Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos merginos, smagu, kad bis prisijungia naujokių pas jus, linkiu visoms ilgai neužsibūti, kad ir kokie jaukūs šiti namučiai  :wub: . Adele 85 dar turi laiko tikrai, pabandyk jei nekantru pasidaryti amediplius žalią ankstyą  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Nu kažkaip nurimdavau pasidarius OV testus, tipo o va dvi juostelės, bet nesilaukiu, bet vis tiek dvi juostelės :) Tačiau kai jau pamačiau tikrąjį vaiduoklį, tai laimė jau visai kitokia buvo, susimaišiusi su baime ir sumišimu kad vėl viskas iš naujo prasideda. 

Džiugu gidėti, kad santykaii pasitaisė :) Tikrai visiems būna blogų periodų, svarbu juos spręsti ir gydyti, nepalikti likimo valiai. Abiems dar reikės šlifuotis, bet smagu, kad noras yra tai daryti :) Linkiu jums sėkmės  :wub:

aciu  :4u:   aha, dar vis slifuojames, bet pagerejimas jau akivaizdus  :rolleyes:  Rytoj suorganizavo slapta pasimatyma- as nieko nezinau, nei kur vaziuosim nei ka veiksim  :D​   

Atsakyti
Gintare, kaip smagu skaityti wub.gif

Adele, dar yra laiko. Nestresuok. smile.gif

Niloticus. Linkiu neuzsibuti! smile.gif

Merginos kurios geria tiroksina - sakykit, jus ir folio rugsti geriat? Galvoju gal man nuo to tth uzkilo. unsure.gif Aisku gal tik prisigalvoju, bet paklausti verta. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 22 kovo 2019 - 11:20

Sveikos merginos 😉

Noriu prisijungti prie planuojančių ☺️ turiu vieną sūnelį, bandysim pagauti brolį arba sesę. Pirmą kartą suplanuoti pavyko per 11 mėn. Tikiuosi šį kart pavyks greičiau 😇 šį mėnesį pradėjom nesisaugoti, mm nelaukiu gegužės 4 d. 🙃

Sveikia prisijungus, linkiu ilgai neužsibūti  :nestuke ir pamatyti greitai II

Atsakyti

Merginos kurios geria tiroksina - sakykit, jus ir folio rugsti geriat? Galvoju gal man nuo to tth uzkilo. unsure.gifAisku gal tik prisigalvoju, bet paklausti verta. rolleyes.gif

Geriu kartu ir folio rūgštį. Nesu girdėjusi, kad dėl folio rūgšties gali užkilti tth. Čia reiktu daktarų jau paklausti, bet akivaizdu, kad nėštumo metu gersi folio rūgštį, o ir tiroksiną kartu, tai negali jie vienas kitam kenkti. 

Atsakyti

Sveikos merginos 😉

Noriu prisijungti prie planuojančių ☺️ turiu vieną sūnelį, bandysim pagauti brolį arba sesę. Pirmą kartą suplanuoti pavyko per 11 mėn. Tikiuosi šį kart pavyks greičiau 😇 šį mėnesį pradėjom nesisaugoti, mm nelaukiu gegužės 4 d. 🙃

Sveika prisijungusi :) linkiu ilgai neužsibūti ir greit išvysti II  :rolleyes:​ 

Atsakyti

  o santykiai dabar labai geri! Jis man pasake, kad esu jo gyvenimo moteris, kad nori su manimi susilaukt vaiku  :wub: ​  

Kaip smagu skaityti. Labai džiaugiuosi, kad santykiai pasitaisė  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Lauralina, finy, čalykušu kur prapuolėt? Laukiam naujienų  :rolleyes: 

GammaOrionis, kaip jautiesi? Ar planuoji nt daryti prieš mmm?  :rolleyes: 

Atsakyti

Geriu kartu ir folio rūgštį. Nesu girdėjusi, kad dėl folio rūgšties gali užkilti tth. Čia reiktu daktarų jau paklausti, bet akivaizdu, kad nėštumo metu gersi folio rūgštį, o ir tiroksiną kartu, tai negali jie vienas kitam kenkti. 

Sange, kaip tu laikaisi?

Atsakyti

Sange, kaip tu laikaisi?

Aš visai gerai, bijau džiaugtis laime ir ramybe, todėl tyliai sau viena pasidžiaugiu ir tiek :) 

Nekankina manęs nei pykinimas, nei nevalgadieniai, nei maisto šlykštumas. Pradžioj gal kelias dienas buvo ir praėjo. Dabar tik krūtinė jautri ir viskas, pamaudžia pilvą ar nugarą per dieną jau kai nuvargstu. Pas daktarę pirmam skanui tik balandžio 1d. tai bus jau pilnos 7 savaitės. Tikiuosi geriausių žinių iš to apsilankymo :) 

Kaip tavo savijauta? Kada pas daktarę? 

Atsakyti

Aš visai gerai, bijau džiaugtis laime ir ramybe, todėl tyliai sau viena pasidžiaugiu ir tiek :)

Nekankina manęs nei pykinimas, nei nevalgadieniai, nei maisto šlykštumas. Pradžioj gal kelias dienas buvo ir praėjo. Dabar tik krūtinė jautri ir viskas, pamaudžia pilvą ar nugarą per dieną jau kai nuvargstu. Pas daktarę pirmam skanui tik balandžio 1d. tai bus jau pilnos 7 savaitės. Tikiuosi geriausių žinių iš to apsilankymo :)

Kaip tavo savijauta? Kada pas daktarę? 

Na mano savijauta jei dėl nėštumo tai galima sakyti visai nebloga. Krūtys tik jautrios ir truputi jėgų trūksta, bet tfu, tfu nepykina. Aš balandžio 2 d. pas gydytoją, tai ir labai tikiuosi gerų naujienų. Džiaugiamės tyliai ir mes su vyru, bet atsargiai 😃

Atsakyti
Aš vaikštau su savo vaiduokliu kišenėje... Nauju, šiandieniniu, dienos metu darytu vaiduokliu.jetau jau jaučiu kaip mano nuotaika tiesiogiai priklauso nuo testo rezultato... Vaiduoklis toks pats neryškus, dariausi jautrų neva, rytinis išvis nieko juoostelinis. Kaži kiek čia tais vaiduokliais tikėti galima, tikrai ne ryškesnis nei vakar... Bent jau sveikti pradėjau, nirs tiek gerai... Balionai ir kitoms besikankinancioms nekantruolėms.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif nestukems sveikatos nestuke.gif
Atsakyti