Be čia klausinekit patarimų  mums čia lengva svetimais vyrais švaistytis. 

Atsakyti