Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas merginos, vis paskaitau, čia is tikro man net įdomiau, nei mano nėštukių forume, ten tiek daug žinučių, nespėju sekti. Graži moteris, pykinti pradeda vėliau, kai uzkyla HCG, jei testas nerodo tikrai ne del to supykino, ia to didelio laukimo visko prisigalvojam. Linkiu, kad testas būtų teigiamas:) Dėl pasakymo vyrams, gal uzsitrauksiu nemalonę, bet man tas testų dovanojimas ne super patinka :D aš vyrui nenorejau to apsisioto testo dovanoti, parašiau laišką vaikelio vardu, jis paskaitęs pirmuosius žodžius "labas tėti!" jau apsiasarojo... Tekstas buvo maždaug toks: aš jau esu, tik manęs dar namatai. Laukiu dienos kai pamatysiu tave ir prisiglausiu... Ir tt. DDabar jau skaičiuojam 22 savaitę, ir tėtis jau pajautė pirmuosius bumtelejimus jam i ranką :) augam lyg gerai, niekaip nesugalvojam vardo :D labai jau sunkus darbas pasirodo rasti bendrai artimą. Visoms sėkmės dideliausios! Čiaudau ant jūsų nėštumo užkratu :D
Sveika,  Kaip miela  :wub:  Man kazkaip atrodo testa vistiek nores pamatyti kad isitikinti  :D Del vardu, isivaizduoju, mes kartais pasnekame kokie mums patiktu, bet nuomones niekada nesutampa  :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucija_: 21 rugsėjo 2019 - 11:36

CherryBlossom rase, kad negali valgyti picu  :lol:  o as atvirksciai - pries nestuma buvau sveiko maisto fane, valgiau veganiska maista, o dabar i ji negaliu paziuret, man norisi tik picu, kugeliu, keptu duonu, rugsciai marinuotu agurkeliu ir t.t. Jeigu namie yra tik sveiko maisto, tai taip ir lieku nevalgius, nes mutina nuo jo  :bijau2:​ 

Atsakyti

LoyalWarrior - islysk! Matau kad pralaikinai  :wub:  kaip einasi?

Adele- wau kaip eina laikas  :wub:

Esu esu aš vis dar, tik nesinori maišytis po kojom planuojančiom 😁😊 

Man jau tuoj prasidės 32a savaitė, turėsim dvynukus, bus porelė  :clap: 

Jau esu dekretinėse trečią savaitę, tai gulinėju ir vyksta kambario paruošimo darbai, reikia viską susiruošt, po to ir į ligoninę tašes pradėt krautis. 

Atsakyti

CherryBlossom rase, kad negali valgyti picu  :lol:  o as atvirksciai - pries nestuma buvau sveiko maisto fane, valgiau veganiska maista, o dabar i ji negaliu paziuret, man norisi tik picu, kugeliu, keptu duonu, rugsciai marinuotu agurkeliu ir t.t. Jeigu namie yra tik sveiko maisto, tai taip ir lieku nevalgius, nes mutina nuo jo  :bijau2:​ 

Norisi angliavandenių matyt. Aš prieš nėštumą kruopas kaip garnyrą pagrinde mėgau, o dbr daugiausia bulvės eina į trasą ir vaisiai 👌😂

Atsakyti

Esu esu aš vis dar, tik nesinori maišytis po kojom planuojančiom 😁😊 

Man jau tuoj prasidės 32a savaitė, turėsim dvynukus, bus porelė  :clap:

Jau esu dekretinėse trečią savaitę, tai gulinėju ir vyksta kambario paruošimo darbai, reikia viską susiruošt, po to ir į ligoninę tašes pradėt krautis. 

Vau kaip faina, kad bus porelė  :wub: oj jau nebedaug ir iki gimdymo liko  :rolleyes: lengvo likusio nėštumo  :happy:​ 

Atsakyti

Na is med puses kas yra? Kaip prg?

brangioji pas mane tas pata buvo, tik laukiausi dvyniu ir nestumas buvo geeeerokai pazenges. Ir paskui dar du kartu sirdutes sustojo apie 10 ir 9 savaites. Nepaguosiu , bet nezinau gal pades zinojimas kad ne viena esi  :4u:  :brunette:

Ačiū, Hal, kad daliniesi savo patirtim. Liūdna, kad daug kam taip nutinka, o su dvynukais tai is viso turejo buti sunku...PRG tikrintas senokai, priez kokius 3 metus. Sake, ovuliacija vyksta...

Atsakyti

Sveikos. Prisiduodu ;) šiandien turi būti mmm, bet jų vis dar nėra. Nors pas mane jos kaip laikrodukas, niekada nėra vėlavę, ir visada prasideda anksti ryte. Labai tikiuosi, kad gal jos ir nepasirodys jau  :rolleyes: 

Atsakyti

Sveikos. Prisiduodu ;) šiandien turi būti mmm, bet jų vis dar nėra. Nors pas mane jos kaip laikrodukas, niekada nėra vėlavę, ir visada prasideda anksti ryte. Labai tikiuosi, kad gal jos ir nepasirodys jau  :rolleyes:

Dareisi gal testa siandien? Gal jau ka rodytu ;).

Atsakyti

Dareisi gal testa siandien? Gal jau ka rodytu ;).

Dar nesidariau, nes neturėjau ryte, bet galvoju gal nusipirkti ir pabandyti pasidaryti.. :hmm:  o jei nepramuš, tai ryt ryte irgi vieną nusipirksiu 😁

Atsakyti

Pasiziurek aisku, gal jau ismes vaiduokli, jei veliau pastojai, tai dar gali but neryskiai :)

Man pagaliau ov testas rodo, kad jau vaisingos prasidejo, tikiuos ov ne uz kalnu  :yahoo: 

Atsakyti

Sveikos

Pas mane nieko naujo, laukiu mmm kurios turėtų prasidėti trečiadienį. Jaučiu tik pateplios kelias dienas šį syk, praeitą kartą jau nuo vidurio ciklo stipriai pilvą maudė ir papuliai buvo labai labai jautrūs tai ir mmm buvo normalesnės, o dabar galim sakyti nič nieko nejaučiu. Po savaitėlės jau ir pas ginę eisiu  :ax:​ 

Dar nesidariau, nes neturėjau ryte, bet galvoju gal nusipirkti ir pabandyti pasidaryti.. :hmm:  o jei nepramuš, tai ryt ryte irgi vieną nusipirksiu 😁

Oj laukiam laukiam, mes testuko laukiam  :bigsmile: 

Man pagaliau ov testas rodo, kad jau vaisingos prasidejo, tikiuos ov ne uz kalnu  :yahoo:

Vaisingų dienelių  :mirksiukas: 

Atsakyti

Daryti ką tik, rezultatas po minutės abiejų... 

Gerta kava, ne rytinis šlapimas... 

Aš matau ryškiau, nei perteikia nuotrauka. 


Pridėta:

Atsakyti