Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Uzdegimai gali buti ir nuo iklotuku ir nuo nusilpusio imuniteto. Prie to kad naudosi ovulias butinai sugerk kursa stipriu geruju bakteriju 10 dienu, tada tarpas 5 dienu ir vel ovules ir gerosios bakterijos. Jai atsinaujins prasyk tepinelio ne del pienliges, o del bakterines vaginozes. 

Atsakyti

Hal pas mus kaip daktare, apsikauscius ziniomis  :D  :super: 

Atsakyti

Sveikos mergaitės :) Kiek jau čia jūs daug daug prirašėt, nespėju su jumis ☺️☺️☺️

Apie tą pasisakymą planavimo, tai aš ir esu iš tų kuri bet kam nesisako, galbūt sakyčiau niekam nesisakom. Tik TD forume bendravau su planiukem. Kažkaip ir dabar galvoju niekam nesakyti, nes kiek atsimenu kai buvo su pirmu, tai buvo iš visur kada, kada, o kai pastojau retas džiaugėsi. 🤔🤔

Aš ir susidomėjau ta taurelę 🤔🙈😀

O va mano mažylis susirgo, tai nuo šiandien pasedesim namuose, turėsiu daugiau laiko jums ☺️🤗

O kiek laiko bandėt su pirmu, kol pastojot? :) ir sveikit greičiau  :)​ 

Atsakyti

O kiek laiko bandėt su pirmu, kol pastojot? :) ir sveikit greičiau  :)​ 

Dėkui 🌺 Bandysim. 

Pastojau per trečią ciklą, tad labai tikiuosi ir dabar neuztruksim :) Pas mus pirmas rudeniukas, dabar labai norėčiau vasara gimstančio 😍😍😍 bet kaip D duos, taip 🤷‍♀️

Atsakyti

turiu sita, maciau normas...

manau man vel uzdegimas prasideda ten...... skaiciau kad gali but del hormonu disbalanso...

zinok su malonumu gerciau dufa, bet man tokie salutiniai poveikiai pasireiskia 3 vartojimo menesi.... bunu pikta kaip sirse, galva skauda nuolat, krutine tokia skausminga ne tik naktim bet ir dienom negalima net kentet viso sito pragaro buvo todel ismeciau net paskutines 2tabletes...

nezinau ka man daryt. esu tokia pasimetus, man taip skaudu...

be ov. stimuliacijos nieko nebus, o dar reiktu ta dufa gert... isprotejimas kazkoks. bet tam dar pritariu. o jau visokie IUI ir dirbtinis apvaisinimas tai niekada gyvenime tam nepritariau ir nepritarsiu.

mjo..... kad dar tik menesiniu nebutu tai dar baiki, dar galima butu kentet, bet kad dar plius uzdegimai tie kartojasi kaip uzkniso...

atleiskit uz negatyva merginos

Hal aciu tau labai uz pagalba...

Stiprybes  :4u: pamegink Hal patarimus gal iseis iskenteti  :) 

Atsakyti

jo... stebini Hal... tikra daktare :) tiesa sakai, kad kai man mm apskritai buna retai tai ir sunkiai pernesu pms... sulauksiu amh ir keliausiu pas daktarę kita sav :)

beje sulaukiau TTH, tobulas tiesiog- 3,34, o norma nuo 0.35 iki 5,5 berods. tai va, labai gerai kad nuejau issitirt... nes jau buvau primascius kad skydliaukei sakes reiks vaistus gert. prolaktinas per aukstas irgi vaistai. o cia pasirodo viskas grazu. beliko amh sulaukti :)

Atsakyti

Sveikos :). Na ir pripliurpėt :). Aš naudoju menstruacinę taurelę jau apie du metus. Per pačias mmm keičiu kas 3-4 val., kartais dažniau, jei potvynis prasideda. O taip tai man patinka, jei labai gausi mmm diena, tai įklotą panaudoju, bet šiaip jie mane labai erzina.

Aš tik su viena drauge atviriau pasipasakoju, ji irgi planuoja, bet dėl kitų priežasčių nesigauna ir jiems, tai pasiguodžiam. Viena žino, kad planuojam, bet įkyrių klausimų neužduoda. 

<...>beje sulaukiau TTH, tobulas tiesiog- 3,34, o norma nuo 0.35 iki 5,5 berods. tai va, labai gerai kad nuejau issitirt... nes jau buvau primascius kad skydliaukei sakes reiks vaistus gert. prolaktinas per aukstas irgi vaistai. o cia pasirodo viskas grazu. beliko amh sulaukti :)

Jei nori pastot, TTH iki 2 turi būt. Tavo jau per aukštas gaunas.

Atsakyti

jo... stebini Hal... tikra daktare :) tiesa sakai, kad kai man mm apskritai buna retai tai ir sunkiai pernesu pms... sulauksiu amh ir keliausiu pas daktarę kita sav :)

beje sulaukiau TTH, tobulas tiesiog- 3,34, o norma nuo 0.35 iki 5,5 berods. tai va, labai gerai kad nuejau issitirt... nes jau buvau primascius kad skydliaukei sakes reiks vaistus gert. prolaktinas per aukstas irgi vaistai. o cia pasirodo viskas grazu. beliko amh sulaukti :)

Sveikute, nenoriu nuliudint bet tavo TTH per ausktas norint pastot... mano buvo 3,6 tai gine sake, su tokiu nepastosiu.,, todel geriu vaistus. Numusem iki 2,4- sake- dabar jau gerai. 

Atsakyti

Tai reikia ir man pameginti rasti salaviju seklu, pameginsiu pagerti. Kur Gintare pirkai Salaviju arbatos?

as tai ne seklu pirkau, o salaviju lapu arbata. Uzsisakiau internetu (as gyvenu svedijoje). Manau, kad lietuvoij tikrai yra  :B​ 

Atsakyti

Nea panos, tik pabai daug susiduriau.. ir cia greiciau tik patarimai vien del to, kad tyrimai daryti privaciai ir niekas ju daugiau nepakomentuos, o pas medikus eiti butina.

Atsakyti

Kiek man teko skaityti tth turėtų būti bent jau iki 2, idealu būtų ~1,5 planuojant pastoti.

Pagooglinau ar nebūsiu susimaišiusi  :oh: Tai radau kad turėtų būti bent jau iki 2,5 planuojant pastoti. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 09 spalio 2019 - 10:59

jo... stebini Hal... tikra daktare :) tiesa sakai, kad kai man mm apskritai buna retai tai ir sunkiai pernesu pms... sulauksiu amh ir keliausiu pas daktarę kita sav :)

beje sulaukiau TTH, tobulas tiesiog- 3,34, o norma nuo 0.35 iki 5,5 berods. tai va, labai gerai kad nuejau issitirt... nes jau buvau primascius kad skydliaukei sakes reiks vaistus gert. prolaktinas per aukstas irgi vaistai. o cia pasirodo viskas grazu. beliko amh sulaukti :)

Stiprybės tau, sako minties galia yra labai stipri, tai bent taip siunčiu tau jėgų ir žinojimą, kad viskas bus gerai ir ateis nėštumas gal net tada, kai visai nesitikėsit. Aš vis dėl to tikiu, kad vaikutis ateina tada kai būna laikas, ir jis pats pasirenka kada, tai kartais net atrodo, kad nu ***** gal jis dar nepasiruošęs ateiti, gal dar kažkokių dalykų nesusitvarkėm mes patys, kažkokius kanalus užblokavom, tada reik sustoti ir atrasti savo kodėl mes tai darom, kodėl vaikelis turi ateiti pas tave, ką gali jam duoti. Aišku, negali tik vizualizuoti ir svajoti ar savęs klausinėti, kiekvieną rytą pagalvoji 10min,atsakai į klausimus ir tada eini darbuotis ties tuo, nes vien tik su psichologiniais sprendimais nėštumas neateis :D bet manau, kad tame irgi yra dalykų apie kuriuos verta pagalvoti  :wub:​ 

Atsakyti