Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Na aš ovuliacijos irgi nelabai jaučiu, būna tik kad šoną labiau pamaudžia dieną ar dvi. Speneliai nebūna sujautrėję, o ir sekso poreikio didesnio nelabai jaučiu. Nors dėl padidėjusio sekso poreikio tomis dienomis jau ne iš vienos draugės esu girdėjusi :)

Aš neištvėriau ir šiandien pasidariau NT... Tuščia. Laukiu mm. O kitą mėnesį rimtai užsiimsiu su OV testais. Nors kai apie juos užsiminiau daktarei, tai pasakė, kad neverta, gyvenčiau pilnavertį seksualinį gyvenimą ir vis tiek užkibs. Kažkaip keistai nuskambėjo man toks skeptiškas požiūris daktarės... :( 

Atsakyti

Ankščiau kažkuri rašė, kad gydytoja patarė daryti ND ir iki numatomos O, ir dar po O. Nes kiaušialąstė išlieka gyvibinga apie 24 val., o kada tiksliai būna O, niekas nežino. Mano gydytoja sako, kad pakanka ir 3 kartų per savaitę dirbant sistemingai :).

Požymiai prasidedančios O labai individualus reikalas, pakinta išskyros (kiaušinio baltymo tipo ar vandeningos), gimdos kaklelis tom dienom pakyla (sunkoka užčiuopti, ir geriausia žiūrėti bent pora valandų po miego), pasidaro minkštas ir praviras. Skausmas šone kaip kada, na ir asmeniniai pastebimi pokyčiai ir kūno signalai :).

Mane kaip išbėrė, krūtinė ir nugara tiesiog nusėta smulkiais spuogeliais, kai kurie dar ir skaudūs. Gerai, kad dar ant veido vienas kitas. Ir šiąnakt taip pykino, nubudau nuo jausmo, kad tuoj vemsiu. Na bet tik pykino. Ir ryte dar kurį laiką. Negi čia taip papildai ir vaistai suveikė. Nebesuprantu. MB tai mane pas gydytojus varo, sako, o jei kas rimtesnio, kad beria. Bet mano galva, tai hormonai arba tvarkosi, arba iš proto kraustosi. Na va kiek prisiskundžiau   :rolleyes:

as cia gal dabar nuskambesiu kaip urvine moteris, bet niekad nesu bandzius uzciuopt gimdos kaklelio  :lol:  :lol:   reikes pabandyt  :lol:​ 

Atsakyti

Aš pradėjau gerti Inofolic, tai irgi papykindavo. Ir prastai jausdavausi. O mane išbėrė jaučiu dėl padidėjusio testosterono, nes taip mane bėrė tik kai laukiausi pirmą kartą 🙈 dar ir plaukuotumas ant veido pagausėjo, o dar juodi pradėjo augti 🙈 o Kai gėriau KT neturėjau vargo nei dėl spuogų, nei gausesnio plaukutumo. Eisiu 10 d. pas endokrinologą reikės užsiminti, kažin yra būdų sumažinti testosteroną  :hmm: 

Vyrą jau išleidau, bet audžiu mintį aplankyti vasarį. Jei tik pavyks prisišaukti mmm vasario 3 d. iškart bilietus perkam ir skrendam su dukrele.  :)​ 

Atsakyti

Ir aš 🤔

Atsakyti

O man su išskyrom tai įdomiai, kol neplanavom leliuko tai jų tikrai būdavo ir įvairių, o dabarvatrodo, kad jos kažkur dingusios 😆. Pvz tų tokių tąsių kaip kiaušinio baltys šį mėnesį net nepastebėjau, bet tariamą ov dieną tai buvo labai šlapia 😆😆😆

Atsakyti
Mimozza ar ilgam tenka vyrą išlydėti? Dažnai gryžta? ax.gif
Atsakyti

O man su išskyrom tai įdomiai, kol neplanavom leliuko tai jų tikrai būdavo ir įvairių, o dabarvatrodo, kad jos kažkur dingusios 😆. Pvz tų tokių tąsių kaip kiaušinio baltys šį mėnesį net nepastebėjau, bet tariamą ov dieną tai buvo labai šlapia 😆😆😆

Tai čia tas šlapumo pojūtis ir yra vaisingas :D, vandeningas kitaip tariant :D. Ten atrodo net slidu.

Atsakyti

Tai čia tas šlapumo pojūtis ir yra vaisingas :D, vandeningas kitaip tariant :D. Ten atrodo net slidu.

kad lengviau butu namu darbus atlikinet  :bigsmile:  :laugh:​   

Atsakyti

kad lengviau butu namu darbus atlikinet  :bigsmile:  :laugh:​   

Aha, taip natūraliai :D

Atsakyti

Mimozza ar ilgam tenka vyrą išlydėti? Dažnai gryžta? ax.gif

Įvairiai. Jei mes nenuskrisim, tai grįš tik balandžio viduryje porai savaičių gal. O tada vasaros atostogoms. Tad planavimas apsisunkina mums :( 

Atsakyti

O kaip įdomiai su mmm, šiandien 3 diena, bet panašu į pabaigą jos. Nes tik teplioja jau šiandien. Realiai tai tik 2 dienos buvo, bet ir tai labai negausios. Gausiausia buvo pati pirmoji, bet ir tai sakyčiau ne itin gausus, nes kaži ar būtų pilnas paketas, jei visą dieną būčiau su vienu. Ar čia gali įtakoti duphastono vartojimas? Nes visad sirgdavau 5 dienas, tiek vartodama KT, tiek sekantis po jų gėrimo. O šis sirgimas iš vis neaiškus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 08 sausio 2019 - 17:27

Man MM preitą mėn ir buvo kitokios, nelabai gausios, trumpos ir be krešuliukų, kas anksčiau būdavo 🤔. O kada tuurėtų praeiti prieš OV simptomai, nes skaudą visą pilvo apačią, net nugarą ir kirkšnyse toks dilkčiojimas 🤔

Atsakyti