Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Aš matau  :bigsmile: bet dar net ne mmm diena. Tai jei tikrai užkibo, po kelių dienų turėtų ryškėti :) kaip faina, ti ir linkiu  :mirksiukas:​ 

aciu  :angel_not:   oj, kaip as nelaukiu mmm rytoj  :unsure:  

Atsakyti

Ir aš matau, žymiai ryškesnis nei mano, mano nesimato per foto. O kada išryškėjo? Nes mano paryškėjo tai jaučiu jau po laiko kai gali vertinti 🤔

 po 4-5 minuciu, kaip ir parasyta instrukcijoj  :)​  

Atsakyti
Gintare matau bigsmile.gif
Svajojanti, išryškės jei kokybiški testai be priežasties šešėlių nemėto tongue.gif kokius perki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 18 sausio 2019 - 14:22

Pirmas kurį dariau tai pregnat test, euro vaistinėj juostelė, o šį rytą, kur dariau tai iš benu vaistinės livol berods 🤔

Atsakyti
QUOTE(svajojanti27 @ 2019 01 18, 14:37)
<p>Pirmas kurį dariau tai pregnat test, euro vaistinėj juostelė, o šį rytą, kur dariau tai iš benu vaistinės livol berods 🤔</p>

Visi skirtingi. Primink kiek vaiduokliukų matei? bigsmile.gif
Aš tai vip iš camelijos atradau, per visą planavimą neapgavo dar smile.gif ir pigūs ir gadint negaila, tik gal mažiau jautrūs smile.gif
Atsakyti

Svajojanti- ziuriu kad mes abi rytoj nelaukiam mmm  :4u:   labai linkiu mums nesulaukt ju  :angel2:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 18 sausio 2019 - 14:56

Oi kaip fainai  :wub: gintare manau tave jau tyliai galima sveikinti  :nestuke gan ryskus vaiduoklis  :bigsmile: linkiu rysketi :ploja2: svajojanti taip linkiu ryskiu dvieju juosteliu  :victory2: 

Atsakyti

O kiek dienu jums po OV ar nezinot kada buvo gal sakau daret kokius OV testus ar BT matavot? :) 

Atsakyti

O kiek dienu jums po OV ar nezinot kada buvo gal sakau daret kokius OV testus ar BT matavot? :)

as nedariau si karta ov testu. pagal simptomus jauciau kada ov, o ir ginekologe pasake, kad bus uz 3-4 dienu kai pas ja lankiausi. Dabar man 12 d po ov. 

Atsakyti

Na vaiduokliukus matau abejuose, bet sakau jie tokie neryškūs, na pirmam teste tai pamačiau jau gerokai vėliau, todėl bijau, kad meluoti gali, o antram ryškumas mažesnis, bet pamačiau po 5min. Tam pirmam tai ir vyras mato  :hmm:​ 

Atsakyti

Man ovuliacija, pagal požymius tai galėjo būti, kaip gintarytei 4-5 d. 

Atsakyti

Taip gintare, mudvi abi nelaukiam MM ir labai to linkiu mudviem 😉. Tos dienos tai man kažkoks išdurnėjimas, vyras sako tai tu ramiai lauk ir viskas, o aš negaliu, naktį net sapnavau, kad susirgau.  O šiandien, kaip įdomiai man tie pilvo skausmai kaip būdavo prieš sirgima jau praeina. Nors užvakar ir vakar tai taaaip skaudėjo, kaip būdavo kai sergu. Ir išskirų daugiau yra ir toks šlapumo pojūtis.....viskas kažkaip kitaip, uch kaip tikiuosi, kad tai dėl to, kad kažkas jau pilvelyje apsigyveno 😊

Atsakyti