Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Tai, kad aš jauna tai sutinku, bet normalu yra norėti. Aš galbūt jei ne šis forumas niekada nesužinočiau daug dalykų. Aš vertinu jūsų nuomonę, bet dar niekur nerašiau kad ne, niekada gyvenime neeisiu pas daktarus, rašiau kad jų nepernesu(o tai galbūt reiškia kad viena gine pasitaikė labai grubi, o kitai visai dzin. Atsimenu pasakau, kad nėra mm 3men, tai paklausia nieko neskauda sakau kaip ir ne, tai išrašo dufastono ir tiek. Nei echoskopo, nei hormonų tyrimų jokių... Tai nū kartais pagalvoji ar tikrai taip turi būt...) bet tikrai niekur nesakiau kad į juos nesikreipsiu.

Tiesiog nenoriu, tai nereiškia kad nesikreipsiu. :) ryt laisva diena teks eiti....

Ačiū už nuomonės ir palaikymą :) 

Atsakyti

Tai, kad aš jauna tai sutinku, bet normalu yra norėti. Aš galbūt jei ne šis forumas niekada nesužinočiau daug dalykų. Aš vertinu jūsų nuomonę, bet dar niekur nerašiau kad ne, niekada gyvenime neeisiu pas daktarus, rašiau kad jų nepernesu(o tai galbūt reiškia kad viena gine pasitaikė labai grubi, o kitai visai dzin. Atsimenu pasakau, kad nėra mm 3men, tai paklausia nieko neskauda sakau kaip ir ne, tai išrašo dufastono ir tiek. Nei echoskopo, nei hormonų tyrimų jokių... Tai nū kartais pagalvoji ar tikrai taip turi būt...) bet tikrai niekur nesakiau kad į juos nesikreipsiu.

Tiesiog nenoriu, tai nereiškia kad nesikreipsiu. :) ryt laisva diena teks eiti....

Ačiū už nuomonės ir palaikymą :)

Tų daktarų tikrai yra aplaidžių, bet dažniausiai jie nesiūlio jokių tyrimų nes jie mokami, aš pati jau įsitikinau. O kai užsiminiau kad gal kokius tyrimus reiktų padary tai sako būtų gerai, bet jie mokami. Tai sakau ok aš viską susimokėsiu tik sakykit ką daryti. Tai kai pažėrė šūsnį lapelį su siuntimais kraujo tyrimams. Tad šiais laikais reikia labai domėtis, klausinėti pačiai. Aš va sau cistą krūtyje irgi pati išsiaiškinau kad turiu. Kažko skaudėjo ties krūtine, pažastimi nieko daktarė nesiūlė, nuėjau ir pati pasidariau krutų echo ir atrado, dabar kasmet gaunu iš savo daktarės siuntimą nes yra nurodyta kad kasmet darytis echo. Tai ta cista man po truputi didėja, bet kol kas nieko nereikia daryti, tik stebėjimas. Jei dar labiau bus padidėjus pavasarį jaučiu reikės pasidaryti mamogramą, kad ko nepražuopsojus. Nes kitą kartą mato tik cistą, o paskui opa augliukas. Teko jau tokių istorijų skaityti. 

Atsakyti

Hal, man 20 :)

Jo, matyt viskas taip ir yra kaip tu pasakei. 

oj dar tik 20 metu  :4u:  tokiu metu as dar laukais, palaidais plaukais laksciau  :D  ir apie jokius vaikus dar net nesvajojau  :rolleyes:  :4u: 

Labas, labai sunku pasakyti, bet kiek paskaitinejau tai atrodo normalus kiekis :) buvai pas gine? Tik daktare realiai pasakys ka tie rezultatai reiskia.  :hmm:​ 

dar ne.

Lapkricio pradzioje eisim kartu su vyru pag gydytoja, nes jam SG nelabai geri atsakymai  :4u:  tai pasidariau is savo puses tyrimus, kad jeigu reikes, tureciau ka parodyti  :unsure: 

Atsakyti

Niu ką, pabandžiau testuotis.. Lyg kažką matau 

:unsure:​ bet nemoku čia foto įkelti.. 

Atsakyti

Spausk issamus atsakymas, tada prisegti nuotrauka. 

Niu ką, pabandžiau testuotis.. Lyg kažką matau 

:unsure:​ bet nemoku čia foto įkelti.. 

Atsakyti

Priedas  IMG_20191017_225747.jpg   107,54KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Na va, šaunuolė. Sveikinu :) 

Atsakyti

Matosi  :wub: tyliai sveikinu ir linkiu kad rysketu  :wub: 

Atsakyti

Piku dama! wou! oj, linkiu, kad rysketu ir niekur nepabegtu  :4u:  :angel_not:   

Atsakyti

Kaip gera matyti susirašinėjime vaiduokliuką! Tegu tik ryškėja  :nestuke  :yahoo:

O man vakar dar tik 4dpo, bet nu vakare tiek pilvo apačią maudė, kaip prieš mm, o jos tik 29d. Ir išskyros pasipylė, bet tokios baltos ir skystokos, jausmas lyg apsisysiojus. Ir dar dabar tebemaudžia, nesuprantu nuo ko čia gali būti... Ovuliacija, manau, kad tikrai buvo jau. Nu žodžiu... gal kuriai taip buvo?  :huh2:​ 

Atsakyti

Matosi 🥰 koks testas ? Ne po laiko išlindo antras brūkšniukas ? Gyvai spalva rožinė ? Mėnesinės neatėjo ? 

Atsakyti

Wou  :wub:  isdZiuves turetu dar parysketi ! 

Atsakyti