Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas  :) svajojanti gadyk  :4u: nenusimink kita cikla turi pavykti  :) kaip gintaryte?kokios najienos?mes vakar su seimyna vichi vandens parke atbuvom 4 valandas taip smagiai gryzom istize visi  :D man vis tempia viduj kazkas tikiuosi geras zenklas,bet nenoriu prisisvajoti nes poto sunku kaip nusivilti tenka  :frusty: 

Atsakyti

Ačiū lauralina3, na labai linkiu, kad nesulauktum MMM ir pamatytum tuos išsvajotis II. Vandens parke smagu, atsipalaidavimas geras 😉. Kaip gintaryte tu? 

Atsakyti

Aciu merginos kad domites  :4u:  na, kol kas jokiu naujienu. Mmm neateina, NT rodo toki pati vaiduokliuka  :)  neryskeja  :hmm:  tai taip ir sedziu nezinioj. Vakar buvau renginyje Moteru Pasaulyje tai nenorejau rizikuot gert alkoholio  :ax:  o siandien ryte sapnavau kad testas parode du ryskuus II. Tai va..kol kas laukiu  :ax:​ 

Atsakyti

Geras ženklas, kad MM dar nepasirodė ir kad vaiduokliukas yra 😉

Atsakyti

Gintare, jeigu vis meta vaiduoklius, manau, jau ir nebeateis mm :wub: 

Atsakyti

Mergaitės, patarkit kokius ovuliacijos testus naudoti ir kada juos reik pradėt naudotis? Aš noriu pabandyt, ne tiek dėl to kada vyksta ovuliacija nustatyt, bet pažiūrėt ar ji iš vis man vyksta 🤔. Gal nevyksta dęl to nepastoju. 

Atsakyti
QUOTE(svajojanti27 @ 2019 01 20, 20:03)
<p>Mergaitės, patarkit kokius ovuliacijos testus naudoti ir kada juos reik pradėt naudotis? Aš noriu pabandyt, ne tiek dėl to kada vyksta ovuliacija nustatyt, bet pažiūrėt ar ji iš vis man vyksta 🤔. Gal nevyksta dęl to nepastoju. </p>

Kiek žinau teigiamas ov testas nerodo ar vyksta ovuliacija. Jis tik parodo jog per 24-72 val turi įvykt ov. Jei klystu pataisykit smile.gif
Atsakyti

Mimozza, o kokius OV testukus naudojat? Ir kada juos reik pradėt naudot? 

Atsakyti

Bet tai jei nevyksta ovuliacija tai gal iš vis nerodytų tie testai 🤔

Atsakyti

Mergaitės, patarkit kokius ovuliacijos testus naudoti ir kada juos reik pradėt naudotis? Aš noriu pabandyt, ne tiek dėl to kada vyksta ovuliacija nustatyt, bet pažiūrėt ar ji iš vis man vyksta 🤔. Gal nevyksta dęl to nepastoju. 

OT teigiamas neparodo kad įvyks pilnavertė ovuliacija. Ji gali įvykti, bet būti ir nepilnavertė. Ar įvyko O parodo PRG tyrimas, reikia jį atlikti 7 DPO. Pvz. jei ciklas trunka 28 d. tai reikia jį atlikti 21 cd. Iš jo aišku ar ovuliacija buvo pilnaverė ar ne, ar ji iš vis vyksta.

Atsakyti

Mimozza, o kokius OV testukus naudojat? Ir kada juos reik pradėt naudot? 
Manieji INNOVITA, juos galima rasti gandrai.eu. Jų jautrumas 25 mIU/ml. Mano šitie pirmieji. Kiek skaičiau tai dažniausiai merginos perka 20 mIU/ml One Step arba David Ovulation test.  Aš šį syk pradėjau daryti nuo 11 cd., o 13 cd jau buvo teigiamas. Pirmą kartą dariau daug ankščiau, bet to teigiamo kaip ir nepagavau truputėlį truko, tada sugadinau 9 testus, o dabar 5. 13 cd dariausi du testus 3, 14 cd pasidariau dar vieną bet jau buvo neigiamas. Geriausia juos darytis antroje dienos pusėje po 14 val. Šiaip būčiau nesidariusi, bet buvau iš viso 20 užsipirkusi. Tai labai knietėjo pastebėti save. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 20 sausio 2019 - 21:10

Tas PRG čia kraujo tyrimas? 🤔

Atsakyti