Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Gintare 4u.gif4u.gifPritariu, tai tik jau neliūdėk, juk puikios naujienos. Galėjai metų metus kankintis nežinodama, o dabar žinai ir kas šauniausia - pataisoma thumbup.gifLaikau kumštukus, kad jau greitai turėtum pilvuką nestuke.gifSveikinu nusipirkus naujus namučius 4u.gif

aciu! jau gavau laiska kad uzpildyt anketa pries operacija, bet dar operacijos dienos nezinau, bet tikiuosi kad kuo greiciau..  :wub:​  

Atsakyti

Gintare, gaila dėl pabėgusių žirniukų, bet svarbiausia kad nenuleidai rankų ir ieškojai priežasties kas trukdo. Padarys operaciją ir tikiu greit turėsi pilvelyje gyventoją  :) 

Labai sveikinu su dideliu pirkiniu, namu  :4u: O dar labiau džiaugiuosi, kad susitvarkė tavo ir mb santykiai, nes jei būtų blogai tikrai bendro būsto nepirktumėt.  :)​ 

Atsakyti

Sakiau, kad jeigu jau tris kartus buvo persileidimas, reikia ieškoti priežasties. Tikėkimės tai ir buvo toji  :4u:  

Nusipirkau pora NT, gal rytoj ryte reikės pagadinti. Turėtų būti 10 d. po ov  :4u: 

Taip pat kitai savaite užsiregistravau visiems jūsų išvardintiems kraujo tyrimams  :lol:  gal užteksiu kraujo  :lol: 

Atsakyti
  • gintare sveikinu!
  • dandelion fuzz- uzteks  :D  lauksim atsakymu! 
Atsakyti

Sveikutes  :4u: Jungiuosi prie jusu burelio :) Planuoju pastoti siais metais, aisku kuo greiciau tuo geriau, bet  ne visada viskas gaunasi kaip nori  :hmm: 

Mano istorija tokia: man jau 30, ir pats laikas susilaukti pirmagimio. Turiu Jaydess spirale, kuri yra 3iems metams, norejau ja issimti liepos 23 ir pradeti gaminti leliu, bet deja ginekologas pasake, kad jos negali istraukti, nes per trumpi siulai ir israse siuntima spirales istraukimui su narkoze :( labai tikejaus vieta operacijai gaut greit, bet deja gavau tik spalio 15 :/.. Per tuos trumpus siulus nusitese planavimas dar 3 menesiams  :mad2: Na kaip bebutu jau arteja operacija ir po 7 savaiciu jau galesim kibti i darbus ;) Skaiciau, kad po spirales isemimo galima pastoti iskart, tad kai tik isims testuosiuos su OV testukais, uzsisakiau 10 Clearblue elektroninius ovuliacijos testus. Tad labai tikiuosi iki lapkricio pastot :)  :ax: 

Atsakyti

Jūs man pasakykit, kaip įkelti foto į čia, nededant jos į internetą? 😁 ar tai neįmanoma 😁 pamačiau šiandien vaiduoklį ir noriu paklaust ar ir jūs kažką matot ar tik mano čia akis kiaurai viską įžiūri 😁😁

Atsakyti

Uzsiregistruokite Part.lt , ten ikelkite nuotrauka. Čia nukopijuokite jos nuoroda. Vėliau tą nuotrauką bet kada istrinsit. Nes jei čia kelsit tai čia ir liks. Galit man į Az atsiųsti, pakomentuosiu :)

Jūs man pasakykit, kaip įkelti foto į čia, nededant jos į internetą? 😁 ar tai neįmanoma 😁 pamačiau šiandien vaiduoklį ir noriu paklaust ar ir jūs kažką matot ar tik mano čia akis kiaurai viską įžiūri 😁😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 24 rugpjūčio 2019 - 06:59

Blem, labai didelis failas 😁 vėliau kažkaip sumažinsiu jį ir įkelsiu gal čia nuorodą :) 

Atsakyti

Uzsiregistruokite Part.lt , ten ikelkite nuotrauka. Čia nukopijuokite jos nuoroda. Vėliau tą nuotrauką bet kada istrinsit. Nes jei čia kelsit tai čia ir liks. Galit man į Az atsiųsti, pakomentuosiu :)

Atsiunčiau Jums ;) nes per tą part.lt nesikelia man 😁 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Amundsen  :4u: ech kaip ne faina, kai norisi kuo greičiau, o čia tekšt kad neina taip kaip norisi, :4u:  Bet tu ne viensa, aš ir laukiu spalio kad galėčiautume toliau planuoti  :)  Tikrai taip po kontraceptinių priemonių yra didžiausia tikimybė pastoti, aš taip pastojau su pirmąja. Tik jau antrasis niekur neskuba, turbūt laukia tinkamo laiko  :) 

grazi_moteris_ jei nori čia kelti, tai reikia rinktis išsamų atsakymą, pasirinkti pridėti failą. Tik prieš tai reikės įtariu apkarpyti stipriai foto, nes kitaip neįkels. O jei part.lt per didelis failas, tai ten galima pasirinkti foto dydį. Tik geriausia prisiregistruoti dėl patogesnio naudojimo. Ir dar vienas niuansas part.lt reikia nuimti varnelę kelti į bendrą galeriją  :)​ 

Atsakyti

Karina , kaip tu? Ar dareisi testą?  :)​ 

pandos pusseserė, o kaip reikaliukai pas tave?  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 24 rugpjūčio 2019 - 08:33

Ai, va, pridedu 😁😁 bet realiai vistiek kitaip 😁 aš matau, dievaži 😁 ryt ryte, savo mmm dieną pasidarysiu dar kartą, nes nuojauta sako, kad nebus mano dienelių... 😋


Pridėta:

Atsakyti