Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

jei kalbam apie vitaminus ir papildus tai man drauge parekomendavo L- tirozina. Ji sake- vienintelis papildas is jos vartotu kuris padare poveiki!  :B  jis stabilizuoja hormonu audras organizme, mazina depresijos simptomus iur dar visko labai daug! tai va, uzsisakiau internetu ir laukiu kol atves  :wub:   duosiu ir MB gert nes jie duoda energijos, o jam jos pasto viai truksta. Gal esat kuri gerus?

Tokio neteko net girdėti, bet va pagooglinau ir labai fainai apie jį rašo 😊 net ir aš susidomėjau

Atsakyti

Ka geriu iš papildų dėl nuotaikų tai B grupės vitaminus, tai geriau jaučiuosi tikrai :4u:​ 

Atsakyti

Tokio neteko net girdėti, bet va pagooglinau ir labai fainai apie jį rašo 😊 net ir aš susidomėjau

nu sakau  :rolleyes:   ir mane sudomino, tuo labiau kad geriausia drauge gere ir sake vel pirks nes tikrai jaucia poveiki, kad dingo nuovargis, slogios mintys ir .t.t.  

Atsakyti

Labai gerai, kad apie tai pakalbėjai su vyru šaunuolė. Turiu pasiūlymą paįvairinkite savo ND naujomis pozomis, tegul MB daugiau dėmesio tau skiria, išbandykite ką nors naują. Nusipirkite kokį žaisliuką. Tikrai įpūs naujų vėjų. Mane šitaip vyras nustebino kai buvo grįžęs dabar, iš pradžių pasimečiau bet paskui nudžiugau kad ne tik jam reikia to malonumai, bet ir apie mane pagalvojo, nes mums moterims tikrai sudėtingiau atsipalaiduoti.  :rolleyes:

pas mane dazniausiai atvirksciai  :D  :D   mb visas demesys i mane! ir iki tokio lygio kad visai pamirsta save ir nulinksta  :D  :D   mes turim daug zaisliuku  :ax:  mb vis naujus perka  :lol:   pries savaite viena nerealu partempe, dar tokio nebuvau macius  :lol:  :lol:   bet efektas tai ojojojoj  :lol:​ 

Atsakyti

nu sakau  :rolleyes:   ir mane sudomino, tuo labiau kad geriausia drauge gere ir sake vel pirks nes tikrai jaucia poveiki, kad dingo nuovargis, slogios mintys ir .t.t.  

O jis ir skydliaukei labai tinka, pamenu kad turi bėdų su ja. Ir pas mane pačią yra skydliaukės uždegimas (AT) tik tiek kad dar skydliaukės hormonai nepakitę. 

Atsakyti

pas mane dazniausiai atvirksciai  :D  :D   mb visas demesys i mane! ir iki tokio lygio kad visai pamirsta save ir nulinksta  :D  :D   mes turim daug zaisliuku  :ax:  mb vis naujus perka  :lol:   pries savaite viena nerealu partempe, dar tokio nebuvau macius  :lol:  :lol:   bet efektas tai ojojojoj  :lol:​ 

Mes irgi mėgstam žaisliukus  :D​ 

Atsakyti

jei kalbam apie vitaminus ir papildus tai man drauge parekomendavo L- tirozina. Ji sake- vienintelis papildas is jos vartotu kuris padare poveiki!  :B  jis stabilizuoja hormonu audras organizme, mazina depresijos simptomus iur dar visko labai daug! tai va, uzsisakiau internetu ir laukiu kol atves  :wub:   duosiu ir MB gert nes jie duoda energijos, o jam jos pasto viai truksta. Gal esat kuri gerus?

Kur perkat tuos vitaminus ? 

Atsakyti

pas mane dazniausiai atvirksciai  :D  :D   mb visas demesys i mane! ir iki tokio lygio kad visai pamirsta save ir nulinksta  :D  :D   mes turim daug zaisliuku  :ax:  mb vis naujus perka  :lol:   pries savaite viena nerealu partempe, dar tokio nebuvau macius  :lol:  :lol:   bet efektas tai ojojojoj  :lol:​ 

Dalinkis greit  :lol: jei čia nedrąsu man į až prašom  :lol: sakė maniškis ir kažką dar nužiūrėjo, bet sakė kitam kartui paliko  :ax:​ 

Atsakyti

Kur perkat tuos vitaminus ? 

Jei paprastoje vaistinėje nėra tai internetu 

Atsakyti

Kur perkat tuos vitaminus ? 

as internetu pirkau.  Bent jau svedijoj tai ju nera vaistinese. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 24 gegužės 2019 - 11:01

Dalinkis greit  :lol: jei čia nedrąsu man į až prašom  :lol: sakė maniškis ir kažką dar nužiūrėjo, bet sakė kitam kartui paliko  :ax:​ 

https://www.vuxen.se...av--disco-black   :D  :D 

galiu pasakyt- super galingas  :D​   o del to kad jungesi i elektra, o ne baterijos. 

Atsakyti

Mes irgi mėgstam žaisliukus  :D​ 

saunu  :D   mes jau antra deze pradejom pildyt  :lol:  :ax:​  

Atsakyti