Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Pagal pojūčius galvoju, kad ir man tom dienom buvo. Labai, labai linkiu nesulaukti mm. O krūtų spenelių jums neskauda? Nes man kai pradėjo skaudėti tai dar iki dabar jaučiu 🤔

Atsakyti

Nu sy mėnesy bandysim kas antra diena nd :rolleyes: žiūrėsim rezultatas koks bus :) dar norejau paklausti kokio stiprumo geriat folio rugsty nes pasimečiau dabar geriau pradžioj po 400 kazkaip nusipirkau net nežiūrėjau poto man ginė sako gerk 800 dabar pažiūrėjau kad norma200 tai kokio to stiprumo reikia gerti nebesuprantu :hmm: dabar gaunasi geriu po600 nes tuose papilduose yra200 ir  dar atskirai išgeriu 400 kažin gal per daug nebezinau :unsure: 

Atsakyti

Su pirmais nėštumais gėriau po 400, o dabar kadangi jau perkopiau 37 m. tai liepė gerti 800. 

Atsakyti

Gavau naują siuntimą ir jei su juo viskas gerai jau nuo rytojaus pradėsim ivf kelią. Tikiuosi šiais metais atsiųs mums Dievas :nestuke

Sveikinu! Labai džiugu  :yahoo: 

kazkur skaiciau, kad daugiausi pastojama kai namu darbai buna 2 dienom iki ovuliacijos  :rolleyes:  ir geriausia, 5 dienas iki tol neturet namu darbu, kad spermiukai butu geriausioj formoj  :rolleyes:   tai manau, kad bandykit jau jeigu ov bus 11 d  :4u:​ 

Iš savo vos trijų mėn planavimo, tačiau sėkmingo, patrities galiu pasakyt man pasiteisino kelių d susilaikymas, 2d iki o +o dieną myliukai.  :nestuke  beja ar nebandėt conceive plius? Mes dirbom kartais ir su juo :) 

Soriukas panos, kad įlindau pas jus, pasiilgau  :wub: visgi visus planus pradėjau su jumis... taip sava čia  :4u:  beja man viskas ok, jau 7+5 :) vakar jau trečia echo mačiau  :)  visoms linkėjimai ir virusai!!!  :yahoo:​ 

Atsakyti

Sveikinu! Labai džiugu  :yahoo:

 

Iš savo vos trijų mėn planavimo, tačiau sėkmingo, patrities galiu pasakyt man pasiteisino kelių d susilaikymas, 2d iki o +o dieną myliukai.  :nestuke  beja ar nebandėt conceive plius? Mes dirbom kartais ir su juo :)

 

 

Soriukas panos, kad įlindau pas jus, pasiilgau  :wub: visgi visus planus pradėjau su jumis... taip sava čia  :4u:  beja man viskas ok, jau 7+5 :) vakar jau trečia echo mačiau  :)  visoms linkėjimai ir virusai!!!  :yahoo:​ 

kaip faina skaityt kad jums viskas gerai  :4u:   lankykis cia dazniau ir uzkresk mus  :D  

man irgi pasiteisino tas susilaikymas. 5 dienos nieko, o tada nd 1-2 dienos pries ov ir pastojau. Tik nesekmingai..  :unsure:    Dabar irgi nepersistengiam, leidziam spermiukam subrest  :angel_not:​  

 

Conceive plius- turejau pagooglint kas tai yra.. net nezinojau kad tokiu ciudu buna!  :blink:   :4u:  gal reikia nusipirkt  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 10 sausio 2019 - 08:26

Su pirmais nėštumais gėriau po 400, o dabar kadangi jau perkopiau 37 m. tai liepė gerti 800. 

mano vitaminuose kuriuos geriu yra 500. Bet man irgi jau 37.. gal reikia didint doze tada. Man gine nieko nesake.  :hmm:​  

Atsakyti

Aš folinę rūgštį geriu po 800.

Maištautoja, kaip smagu kad įlendi :) linkiu sklandaus nėštumo, prasinešk kai sužinosi ko laukiesi 😊

Mes naudojam Conceive plus, kol kas teigiamo rezultato nėra, tiksliau ir planuoti turėjom galimybę tik vieną mėnesį, šį žinojau kad nepavyks planuoti, bet maža viltis buvo. Tačiau mmm sulaukiau. Bet kaip lubrikantas puikiai atlieka savo darbą :) 

Atsakyti

Su pirmais nėštumais gėriau po 400, o dabar kadangi jau perkopiau 37 m. tai liepė gerti 800. 

Po persileidimo daktarė liepė gerti po 800. Iki pirmojo nėštumo gėriau 400. 

Vakar apturėjau smagų pokalbį su vyru :) Pasiguodžiau, kad ir šį mėn. nepavyko, tai jis sako gal mes nesimylim per vaisingas dienas... Sakau gaal, nes neseku ovuliacijos. O jis išpūtė akis, sako, o kas tai yra? :D :D tai apšviečiau vyrą :D Kartais suvokiu, kad jiems moters kūnas yra mistika ir paslapčių kambarys :D Dar labai nustebo, kad tokie OV testai yra :D Nu žodžiu juokingas jis pas mane :)

Tai paskui labai apsidžiaugė, kad nusipirkau OV testų ir sakė dirbsim dabar per vaisingas dienas :D 

Atsakyti

Po persileidimo daktarė liepė gerti po 800. Iki pirmojo nėštumo gėriau 400. 

Vakar apturėjau smagų pokalbį su vyru :) Pasiguodžiau, kad ir šį mėn. nepavyko, tai jis sako gal mes nesimylim per vaisingas dienas... Sakau gaal, nes neseku ovuliacijos. O jis išpūtė akis, sako, o kas tai yra? :D :D tai apšviečiau vyrą :D Kartais suvokiu, kad jiems moters kūnas yra mistika ir paslapčių kambarys :D Dar labai nustebo, kad tokie OV testai yra :D Nu žodžiu juokingas jis pas mane :)

Tai paskui labai apsidžiaugė, kad nusipirkau OV testų ir sakė dirbsim dabar per vaisingas dienas :D

haha, na tikrai gal dabar pasiseks  :4u:  :D   vyras nauju dalyku suzinojo  :D  

Atsakyti

haha, na tikrai gal dabar pasiseks  :4u:  :D   vyras nauju dalyku suzinojo  :D  

Na jis pas mane toks paprastas, panašu, kad neturėjo patirties domėtis moterų reikalais :) Matau, kad pats laimingas, jog vis daugiau dalyku sužino apie mano kūną ir kas jame vyksta :) Abipusė nauda :) Smagu tiek, kad jis irgi labai užsidegęs gaudyti tas vaisingas dienas. 

Atsakyti

Buvau pas endo, tai patvirtino man autoimuninį tiroiditą (AT). Spec. gydymo nėra, nes dar nesutrikę skydliaukės hormonai. Tik tas ATPO stipriai viršija normas, o jis ir rodo galimą AT. Klausiau dėl tų spuogų, plaukuotumo. Tai kovo mėn liepė vėl ateiti, padarys iš naujo testosterono tyrimus jei bus per didelis vėl tai aiškinsis kodėl jis padidėjęs. Smagu, kad prolaktinas geras. Nusipirkau D vitamino, nes trūkumas. Tai tik per savaitę vieną kartą reikia išgerti ampulytę, kaip man užmirštančiai išgerti tuos papildus tai super. 

Atsakyti
Kai pasakiau, kad planuosim trečią, liepė gerti ir 800. 
Atsakyti