Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Adele 85 - matau!  :angel2:   ar dareisi siandien? Nekantraujam pamatyt  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos. Nelaukiu mm balandžio 13d. 

Ar kam planavimo metu buvo pienligė prasidėjus ? Man jau du kartus prieš pat mm. 

Draugė farmacininkė metė gal ir neblogą mintį, kad tai gali būti dėl pasikeitusio ph ten, kitaip tariant nuo spermos. 

oj, ta slykstyne pienlige...as jos niekad gyvenime nesu turejus, bet per 2 metus- turejau 3 operacijas su pilna narkoze..va po to ir prasidejo  :unsure:  matyt islindo kai nusilpo organizmas. Isbandziau vaistus, kremus. Vienintelis dalykas kas padeda- atsisakyt saldumynu ir miltiniu patiekalu ir gert daug sarminio vandens, arba vandens su citrina  :)   dabar vos tik pajuntu, kad jau kazkas man ten ne taip- signalas, kad surijau per daug saldumynu.  :rolleyes:​  

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 03 22, 08:06)
<p>Adele 85 - matau!  angel.gif   ar dareisi siandien? Nekantraujam pamatyt  4u.gif​ </p>

Dariausi unsure.gif bet nieko nematau... Kas tuomet buvo vakar biggrin.gif Na tai pamoka man, kad negalima žiūrėti į testą po laiko... Nors su pirmu pirmas vaiduoklis irgi buvo po laiko, ne po tu 5 min. Nu bet jei rytinis nieko nerodo, tai nemanau, kad vakarykštis buvo geras, grybas kažkoks verysad.gif na mmm dar už 4 ar 5 d tai vilties neprarandu. Eina sau kaip sunku toms kurios bando jau seniai... Merginos kiek daug jūs ištvėrėte 4u.gif
Atsakyti

Dariausi unsure.gifbet nieko nematau... Kas tuomet buvo vakar biggrin.gifNa tai pamoka man, kad negalima žiūrėti į testą po laiko... Nors su pirmu pirmas vaiduoklis irgi buvo po laiko, ne po tu 5 min. Nu bet jei rytinis nieko nerodo, tai nemanau, kad vakarykštis buvo geras, grybas kažkoks verysad.gifna mmm dar už 4 ar 5 d tai vilties neprarandu. Eina sau kaip sunku toms kurios bando jau seniai... Merginos kiek daug jūs ištvėrėte 4u.gif

nenusimink, dar yra vilties  :4u:​   

Atsakyti

as siandien pradedu darytis OT    :angel_not:   

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 22 kovo 2019 - 09:20

Labas rytas, 

Adelė, iš ties dar laiko yra. 

Parnešu sąrašėlį arčiau :) Įtraukiau ir naujokes :) 

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior

Vis dar laukiančios II  :wub: 

03.12 lauralina3 nelaukia mmm
03.21 finy tikisi II
03.22 Čalykušu nelaukia mmm
03.24 GammaOrionis laukia II
03.26 Airisė laukia II
03.26 Adelė 85 nelaukia mmm
03.29 _mimozza_ laukia mmm
04.02 Garbanelele laukia II
04.08 Lape apykakle laukia II
04.09 Gintare0820 laukia II
04.13 Kategoriška nelaukia mmm

Atsakyti

Dariausi unsure.gifbet nieko nematau... Kas tuomet buvo vakar biggrin.gifNa tai pamoka man, kad negalima žiūrėti į testą po laiko... Nors su pirmu pirmas vaiduoklis irgi buvo po laiko, ne po tu 5 min. Nu bet jei rytinis nieko nerodo, tai nemanau, kad vakarykštis buvo geras, grybas kažkoks verysad.gifna mmm dar už 4 ar 5 d tai vilties neprarandu. Eina sau kaip sunku toms kurios bando jau seniai... Merginos kiek daug jūs ištvėrėte 4u.gif

Nenusimink, visi tie žaidimai su testais yra tikrai kantrybės išbandymas  :B 

Aš kai labai norėdavau ciklo pabaigoje išvysti 2 brūkšniukus, tai pasidarydavau OV testą  :lol:  ir tie du brūkšniukai šiek tiek nuramindavo širdį dėl tuščio NT testo  :lol:  Visai durna, bet man tai padėdavo  :oh: 

as siandien pradedu darytis OT    :angel_not:   

Sėkmės gaudant ovuliaciją ir vaisingas dienas. Manau greitai su jais pasiseks  :victory2: 

O kaip tavo santykiai su vyru? Ramybė, taika ir meilė? Vėl kalbat apie vaikus? 

Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2019 03 22, 09:36)
<p>Nenusimink, visi tie žaidimai su testais yra tikrai kantrybės išbandymas  cool.gif </p><p>Aš kai labai norėdavau ciklo pabaigoje išvysti 2 brūkšniukus, tai pasidarydavau OV testą  lotuliukas.gif  ir tie du brūkšniukai šiek tiek nuramindavo širdį dėl tuščio NT testo  lotuliukas.gif  Visai durna, bet man tai padėdavo  doh.gif </p>

Oho biggrin.gif Na aišku OV testai reaguoja į visai kitą hormoną, bet suprantu apie ką tu. Aš jau imu matyti tai ko nėra biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos merginos 😉

Noriu prisijungti prie planuojančių ☺️ turiu vieną sūnelį, bandysim pagauti brolį arba sesę. Pirmą kartą suplanuoti pavyko per 11 mėn. Tikiuosi šį kart pavyks greičiau 😇 šį mėnesį pradėjom nesisaugoti, mm nelaukiu gegužės 4 d. 🙃

Atsakyti

Nenusimink, visi tie žaidimai su testais yra tikrai kantrybės išbandymas  :B

Aš kai labai norėdavau ciklo pabaigoje išvysti 2 brūkšniukus, tai pasidarydavau OV testą  :lol:  ir tie du brūkšniukai šiek tiek nuramindavo širdį dėl tuščio NT testo  :lol:  Visai durna, bet man tai padėdavo  :oh:

Sėkmės gaudant ovuliaciją ir vaisingas dienas. Manau greitai su jais pasiseks  :victory2:

O kaip tavo santykiai su vyru? Ramybė, taika ir meilė? Vėl kalbat apie vaikus? 

OV testa vietoj NT?   :D  :D   Ntu tu pavarai  :D   bet gal ir gerai- vizualizavai savo svajone  :4u:  

aciuuu  :)   o santykiai dabar labai geri! Jis man pasake, kad esu jo gyvenimo moteris, kad nori su manimi susilaukt vaiku  :wub:   pats pasisiule issitirt savo gamini, paziuret ar spermiukai pakankamai aktyvus  :rolleyes:   Buna kad susibaram, bet greitai praeina. Jis kaip degtukas- greitai ir audringai uzsidega.. as nebuvau prie to pripratus, bet jau pripratau. Dabar beveik nereguoju kai pakelia tona ar meta koki daikta  :D  zinau, kad tuoj praeis. Jis svedas bet su italisku temperamentu  :D​  

Atsakyti

Sveikos merginos 😉

Noriu prisijungti prie planuojančių ☺️ turiu vieną sūnelį, bandysim pagauti brolį arba sesę. Pirmą kartą suplanuoti pavyko per 11 mėn. Tikiuosi šį kart pavyks greičiau 😇 šį mėnesį pradėjom nesisaugoti, mm nelaukiu gegužės 4 d. 🙃

sveika prisijungus! As kaip ir tu- turiu sunu. Pastojau tik 11 menesi. Nuo vasaros su pauzem  :D  planuoju antra  :wub:   noreciau du viena po kito.. oj, butu idealu  :wub:   Bet va, nera taip lengva.. Si menesi pradedu daryt OV testus. Dedu daug vilciu  :wub:​ 

Atsakyti

OV testa vietoj NT?   :D  :D   Ntu tu pavarai  :D   bet gal ir gerai- vizualizavai savo svajone  :4u:  

aciuuu  :)   o santykiai dabar labai geri! Jis man pasake, kad esu jo gyvenimo moteris, kad nori su manimi susilaukt vaiku  :wub:   pats pasisiule issitirt savo gamini, paziuret ar spermiukai pakankamai aktyvus  :rolleyes:   Buna kad susibaram, bet greitai praeina. Jis kaip degtukas- greitai ir audringai uzsidega.. as nebuvau prie to pripratus, bet jau pripratau. Dabar beveik nereguoju kai pakelia tona ar meta koki daikta  :D  zinau, kad tuoj praeis. Jis svedas bet su italisku temperamentu  :D​  

Nu kažkaip nurimdavau pasidarius OV testus, tipo o va dvi juostelės, bet nesilaukiu, bet vis tiek dvi juostelės :) Tačiau kai jau pamačiau tikrąjį vaiduoklį, tai laimė jau visai kitokia buvo, susimaišiusi su baime ir sumišimu kad vėl viskas iš naujo prasideda. 

Džiugu gidėti, kad santykaii pasitaisė :) Tikrai visiems būna blogų periodų, svarbu juos spręsti ir gydyti, nepalikti likimo valiai. Abiems dar reikės šlifuotis, bet smagu, kad noras yra tai daryti :) Linkiu jums sėkmės  :wub: 

Atsakyti