Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos šiandien ryte sugadinau nt. Nieko viena tik ryški juostelė uch, jaučiu šį ciklą vėl nieko 🙄

Atsakyti

Sveikos šiandien ryte sugadinau nt. Nieko viena tik ryški juostelė uch, jaučiu šį ciklą vėl nieko 🙄
Dar nenusimink, kol nėra mmm, vilties yra. Gal dar per anksti.

 

Gal kam aktualu, eurovaistinės internetinėje parduotuvėje CycleBalance papildui 20% nuolaida.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 15 sausio 2019 - 09:00

Man jau knieti pirštukai pradėti gadinti OV testus :D Kada patartumėt pradėti, kai ciklas 29-30dienų? 

Atsakyti

Man jau knieti pirštukai pradėti gadinti OV testus :D Kada patartumėt pradėti, kai ciklas 29-30dienų? 

Aš pradėčiau 9 ar 10 CD. 

Atsakyti

kaip reikaliukai? -hal-, LW, Pegile?  :rolleyes:​   gal sveikint kuria nors? 

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 01 15, 10:59)
<p>kaip reikaliukai? -hal-, LW, Pegile?  rolleyes.gif​   gal sveikint kuria nors? </p>

Gintare ir tu su svajojančia imkitjau žemą startą ;)
Atsakyti

Gintare ir tu su svajojančia imkitjau žemą startą ;)

siandien nusipirksiu NT  :rolleyes:​  

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 01 15, 11:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72323317" data-time="1547543316"><div><p>Gintare ir tu su svajojančia imkitjau žemą startą ;)</p></div></blockquote><p>siandien nusipirksiu NT  rolleyes.gif​  </p>

Kaip laukiu testų foto bigsmile.gif
Aš jau prieš porą savaičių nusipirkau per vaistinių laimingas valandas ateičiai ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 15 sausio 2019 - 12:16

Kaip laukiu testų foto bigsmile.gif
Aš jau prieš porą savaičių nusipirkau per vaistinių laimingas valandas ateičiai ;)

super, linkiu kad butu teigiami  :4u:  

man kazkokia gera nuojata si menesi  :rolleyes:   bet baisu prisisvajot, kad netektu asara nubraukt sulaukus mmm  :hmm:   :)​  

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 01 15, 14:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72323378" data-time="1547547333"><div><p>Kaip laukiu testų foto vartotojo įkelta nuotrauka
Aš jau prieš porą savaičių nusipirkau per vaistinių laimingas valandas ateičiai ;)</p></div></blockquote><p>super, linkiu kad butu teigiami  4u.gif  </p><p>man kazkokia gera nuojata si menesi  rolleyes.gif   bet baisu prisisvajot, kad netektu asara nubraukt sulaukus mmm  hmm.gif   smile.gif​  </p>

Čia jau priklauso a teigiamus a neigiamus pasiėmiau biggrin.gif
Nieko čia nepriverksi. Liūdna, bet imi ir toliau dirbi biggrin.gif
Atsakyti

Aš ir turiu porą testukų, bet dar neprireiks šį ciklą. Tikiuosi, kad kovo mėn juos panaudosiu 😊 Dabar laukiu šių mmm :)

Atsakyti

Čia jau priklauso a teigiamus a neigiamus pasiėmiau biggrin.gif
Nieko čia nepriverksi. Liūdna, bet imi ir toliau dirbi biggrin.gif

haha, nu jo, kaip loterijoj  :D  

as va siandien viena nusipirkau  :rolleyes:​ 

Atsakyti