Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Bitutė''

Na kaip skirtingai cia apie ta Bitute-Drugeli. g.gif
Atsakyti
Mes lankom "Pabiručių" grupę. Auklėtojos ir auklytė thumbup.gif
O, kad darželis nelabai "naujas" tai čia smulkmena, viskas priklauso nuo auklėtojų. Lauke vaikai turi ką veikti, išsineša žaislų, mašinėlių-paspirtukų, triratukas net yra cool.gif
Atsakyti
Sveiki, niekaip negaliu apsispręsti dėl darželio vaikui, patogu būtų lankyti Bitutę, tik atsiliepimu mažoka. Gal kas iš lankančių galėtų parašyti kaip ten sekasi, kokie pliusai, minusai
Atsakyti
turbut nepopuliarus ,nes nuomoniu mazoka.

Atsakyti
pagaliau sukurtas internetinis puslapis:
puslapis
sekmes visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(parsiuke @ 2012 02 03, 09:36)
pagaliau sukurtas internetinis puslapis:
puslapis
sekmes visiems 4u.gif

Kad jis jau senokai sukurtas, metai tikrai smile.gif

Darželis kaip darželis. Vedu sūnų ir dukrytė ten eis. Kadangi laisvų vietų jame kaip ir nebūna, reiškia, su juo viskas gerai biggrin.gif
Pliusai: darželis toli nuo judrių gatvių, nemaža teritorija kieme, vis paremontuojamos viena ar kita grupė, salė. Auklėtojomis nesiskundžiam.

Minusai: g.gif nesugalvoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal būtų kokių naujų atsiliepimų apie šį darželį? Planuojame ir mes savo mažąją vesti čia 4u.gif Būčiau labai dėkinga visoms pasisakiusioms. 4u.gif
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
Manau, kad viskas gerai su tuo darželiu. Dukra lanko. Šiaip tai galiu lopšelio auklėtojomis Gražina ir Neringa pasidžiaugti. Man labai jos patiko - rūpestingos, atsakingos. Apie auklėtoją Jūratę irgi tik gerus žodžius galiu pasakyt.
Renginių, švenčių visokių irgi nemažai.
Jei labai reikia, man tai minusas toks- darželyje nėra atskirų miegamųjų (lopšelyje yra). Bet daug tokių darželių yra.
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2012 10 27, 14:45)
Manau, kad viskas gerai su tuo darželiu. Dukra lanko. Šiaip tai galiu lopšelio auklėtojomis Gražina ir Neringa pasidžiaugti. Man labai jos patiko - rūpestingos, atsakingos. Apie auklėtoją Jūratę irgi tik gerus žodžius galiu pasakyt.
Renginių, švenčių visokių irgi nemažai.
Jei labai reikia, man tai minusas toks- darželyje nėra atskirų miegamųjų (lopšelyje yra). Bet daug tokių darželių yra.

mano sunus lanko linksmuciu grupe, tai joje yra atskiras kambarys kuriame vaikai zaidzia bei valgo ir atskiras kambarys kuriame miega g.gif ir lopselio grupeje (pabiruciu) taip pat buvo ax.gif

siaip kam reikia atsiliepimu apie darzeli tai galiu pasakyti kad lopselio grupes aukletojos isvis pranoko visus mano lukescius thumbup.gif laaaabai geros aukletojos wub.gif
apie darzelio grupes aukletojas irgi nieko blogo pasakyt negaleciau smile.gif pacios aukletojos nemazai su vaikais uzsiima, renginiu irgi pakankamai suruosia ax.gif tik is papildomu bureliu vien tik sokius siulo lankyt... va kazkaip noretusi didesnio tu papildomu bureliu pasirinkimo unsure.gif

nu zodziu neblogas darzelis smile.gif gal delto ir nuomoniu mazai... butu kasnors blogai tai pasipiltu cia skundai doh.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Labai ačiū už atsiliepimus, pasidarė ramiau... 4u.gif biggrin.gif

Vaidosiau, gal savo mažesnįjį ten pat nuo 2metukų leisite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grietinėlė* @ 2012 11 26, 14:02)
Labai ačiū už atsiliepimus, pasidarė ramiau...  4u.gif  biggrin.gif

Vaidosiau, gal savo mažesnįjį ten pat nuo 2metukų leisite? ax.gif

taip, mazesniji nuo 2013 m rugsejo uzrasem i Bitute ax.gif bus 2 metukai su trupuciu jam tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2012 11 26, 14:09)
taip, mazesniji nuo 2013 m rugsejo uzrasem i Bitute ax.gif bus 2 metukai su trupuciu jam tada  smile.gif



O! mirksiukas.gif Reiškias tuomet gal toje pačioje grupėje draugaus mūsų mažyliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grietinėlė*: 26 lapkričio 2012 - 14:04