Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, merginos! Man ryt jau kaip ir mm diena, bet jaučiu ir pareis, jokių neįprastų simptomų nejaučiu, nebent neįprastai mažesnis pms nei visada  :D , testo net nedariau  :rolleyes:  

kaip jūs laikotės, kaip hal, LoyalWarrior?  :rolleyes: 

Atsakyti

Na linkiu, nesulaukti MM. 😉

Atsakyti
QUOTE(lauralina3 @ 2019 01 12, 00:12)
<p>Norejau paklausti Garbanelele kodel tu cycle balance po du paketelius geri?as viena i diena  huh.gif ir merginoms patarima noriu duoti del veido spuogu msno mergaitei 15m labai isbere buvo veida tai ta bande tai ana ogi arbatmedzio aliejus ir veido prausiklis su juo praejo per menesy rolleyes.gif pabandykit naturalu gal ir jums pades  smile.gif </p>

Kokius konkreciai pirkote?
Mano oda tik vasara buna grazi, dabar vis ir skausmingais isberia, nezinau nei ka daryti verysad.gif
Atsakyti

Sveikos,

Parnešu sąrašiuką kartu su savo nelabosiomis kitam mėnesiui :D Šį ciklą bandysiu pagaudyti OV su testukais :) Bus įdomus mėnesiukas :D 

01.07 -hal- nelaukia mmm

01-12 LoyalWarrior nelaukia mmm

01.14 pegile laukia II

01.19 Gintare 0820 nelaukia mmm

01.19 svajojanti27 nelaukia mmm

01.23 finy labai laukia mmm

01.28 lauralina3 nelaukia mmm

02.03 _mimozza_ lauks mmm

02.04 Garbanelele laukia II

02.10 Sange nelaukia mmm

Atsakyti

Sveikos, merginos :)

Jau kurį laiką skaitau jūsų pokalbius, bet tik dabar nusprendžiau parašyti, gal kuriai buvo panašus atvejis  :huh2: 

Planuojam susilaukti nuo rugpjūčio mėnesio, bet kol kas nepavyksta. Mėnesinių ciklas visada buvo reguliarus, BET praeitą mėnesį mm vėlavo 4 dienas ir šį mėnesį vėl vėluoja (dar tik 2 dienas). Kadangi man 30 metų ir per tiek metų pirmas kartas, kad ciklas taip išsiderintų  :hmm:  apie 2 mėnesius vartojau inofolic, bet vargu ar tai galėjo įtakoti... Gal kuriai buvo panaši situacija?

Atsakyti

Sveikos, merginos :)

Jau kurį laiką skaitau jūsų pokalbius, bet tik dabar nusprendžiau parašyti, gal kuriai buvo panašus atvejis  :huh2:

Planuojam susilaukti nuo rugpjūčio mėnesio, bet kol kas nepavyksta. Mėnesinių ciklas visada buvo reguliarus, BET praeitą mėnesį mm vėlavo 4 dienas ir šį mėnesį vėl vėluoja (dar tik 2 dienas). Kadangi man 30 metų ir per tiek metų pirmas kartas, kad ciklas taip išsiderintų  :hmm:  apie 2 mėnesius vartojau inofolic, bet vargu ar tai galėjo įtakoti... Gal kuriai buvo panaši situacija?

Pastebėjau, kad kitoms merginoms taip būna. Iškrečia „pokštą” organizmas kai pradedi planuoti vaikelį. Nes ne viena skundėsi, kad kai pradėjo planuoti vaikelį išsiderino ciklas. O gal kartais pastojai ir todėl šį mėn. vėluoja 😊

Atsakyti

Sveikos, merginos :)

Jau kurį laiką skaitau jūsų pokalbius, bet tik dabar nusprendžiau parašyti, gal kuriai buvo panašus atvejis  :huh2:

Planuojam susilaukti nuo rugpjūčio mėnesio, bet kol kas nepavyksta. Mėnesinių ciklas visada buvo reguliarus, BET praeitą mėnesį mm vėlavo 4 dienas ir šį mėnesį vėl vėluoja (dar tik 2 dienas). Kadangi man 30 metų ir per tiek metų pirmas kartas, kad ciklas taip išsiderintų  :hmm:  apie 2 mėnesius vartojau inofolic, bet vargu ar tai galėjo įtakoti... Gal kuriai buvo panaši situacija?

Pastebėjau, kad kitoms merginoms taip būna. Iškrečia „pokštą” organizmas kai pradedi planuoti vaikelį. Nes ne viena skundėsi, kad kai pradėjo planuoti vaikelį išsiderino ciklas. O gal kartais pastojai ir todėl šį mėn. vėluoja 😊

Atsakyti

stengiuosi apie tai labai negalvoti, nes preaeitą mėnesį prieš šventes jau prisisvajojau, o pasirodė, kad dar reikės palaukti  :D tik tiesiog įdomu pasidarė, kas čia per svyravimai, nes pas ginę laukti eilės tenka mėnesį, tai kažkaip ir neskubu kol kas eiti.

Atsakyti
Hal ar ne tu ėjai pas Knizikevičių? mirksiukas.gif
Atsakyti

Pastebėjau, kad kitoms merginoms taip būna. Iškrečia „pokštą” organizmas kai pradedi planuoti vaikelį. Nes ne viena skundėsi, kad kai pradėjo planuoti vaikelį išsiderino ciklas. O gal kartais pastojai ir todėl šį mėn. vėluoja 😊

Tikrai suveikia kiaulystės dėsnis ir kai pradedi planuoti tai tada OV pradedi nejausti, kūnas kitoks pasidaro, mm ciklas susivėlina arba pasiankstina. Aš tai kažkaip nelabai imu į galvą tų kelių dienų svyravimus. Dar ir nuo mūsų gyvenimo būdo daug kas priklauso, nuo patirto streso, valgymo  ypatumų... daug visokių niuansų. Ir tas pasakymas kad stengiesi apie tai negalvoti irgi nelabai veikia ;) Vis tiek pasąmonėje lieka tokie dalykai ir jie gali turėti įtakos. 

Manau, kad kelių dienų svyravimai tikrai nėra nieko blogo ;) Svarbiausia sugaudyti vaisingas dienas ir darbuotis per jas ;) O visa kita jau kaip ponas Dievas duos ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 14 sausio 2019 - 16:50

Paprasčiausiai nori nenori įsitempi, ypač jei iš pirmų mėnesių nesigauna. Pas mane dar prieš planavimus savaitę svyravo. O gydytojams savaitės pasvyravimai nieko blogo, tą toleruoja. Aš kai pasiskundžiau vienai, kad labiau svyruoja, gausiau pakraujuoja, tai taip švelniai išsireiškė, kad man jau ne aštuoniolika :). Aišku, jei neramu, visada reikia tikrintis. Bet ne išimtis sulaukti ir panašaus komentaro.

Atsakyti

Del to arbatmedzio aliejaus tai tiesiog eterinis aliejus ir tiek o del prasiklio paklausiu dabar mano panele pas mociute :) tai kaip zinosiu parasysiu koks ten.tai nei viena negadina nt nu jus kantrios merginos  :D 

Atsakyti