Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Stiprybės tau, sako minties galia yra labai stipri, tai bent taip siunčiu tau jėgų ir žinojimą, kad viskas bus gerai ir ateis nėštumas gal net tada, kai visai nesitikėsit. Aš vis dėl to tikiu, kad vaikutis ateina tada kai būna laikas, ir jis pats pasirenka kada, tai kartais net atrodo, kad nu ***** gal jis dar nepasiruošęs ateiti, gal dar kažkokių dalykų nesusitvarkėm mes patys, kažkokius kanalus užblokavom, tada reik sustoti ir atrasti savo kodėl mes tai darom, kodėl vaikelis turi ateiti pas tave, ką gali jam duoti. Aišku, negali tik vizualizuoti ir svajoti ar savęs klausinėti, kiekvieną rytą pagalvoji 10min,atsakai į klausimus ir tada eini darbuotis ties tuo, nes vien tik su psichologiniais sprendimais nėštumas neateis :D bet manau, kad tame irgi yra dalykų apie kuriuos verta pagalvoti  :wub:​ 

labai teisingai  :wub:​ 

Atsakyti

Gavau vitaminus ir conceive plius :D nu jau tikrai ir aš karingai nusiteikus :DPriedas  IMG_20191009_135604.jpg   118,42KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Gavau vitaminus ir conceive plius :D nu jau tikrai ir aš karingai nusiteikus :Dattachicon.gifIMG_20191009_135604.jpg

As irgi siuos vitaminus geriu nuo geguzes ;) tu norgej gyveni?

Atsakyti

As irgi siuos vitaminus geriu nuo geguzes ;) tu norgej gyveni?

Aga, norgėj :) o tu irgi? Kuriam mieste? 

Atsakyti

Aga, norgėj :) o tu irgi? Kuriam mieste? 

Taip pat norgej :) Ulefoss,  telemarke :) tu?

Atsakyti

Taip pat norgej :) Ulefoss,  telemarke :) tu?

Aš Hamar, Hedmark :) 

Atsakyti

Aš Hamar, Hedmark :)

Tikriausiai jau vesiau pas jus :)? Kiek ilgai planuoji? Gal buvai pas gine cia kokiu tyrimus darytis?

Atsakyti

Tikriausiai jau vesiau pas jus :)? Kiek ilgai planuoji? Gal buvai pas gine cia kokiu tyrimus darytis?

Pas mus apie 3-5 laipsniai dieną, pasninga, bet dar nesilaiko sniegas, nutirpsta :) 7 ciklas dabar, nebuvau čia pas gydytojus, kažkaip vis į Lietuvą skrendam kažko, tai ten užsirašau, sakiau jei pastosiu, tai jau tada tai eisiu čia, bet dabar kažkaip neinu dar :D aš dar tik virš metų čia :) o tu vaikštai čia pas gine? Kiek laiko jūs planuojat? 

Atsakyti

Pas mus apie 3-5 laipsniai dieną, pasninga, bet dar nesilaiko sniegas, nutirpsta :) 7 ciklas dabar, nebuvau čia pas gydytojus, kažkaip vis į Lietuvą skrendam kažko, tai ten užsirašau, sakiau jei pastosiu, tai jau tada tai eisiu čia, bet dabar kažkaip neinu dar :D aš dar tik virš metų čia :) o tu vaikštai čia pas gine? Kiek laiko jūs planuojat? 

Mes dar neseniai, tik pries 5 savaites spirale issiemiau, teko ilgai laukt kol ja isims, nors norejau pradet liepa :)

Na buvau keleta kartu cia, antradieniui esu uzsirasius, kad apziuretu kas ten daros viduj po spirales isemimo, noriu suzinot ar ov ivyko ar dar tik ivyks ir pan :)

I lt gryztu dabar tik karta metuose, tai cia geriau eit :) nors skrisiu i lt lapkriti, tai jei iki tada dar nepavyks gal eisiu kokius tyrimus atlikt :)

Atsakyti

Mes dar neseniai, tik pries 5 savaites spirale issiemiau, teko ilgai laukt kol ja isims, nors norejau pradet liepa :)

Na buvau keleta kartu cia, antradieniui esu uzsirasius, kad apziuretu kas ten daros viduj po spirales isemimo, noriu suzinot ar ov ivyko ar dar tik ivyks ir pan :)

I lt gryztu dabar tik karta metuose, tai cia geriau eit :) nors skrisiu i lt lapkriti, tai jei iki tada dar nepavyks gal eisiu kokius tyrimus atlikt :)

Oj, tai aišku, kad čia geriau, jei negrįžtate :) aišku ir šiaip gal būtų geriau eiti kur gyveni ir mokesčius moki, Lietuvoj reikia visur susimokėti, bet nu kažkaip dar nedrąsu Norvegijoje eiti pas ginekologę, paskui dar ko nesuprasiu :D kai pastosiu tada, bet čia ir pastojus vėlai labai priima, nu, bet dar iki to reik prigyvent :D 

Linkiu, kad greit pastotumėt, gal žiūrėkit iš pirmo antro karto ir užkibs :) senai jau Norvegijoj?

Atsakyti

Oj, tai aišku, kad čia geriau, jei negrįžtate :) aišku ir šiaip gal būtų geriau eiti kur gyveni ir mokesčius moki, Lietuvoj reikia visur susimokėti, bet nu kažkaip dar nedrąsu Norvegijoje eiti pas ginekologę, paskui dar ko nesuprasiu :D kai pastosiu tada, bet čia ir pastojus vėlai labai priima, nu, bet dar iki to reik prigyvent :D

Linkiu, kad greit pastotumėt, gal žiūrėkit iš pirmo antro karto ir užkibs :) senai jau Norvegijoj?

As jau virs 4 metu cia :) cia mano namai, tai poreikio neturiu begryzt daznai :) pirmus metus kas menesi gryzdavau :) na kiek zinau apie 8 savaite gauna nesciosios pirmaja apziura, tai ne taip ir velai :) na tikiuos, kad greit uzkibs, bet kazkaip jau beveik praradus vilti si cikla esu, siandien 10 dpo, bet nt neigiamas :/

Atsakyti

As jau virs 4 metu cia :) cia mano namai, tai poreikio neturiu begryzt daznai :) pirmus metus kas menesi gryzdavau :) na kiek zinau apie 8 savaite gauna nesciosios pirmaja apziura, tai ne taip ir velai :) na tikiuos, kad greit uzkibs, bet kazkaip jau beveik praradus vilti si cikla esu, siandien 10 dpo, bet nt neigiamas :/

Mūsų namai irgi jau čia, kitų ir neturim, MB čia jau virš 9 metų, tik gal pripratę skraidyt nuolat kažkur tai taip ir gaunasi, o į Lietuvą dar bilietų kainos juokingos, oro uostas netoli, kol vaikų neturim, tai ir lakstom :) 

Na kol mmm neatėjo, tai ir viltys dar neprarastos :) man tai dar tik 8cd diena, šiandien tik pilvo apačią keistai maudė kažko... 

Atsakyti