Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Adele, kaip faina skaityt  :wub:  :4u:  didziausi sveikinimai  :4u:​  

Atsakyti

Adele sveikinimai  :wub: gan gretai pavyko labai smagu  :yahoo: o as stabdau planavimus su mb dideli pykciai nebezinau ar jau isvis planuosiu ruosiuosi skyrybom  :( 

Atsakyti

Adele sveikinimai  :wub: gan gretai pavyko labai smagu  :yahoo: o as stabdau planavimus su mb dideli pykciai nebezinau ar jau isvis planuosiu ruosiuosi skyrybom  :(

o Dieve, mergyt..  :4u:   neskubek su tokiais sprendimais..gal greitai praeis  :4u:   pas mane panasiai- jau kai susipykstam- tai viskas- nieko nenoriu, veju lauk  :D  o po to praeina ir meile didziausia- prilipe vienas prie kito  :wub:  :D  

aisku, jeigu jautiesi taip, tai palauk menesi..pasigalvok, nusiraminkit ir tada kai atslugs emocijos- galvok ka daryt  :4u:​  

Atsakyti

o Dieve, mergyt..  :4u:   neskubek su tokiais sprendimais..gal greitai praeis  :4u:   pas mane panasiai- jau kai susipykstam- tai viskas- nieko nenoriu, veju lauk  :D  o po to praeina ir meile didziausia- prilipe vienas prie kito  :wub:  :D  

aisku, jeigu jautiesi taip, tai palauk menesi..pasigalvok, nusiraminkit ir tada kai atslugs emocijos- galvok ka daryt  :4u:  

Aciu uz paguoda bet jau daede tiek kad nebegaliu  :( svarbiausiai kad jis savo kaltes nemato tas skaudziausiai  :aggressive: jau daug kartu visaip taikemes del to vis prisiekia pasikeisti bet deja  :cray: nenoriu aplrauti temos situo klausimu tik tiek kad tikrai stabdau planavimus neveltui nesigavo metus laiko matyt viskas taip turejo buti 

Atsakyti
Iš patirties galiu pasakyti, kad vaikas ne išgelbėja santykių, tai tik naujas išbandymas porai ir labai stiprus, labai retai būna priešingai. Taip, kad jei dabar pykčiai, po to jie tik dažnės, atsiras terpė naujiems nuomonių išsiskyrimams.
Mes pasipykstam, bet super trumpai, sprogsta ir vėl po valandos daugiausiai kartu, esu nusiteikus taikytis su mūsų karštais charakteriais, kai kur nusileisti smile.gif jei nesi nusiteikus keistis ar priimti žmogaus koks jis yra bus blogai.

Bet kaip jau žinia užeina pykčiai ir praeina... Kai žmonės iš tikro nusiteikę skirtis tai vyksta kiek ilgiau, nei darom vaiką, bac jau skiriamės biggrin.gif čia vistik greičiausiai piktumo akimirka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 16 gegužės 2019 - 10:09

Sveikos :) 

Adele, sveikinu!

Mano mm pasibaigė, taigi pradedam gaudyt žirniuką :) kitų mm nelaukiu birželio 7.

MB tiek įsijautęs į tą planavimą, kad skaito viską iš eilės, kalbasi su besilaukiančia kolege ir pasakoja man kaip ir kas :hmm: 

Atsakyti

  :console: Calykusu, jetau, mergyt, laikykis. Mes su tavimi. 

Adele, sveikinu! Nors dali tu “simptomu” tai palaikyciau eiline diena. :happy: 


Lauralina, visko buna. Linkiu priimti teisinga spredima.  :mirksiukas: 


Vedo, kaio miela  :super: 


Na o as laukiu pirmadieni mmm, treciadieni varau stimuliacijai. Tikiuosi ciklas nesudurniuos, nes butinai turiu nueiti 1-5 ciklo dienomis.

Siandien su vaikystes drauge susitikom, jos 3 men lialka vezimuky pastumdziau. Miela, negaliu. :wub: 

Atsakyti
Kažkaip parašiusi tai ką jaučiau gavau kažkokią įdomią reakciją net Až neva, kad negali taip būti,kad kazka jaučiau... AŠ parašiau merginos tai ką jaučiau aš ir ko man įprastai nebūna, net nemaniau, kad kazkas tai taikys sau ir sakys, kad visa tai issigalvojimai. Buvo labai įdomu stebėti kas vyksta, sąnarius laužo iki dabar, galva svaigsta, guzas gerklėje stovi. Jei kažkam kasdiena tai vyksta tai žinoma sau ir netaikykite.
Atsakyti

Labas rytas merginos  :) 

Lauralina labai palinkėsiu, kad tarpusavio santykių uraganas nepagautų pagreičio ir vis silptų ir silptų, o jam išsisklaidžius stipriai nušviestų saulė naujai užgimusiuose jausmuose  :rolleyes: 

Adele , kaip anksti tau organizmas išdavė apie nėštumą. :rolleyes: Bet nėra ko stebėtis, kai daug laiko save stebi ir visus pojūčius užsirašai. Bet kokios keistuolės, kad tau privačiai rašyti ir aiškinti kad negali taip anksti kažką jausti. Juk tu neliepei savo požymius visoms prisitaikyti  :D

VeDo  kaip smagu skaityti, kad ir MB įsitraukęs į planavimą taip nuoširdžiai  :rolleyes: Šaunuolis. Linkiu, kad pagautumėte greit žirniuką  :) 

Airisė, tikiuosi viskas bus gerai ir stimuliacija įvyks laiku, bei greit sulauksi džiugių žinių  :rolleyes:

O aš ką judu į priekį po truputėlį :) kitą savaitę einu pas homeopatę, labai įdomu ką papasakos apie mano organizmą, esu buvusi pas ją labai senai, dar buvau netekėjusi. Tai visai patiko, aš iš vis žaviuosi netradicine medicina, nes man ji daug labiau padėjo nei tradicinė :)  Birželio pradžioje turėsiu nosies operaciją, nes nebegaliu normaliai kvėpuoti  :oh: Pagaliau prisiruošiau, nes keli metai kaip purškiuosi į nosį vaistus, kad galėčiau prakvėpuoti.  :unsure:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 17 gegužės 2019 - 08:33

Kažkaip parašiusi tai ką jaučiau gavau kažkokią įdomią reakciją net Až neva, kad negali taip būti,kad kazka jaučiau... AŠ parašiau merginos tai ką jaučiau aš ir ko man įprastai nebūna, net nemaniau, kad kazkas tai taikys sau ir sakys, kad visa tai issigalvojimai. Buvo labai įdomu stebėti kas vyksta, sąnarius laužo iki dabar, galva svaigsta, guzas gerklėje stovi. Jei kažkam kasdiena tai vyksta tai žinoma sau ir netaikykite.

as turejau tokius pacius simptomus kai laukiausi pirma karta, nematau nieko keisto  :4u:   tas sanariu lauzymas tai mane biski net gasdino. Kuo toliau tuo labiau jauciau..gale nestumo budavo, kad ryte pabudus negalejau pajudint pirstu- sanariai buvo sustinge  :blink:​  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 17 gegužės 2019 - 08:36

Sveikos :)

Adele, sveikinu!

Mano mm pasibaigė, taigi pradedam gaudyt žirniuką :) kitų mm nelaukiu birželio 7.

MB tiek įsijautęs į tą planavimą, kad skaito viską iš eilės, kalbasi su besilaukiančia kolege ir pasakoja man kaip ir kas :hmm:

oho, koks saunuolis  :wub:  :angel_not:  :4u:​  

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 05 17, 09:35)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Adelė 85" data-cid="72435345" data-time="1558068017">
<div>
<p>Kažkaip parašiusi tai ką jaučiau gavau kažkokią įdomią reakciją net Až neva, kad negali taip būti,kad kazka jaučiau... AŠ parašiau merginos tai ką jaučiau aš ir ko man įprastai nebūna, net nemaniau, kad kazkas tai taikys sau ir sakys, kad visa tai issigalvojimai. Buvo labai įdomu stebėti kas vyksta, sąnarius laužo iki dabar, galva svaigsta, guzas gerklėje stovi. Jei kažkam kasdiena tai vyksta tai žinoma sau ir netaikykite.</p>
</div>
</blockquote>
<p>as turejau tokius pacius simptomus kai laukiausi pirma karta, nematau nieko keisto  4u.gif   tas sanariu lauzymas tai mane biski net gasdino. Kuo toliau tuo labiau jauciau..gale nestumo budavo, kad ryte pabudus negalejau pajudint pirstu- sanariai buvo sustinge  blink.gif​  </p>

Net nuraminai! Aš VIS kaistu kaip radiatorius, kaulus ir sąnarius laužo, jau net baisu, kad kas kabinasi, bet nei slogos nei kosulio, tik tas keistas jausmas, nepamenu to su pirmu...sia naktį tikrai jau gan skaudžiai skaudėjo sąnarius. Aš tik pamenu, su pirmu, kad skaudėjo klubus nuo gana anksti.

Buvau priduoti kraujo, labai bijau, tikiuosi norma bus HCG. Kadangi kaistu, kažkaip tikiu, kad progesteronas gaminasi normaliai, jis ir duoda ta temperatūrą jei gerai suprantu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 17 gegužės 2019 - 10:04