Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, planiukes! As kazkada -pries simta milijonu metu, kai dar mamutai buvo gyvi, o jei tiksliau-2014-2017 m. Buvau toks visai aktyvus plepetojas be sansu pastoti. Visos tos, su kuriom plepejau, jau seniai po antra planuoja susiplanavusiu temutej, kuri, kazkodel, yra labai neaktyvi. Gal zinot kodel? 

Ten as parasiau(nes maniau, kad 10 pasaulio stebuklas ivyko ), apie savo pastojima. Tai jis neivyko. Pirmadienio ryte dar viskas buvo gerai ir sirdele plake, o treciadieni jau nieko nebebuvo like. 

-hal-, is visu nicku tavo vieninteli prisimenu. Dar kazkada bendravau su Garbanele, bet itariu, kad cia jau kita mergaite...

Atsakyti

Sveikos, planiukes! As kazkada -pries simta milijonu metu, kai dar mamutai buvo gyvi, o jei tiksliau-2014-2017 m. Buvau toks visai aktyvus plepetojas be sansu pastoti. Visos tos, su kuriom plepejau, jau seniai po antra planuoja susiplanavusiu temutej, kuri, kazkodel, yra labai neaktyvi. Gal zinot kodel? 

Ten as parasiau(nes maniau, kad 10 pasaulio stebuklas ivyko ), apie savo pastojima. Tai jis neivyko. Pirmadienio ryte dar viskas buvo gerai ir sirdele plake, o treciadieni jau nieko nebebuvo like. 

-hal-, is visu nicku tavo vieninteli prisimenu. Dar kazkada bendravau su Garbanele, bet itariu, kad cia jau kita mergaite...

Atsakyti

Sveikos, planiukes! As kazkada -pries simta milijonu metu, kai dar mamutai buvo gyvi, o jei tiksliau-2014-2017 m. Buvau toks visai aktyvus plepetojas be sansu pastoti. Visos tos, su kuriom plepejau, jau seniai po antra planuoja susiplanavusiu temutej, kuri, kazkodel, yra labai neaktyvi. Gal zinot kodel? 

Ten as parasiau(nes maniau, kad 10 pasaulio stebuklas ivyko ), apie savo pastojima. Tai jis neivyko. Pirmadienio ryte dar viskas buvo gerai ir sirdele plake, o treciadieni jau nieko nebebuvo like. 

-hal-, is visu nicku tavo vieninteli prisimenu. Dar kazkada bendravau su Garbanele, bet itariu, kad cia jau kita mergaite...

OMG! Laaaaaabaaaaaas!!!!!! 

Atsakyti

Sveikos... o aš vakar ryte dariausi testą, aišku visiškai baltas, neigiamas 😁 bet dariausi tiesiog, iš smalsumo... o nuo vakar pietų, sunerimau... 🤔 nes pradėjo pykinti... bet ne rytais, o grynai po pietų.. niekada (tfu tfu tfu) su skrandžiu neturėjau bėdų... ir taip mutina, kad ech... užvalgiau, ir lyg aprimo ir po kiek laiko vėl pradėjo tampyt... tad net įdomu, ar gali pykinimas būti pvz ne rytinis? 😁😁😁

Atsakyti
QUOTE(grazi_moteris_ @ 2019 09 20, 14:00)
<p>Sveikos... o aš vakar ryte dariausi testą, aišku visiškai baltas, neigiamas 😁 bet dariausi tiesiog, iš smalsumo... o nuo vakar pietų, sunerimau... 🤔 nes pradėjo pykinti... bet ne rytais, o grynai po pietų.. niekada (tfu tfu tfu) su skrandžiu neturėjau bėdų... ir taip mutina, kad ech... užvalgiau, ir lyg aprimo ir po kiek laiko vėl pradėjo tampyt... tad net įdomu, ar gali pykinimas būti pvz ne rytinis? 😁😁😁</p>


Patikėk manim, dar ir kaip gali. Mane pykina kiaurą parą biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos... o aš vakar ryte dariausi testą, aišku visiškai baltas, neigiamas 😁 bet dariausi tiesiog, iš smalsumo... o nuo vakar pietų, sunerimau... 🤔 nes pradėjo pykinti... bet ne rytais, o grynai po pietų.. niekada (tfu tfu tfu) su skrandžiu neturėjau bėdų... ir taip mutina, kad ech... užvalgiau, ir lyg aprimo ir po kiek laiko vėl pradėjo tampyt... tad net įdomu, ar gali pykinimas būti pvz ne rytinis? 😁😁😁

Gali pykinti bet kuriuo metu, bet jei jau pasirodo pykinimas, nt rėkte rėktų teigiamu  :D tai priežasčių reiktų ieškoti kitur

Atsakyti

Tai dar man iki mmm dvi dienos 😁 aišku, bandau neprisisvaigti 😁 gal čia tik laikinas blogumas, o ne požymis 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazi_moteris_: 20 rugsėjo 2019 - 15:22

Sveikos, planiukes! As kazkada -pries simta milijonu metu, kai dar mamutai buvo gyvi, o jei tiksliau-2014-2017 m. Buvau toks visai aktyvus plepetojas be sansu pastoti. Visos tos, su kuriom plepejau, jau seniai po antra planuoja susiplanavusiu temutej, kuri, kazkodel, yra labai neaktyvi. Gal zinot kodel? 

Ten as parasiau(nes maniau, kad 10 pasaulio stebuklas ivyko ), apie savo pastojima. Tai jis neivyko. Pirmadienio ryte dar viskas buvo gerai ir sirdele plake, o treciadieni jau nieko nebebuvo like. 

-hal-, is visu nicku tavo vieninteli prisimenu. Dar kazkada bendravau su Garbanele, bet itariu, kad cia jau kita mergaite...

Sveika, uzuojauta  :4u:  toliau planuojat?

Sveikos... o aš vakar ryte dariausi testą, aišku visiškai baltas, neigiamas 😁 bet dariausi tiesiog, iš smalsumo... o nuo vakar pietų, sunerimau... 🤔 nes pradėjo pykinti... bet ne rytais, o grynai po pietų.. niekada (tfu tfu tfu) su skrandžiu neturėjau bėdų... ir taip mutina, kad ech... užvalgiau, ir lyg aprimo ir po kiek laiko vėl pradėjo tampyt... tad net įdomu, ar gali pykinimas būti pvz ne rytinis? 😁😁😁

Jei testas neigiamas manau bus kita prezastis delko pykina. Kiek ciklu bandot? As pirma cikla kai meginom irgi viska atrodo jutau, Bet tai daugiau buvo mano galvoje viskas  :D na, bet tikiuosi tau pasiteisins!

Amudsen (neina pacituoti) mes irgi laukiam pozityviu testuku kad stipriau padirbeti.  As irgi stengiuosi gyventi bevies tuom, bet juk taip laukiam ir idomu!

Mimozza super ideja, man labai grazu kai seimos jau turi vaiku ir itraukia juos I siurprizus  :wub: 

Atsakyti

OMG! Laaaaaabaaaaaas!!!!!! 

Sakau, gal grizt i planavimus, kai zinau, kad galiu pastoti. Tik va kaip islaikyti?  :unsure:​ 

Atsakyti

Sakau, gal grizt i planavimus, kai zinau, kad galiu pastoti. Tik va kaip islaikyti?  :unsure: 

Na is med puses kas yra? Kaip prg?

brangioji pas mane tas pata buvo, tik laukiausi dvyniu ir nestumas buvo geeeerokai pazenges. Ir paskui dar du kartu sirdutes sustojo apie 10 ir 9 savaites. Nepaguosiu , bet nezinau gal pades zinojimas kad ne viena esi  :4u:  :brunette: 

Atsakyti

Labas merginos, vis paskaitau, čia is tikro man net įdomiau, nei mano nėštukių forume, ten tiek daug žinučių, nespėju sekti.

Graži moteris, pykinti pradeda vėliau, kai uzkyla HCG, jei testas nerodo tikrai ne del to supykino, ia to didelio laukimo visko prisigalvojam. Linkiu, kad testas būtų teigiamas:)

Dėl pasakymo vyrams, gal uzsitrauksiu nemalonę, bet man tas testų dovanojimas ne super patinka :D aš vyrui nenorejau to apsisioto testo dovanoti, parašiau laišką vaikelio vardu, jis paskaitęs pirmuosius žodžius "labas tėti!" jau apsiasarojo... Tekstas buvo maždaug toks: aš jau esu, tik manęs dar namatai. Laukiu dienos kai pamatysiu tave ir prisiglausiu... Ir tt.

DDabar jau skaičiuojam 22 savaitę, ir tėtis jau pajautė pirmuosius bumtelejimus jam i ranką :) augam lyg gerai, niekaip nesugalvojam vardo :D labai jau sunkus darbas pasirodo rasti bendrai artimą.

Visoms sėkmės dideliausios! Čiaudau ant jūsų nėštumo užkratu :D

Atsakyti

LoyalWarrior - islysk! Matau kad pralaikinai  :wub:  kaip einasi?

Adele- wau kaip eina laikas  :wub: 

Atsakyti