Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

saunu  :D   mes jau antra deze pradejom pildyt  :lol:  :ax:​  

Galingai jūs čia  :lol: kaip sakant pažengę, mes tik pradedantys  :D​ 

Atsakyti

Galingai jūs čia  :lol: kaip sakant pažengę, mes tik pradedantys  :D​ 

haha, po truputi po trupti ir kazkaip prisikaupe  :D   kuo toliau tuo norisi kazko extremalesnio  :ax:   :lol:   tai tuos pirmus jauciu reikes mest lauk, nes kai pabandai tikrai gerus tai grist prie paprastuciu nesinori  :lol:​ 

Atsakyti

Oho merginos ! Aš ne davatka, susituokus jau 10 metų, bet anei vieno žaisliuko neturiu, nors pasvajoju vis..  

Atsakyti

Oho merginos ! Aš ne davatka, susituokus jau 10 metų, bet anei vieno žaisliuko neturiu, nors pasvajoju vis..  

Vadinasi jau reikia pradėdėti svajones realizuoti  :) kaip sakant kol nepabandai tol galvoji kad nereikia, o kai išmėgini tai tada kyla klausimas kodėl ankščiau neišmėginau  :lol:​ 

Atsakyti

Mano vyras griežtai prieš tokius dalykus. Sako kad niekada to nebus mūsų miegamajam, šiaip dauguma dalykų sprendžiu aš, bet dėl šito jis griežtai pasakė kad ne. Aš taip pat nenorėčiau. Kažkaip nenatūralu man... 

Atsakyti
4u.gif
Maniau, kad ne į tą temą užėjau biggrin.gif nu smagu čia pas jus! Mes kolkas nieko nenaudojam. Didžiausias žaislas pas mus kartais atsirandantis diržas biggrin.gif labai jau smagu kai vyras juo klubus prispaudžia.... Bet tai būna retai biggrin.gif esam iš tingesniu porų, kur rečiau tai darom, nes abiems tai tinka biggrin.gif

Aš šiandien pradedu vestuvių sezoną, labai bijau, laukia nemenkas maratonas. Tikiuosi atlaikysiu gerai, pavaiksciojus pilvas apsunksta ir man tada baisu darosi... O čia teks ojoj kiek pavaikščioti... 10 val ant kojų su technika ant nugaros ir rankose... Kur reikės bėgti sysiuko biggrin.gif kada pavalgyti biggrin.gif ačiū die kad dar bent pavemti nereikia galvoti kur reiktų...

Užsirašiau pas gydytoją, pasimatymas paskirtas tik birželio 22 d, kai bus 8 sav ir 4 d, velokokai, bet jei nieko blogo nejausiu tai ir nelysiu anksčiau.
Jei jums negera skaityti, pasakykit nesireikšiu pas jus, gal aš jau neturėčiau rašyti čia ax.gif
Atsakyti

Adelė 85, rašyk čia ką tik nori, viską apie nėštumą ir t.t. Ir dar pasidalink virusais nėštumo 😂😉

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Adelė, man labai smagu skaityti, tikrai nėra taip kad uoj pastojai ir lauk iš čia. Čia ne TD, kad vėliavomis apmėtytume už ne į temą parašyta žinutę. Čia draugiškos mergaitės susirinkusios, juk kartu su mumis planavai savo žirniuką  :) Aš tikrai ne prieš, kkad ur tu čia su mumis pabendrausi ir pasidalinsi savo išgyvenimais  :) tikrai, kad laukia įtempas laikotarpis tau. Pasaugok save kiek tik leis galimybės. :rolleyes:​ 

Atsakyti

Kaip nuotaikos merginos? Ką savaitgali veiksit? :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina2209: 25 gegužės 2019 - 10:19

Aš tai nieko gero, dukrytė šiek tiek sirguliuoja, tai nieko čia ir nenuveiksi. 

Atsakyti

Adele, man tai kaip tik smagu paskaityt :4u:

Sveikos, pas mus ramus savaitgalis, vaikai pas senelius, o mes padirbom šiandien dar. Aš jau namo grįžau, laukiu MB kada grįš  :D​ 

Atsakyti
Niu va atidirbau.. Kadangi abi su jaunąją nestuke.gif tai tempas buvo kaip tik biggrin.gif
Atsakyti