Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikutes.

Mano mmm turi pareiti jau poryt. Viskas įprasta kaip ir praeitus ciklus. verysad.gif

Bet uztad koks tvarkymosi noras uzejo! Sutvarkiau dukros kambari nuo a iki z. Jau 10 metu taip tvarkytas nebuvo. Mastau kad reik biski atsinaujint. Parduot senus baldus, nusipirkt nauju. Pavasaris. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 24 kovo 2019 - 20:53

Čalykušu :4u:  

Mes tai su dukrele pavaikštinėjom po miestą, gaudėm saulės spindulėlius. O vakarop lankėm svečius abi dienas.  :rolleyes: 

Aš ir tai vieną kampą pribėgu sutvarkau iš pagrindų, tai kitą. Savo drabužius jau perrūšiavau, dalį padovanojau jau seniau, kitą dalį išmečiau kurie jau nebetinkami niekam. Mėgdavau kaupti 🙈 dabar tuščia tuščia, eisiu ryt jau šopintis  :D antradienį eisiu pagaliau gelinius nnagus prisiauginsiu. Dar planuoju kirpimą keisti, gal dar kokį dažymą parinks naują, nes metai iš metų tas pats sruogavimas. Kažkaip noriu jau pokyčių bent minimalių. Dukros spintą irgi pertvarkiau. Net gražu žiūrėti  :blush-anim-cl: Tas pavasris tikrai daro įtaką. Tik va kaip prisiversti namų langus išsivalyti, oj kaip aš jų nemėgstu  :oh:  :lol:​ 

Atsakyti
Oj man langam irgi super įkvėpimo reikia. biggrin.gif

Dukra grįžusi pamatė kambarį tai net aiktelėjo. biggrin.gif Su klase dviem dienom į Lenkiją buvo išvažiavusi tai mama survarkė kaip jai norėjosi. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Airisė, 24 Kov 2019 - 20:56, parašė: Oj man langam irgi super įkvėpimo reikia. biggrin.gif Dukra grįžusi pamatė kambarį tai net aiktelėjo. biggrin.gifSu klase dviem dienom į Lenkiją buvo išvažiavusi tai mama survarkė kaip jai norėjosi. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Svarbu nešaukė nu mam ką čia padarei :D o kiek dukrai metų? :rolleyes:
Atsakyti
Rudeni bus 13 jau. smile.gif

Joooo ir taip galejo buti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 24 kovo 2019 - 21:23

Rudeni bus 13 jau. smile.gif

Joooo ir taip galejo buti. biggrin.gif

O tai didelė madam. Kaip sakant mano kambarys, mano tvirtovė  :D​ 

Atsakyti
Joooo, didele jau. Zmogus su savo nuomone. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2019 03 24, 20:37)
<p>O man šiandien jau pramušė mėnesinės smile.gif tai dabar nelaukiu balandžio 27d. mmm , bet ciklas truputį durniuoja  hmm.gif  šį mėnesį maudė nugarą nuo pat ovuliacijos, nors ankščiau nebuvau jautus tokių simtomų, galvoju gal niekad neatkreipdavau dėmesio. Iš dalies įdomu įsiklausyti į savo organizmą, kūną. Per savaitgalį susitikau su dviem</p><p>draugėm, kurios  nestuke.gif , tai apsikabinau atsibučiavau, sako užkrečiama, tai ką, laukiam smile.gif kažkokia džiugi gera nuotaika, savaitgalis gražus, mano vaikinas išvarė savo reikalais, leidau laiką su drauge, paskui turėjau laiko tik sau, klausiau muzikos, pašokau tokį meditacinį šokį, tarsi terapiją pasidariau, kuri tiek jausmų iššaukė, jautrumo, labai gerai pailsėjau, kaip jūsų merginos nuotaikos?  smile.gif </p>

Kaip smagu skaityti apie tokį nusiteikimą ir gera nuotaika sulaukus mmm, tikrai tai stiprybės ženklas. Aš dirbau šiandien, savaitę sirgau juodai, viską sukišau į savaitgalį, o oras buvo toks tobulas... Na bet ką padarysi. O savijauta mano ne kažką, cia turbūt po tos ligos, o ir nuovargis darbuose, jaučiuosi tisisog išsekus, atrodo lyg ir nebuvo ko taip pavargti, bet visai sugriuvus esu, lyg nuniemęs kūnas. O jau tvarkytis tai nesinori nei per kur, nors šiaip mėgstu tai daryti. Manau man tikriausias pms su visu savo liūdesio hormono antplūdžiu biggrin.gif
Atsakyti

labas rytas merginos!  mano savaitgalis buvo fantastiskas! PASIPIRSO!!  :yahoo:  :wub:  :rolleyes:  OMG, nieko visiskai neitariau.. sake, tik kad bus slaptas pasimatymas. Nuvaziavom i miesta, pasivaiksciojom ten, tada ziuriu veda mane i teatra  :wub:   tada supratau kad ziuresim spektakli. Pasake, kad dar 2 h like, tai nuejom i restorana pavalgyt. Pavalgem, uzsiusakiau arbatos. O jis paprase padavejos kad mus nufotografuotu  :hmm:   pasirode biski keista, nes jis niekad nepraso kitu kad nufotografuotu  :D  as pasislinkau, sakau- tai sesk cia, o jis ant keliu priesais mane! Issitrauke dezute su ziedais. Visi zmones nutilo..galvojau nualpsiu  :D  pasipyle asaros  :cray:  :ax:   jis paklause ar noriu teket uz jo..as pasakiau taip, tada visi zmones pradejo plot  :wub:   Dieve, koks nuostabus jausmas! dar dabar kaip ant sparnu  :wub:   dabar laikas  :nestuke   kad tik kuo greiciau pasisektu.. viskas butu tobula..  :wub:​  

Atsakyti

labas rytas merginos!  mano savaitgalis buvo fantastiskas! PASIPIRSO!!  :yahoo:  :wub:  :rolleyes:  OMG, nieko visiskai neitariau.. sake, tik kad bus slaptas pasimatymas. Nuvaziavom i miesta, pasivaiksciojom ten, tada ziuriu veda mane i teatra  :wub:   tada supratau kad ziuresim spektakli. Pasake, kad dar 2 h like, tai nuejom i restorana pavalgyt. Pavalgem, uzsiusakiau arbatos. O jis paprase padavejos kad mus nufotografuotu  :hmm:   pasirode biski keista, nes jis niekad nepraso kitu kad nufotografuotu  :D  as pasislinkau, sakau- tai sesk cia, o jis ant keliu priesais mane! Issitrauke dezute su ziedais. Visi zmones nutilo..galvojau nualpsiu  :D  pasipyle asaros  :cray:  :ax:   jis paklause ar noriu teket uz jo..as pasakiau taip, tada visi zmones pradejo plot  :wub:   Dieve, koks nuostabus jausmas! dar dabar kaip ant sparnu  :wub:   dabar laikas  :nestuke   kad tik kuo greiciau pasisektu.. viskas butu tobula..  :wub:​  
Gintare, kaip nuostabiai skamba  :wub: Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai  :4u: Kaip aš džiaugiuosi už tave, kad viskas pakrypo tokia linkme. Dabar linkiu, kad kuo greičiau jus aplankytų gandrai  :wub:​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 25 kovo 2019 - 09:06

Gintare, kaip nuostabiai skamba  :wub: Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai  :4u: Kaip aš džiaugiuosi už tave, kad viskas pakrypo tokia linkme. Dabar linkiu, kad kuo greičiau jus aplankytų gandrai  :wub:​ 

aciu!  :wub:  :4u:   dabar tai viskas nuostabu. Dabai lauksim gandru  :angel_not:   si menesi su OV testais  :rolleyes:​ 

Atsakyti

labas rytas merginos!  mano savaitgalis buvo fantastiskas! PASIPIRSO!!  :yahoo:  :wub: 

Gintare - sveikinu labai labai  :wub:  :wub:  :clap: kokios puikios naujienos. Šį pavasarį aplink mane labai daug žmonių susižieduoja  :friends: 

Na dabar pilvukas būtų į komplektą. Šie metai būtų patys geriausi :) 

Atsakyti