Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Pasiskaiciau info tai mazas tikrai o kodel ji sake norma  :hmm: taip iseina OV neivyksta  :( reiks pagerti duphastono  :huh2:​ 

Toks progesteronas parodo, kad nebuvo OV jei tikrai darėt 7 dienos po Ov dienos. 

Atsakyti

Toks progesteronas parodo, kad nebuvo OV jei tikrai darėt 7 dienos po Ov dienos. 

Dariau 21 cd bet mm atejo anksciau po 25cd tai net nezinau ar cia tikslu gal reiktu pakartoti  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(lauralina3 @ 2019 05 13, 21:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LoyalWarrior" data-cid="72431873" data-time="1557747302"><div><p>Toks progesteronas parodo, kad nebuvo OV jei tikrai darėt 7 dienos po Ov dienos. </p></div></blockquote><p>Dariau 21 cd bet mm atejo anksciau po 25cd tai net nezinau ar cia tikslu gal reiktu pakartoti  hmm.gif​ </p>

Vat ir norėjau sakyti, pvz kai mano ciklas ana mėnesį buvo 25 d O buvo 12 CD, tai realiai tirtis reikėtų pagal tokį ciklą 19CD juk.. Ar kaip, nes ir pati žadu kita ciklą darytis jei ši nepavyks.
Atsakyti

Vat ir norėjau sakyti, pvz kai mano ciklas ana mėnesį buvo 25 d O buvo 12 CD, tai realiai tirtis reikėtų pagal tokį ciklą 19CD juk.. Ar kaip, nes ir pati žadu kita ciklą darytis jei ši nepavyks.

Taip, jei užfiksuota OV diena yra 12 CD, tai progesterono  tyrimas turėtų būti daromas 19 CD, t.y. 7 DPO.

Kai sako daryti 21 CD, tai šitą dieną ima kaip statistinę pagal vadovėlinį 28 dienų ciklą. Ta 21 diena ir gaunasi taip, kad tariama ovuliacija 14 CD, tuomet 7 diena po O būna 21.

Aš kai tyriausi progesteroną, tai tą ciklą dariau ir OV, ir BKT matavau. Ir gavosi, kad tyrimą dariau 23 CD. 

Atsakyti

Reiks tiksliau pasekti OV ir pakartoti kad butu 7d po jos  :)​ o tai tada mano tas progesteronas taip gali per kelias cd pasikeisti ta prasme jei ten gavosi 9d po OV tai jis taip greit kinta? 

Atsakyti

Jauciu vis tiek mazas 

Atsakyti

Labas rytas :) 

Užjaučiu Čalykušu :( bet gerai, kad išsaugojo kiaušintakį ir gerai, kad gali pastot. 

Viskas bus gerai, pailsėsi ir kitą kartą pavyks 🎈

Labas rytas, kazkaip rasiau ir nusitryne. Tai vakar nuvaziavom i akuserini priemima, neramu buvo, draugui sakau- vaziuojam. Nes sestadieni tikrai jau rimciau kraujavo. Apziurejo dvi gydytojos, iskart itare negimdini nestuma, pagulde operacija , padare HCG tyrima, jis letai augo. siandien guliu jau po operacijos, nestumas buvo desiniame kiausintakyje.

Atsakyti

Mano ciklas vadovėlinis, tik 29 d, visad kaip laikrodis ateina. Kada man Prg darytis ? Ar tikslumui reik Ov testus darytis ? Kur perkat ? Kokius ?

Taip, jei užfiksuota OV diena yra 12 CD, tai progesterono  tyrimas turėtų būti daromas 19 CD, t.y. 7 DPO.

Kai sako daryti 21 CD, tai šitą dieną ima kaip statistinę pagal vadovėlinį 28 dienų ciklą. Ta 21 diena ir gaunasi taip, kad tariama ovuliacija 14 CD, tuomet 7 diena po O būna 21.

Aš kai tyriausi progesteroną, tai tą ciklą dariau ir OV, ir BKT matavau. Ir gavosi, kad tyrimą dariau 23 CD. 

Atsakyti

Sveikos merginos, buvau dingus iš eterio  :4u:  kaip ir pas visas - darbų pilna, veiklos po darbo kažkaip irgi netrūksta. 

Čalykušu, labai gaila, kad taip nutiko, tikiuosi, kad greit jausiesi geriau :angel_not:  

O aš šiandien jau 7 iš išrašytų 10 Duphaston išgėriau, bet mėnesinių kaip nėra taip... maudimas pilvo apačioje, bet daugiau nieko, net patepliojimo 🤔 gal tos cistos tą jausmą duoda, nesuprantu...  :huh2: 

Atsakyti

O aš šiandien jau 7 iš išrašytų 10 Duphaston išgėriau, bet mėnesinių kaip nėra taip... maudimas pilvo apačioje, bet daugiau nieko, net patepliojimo 🤔 gal tos cistos tą jausmą duoda, nesuprantu...  

Tai jos ateis sugėrus visas 10 dienų. Bent jau man jos ateina praėjus 3 dienoms po jų gėrimo, tiksliau 4 dieną.  :)​  

Atsakyti

Sveikos merginos. Esu iškritus iš medžio bet, pirmą kartą darau OV testą ir yra du brūkšniai. Tai čia reiškia, kad?? vaisingos dienos? Jezs kaip gėda.. perku ir nežinau ką... :D su Jumis išmoksiu visko.. Gaila foto negaliu įkelt. 

Atsakyti

oj OT... ovuliacijos testą naudojau.. 

Atsakyti