Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Kaip gera matyti susirašinėjime vaiduokliuką! Tegu tik ryškėja  :nestuke  :yahoo:

O man vakar dar tik 4dpo, bet nu vakare tiek pilvo apačią maudė, kaip prieš mm, o jos tik 29d. Ir išskyros pasipylė, bet tokios baltos ir skystokos, jausmas lyg apsisysiojus. Ir dar dabar tebemaudžia, nesuprantu nuo ko čia gali būti... Ovuliacija, manau, kad tikrai buvo jau. Nu žodžiu... gal kuriai taip buvo?  :huh2:​ 

linkiu, kad tai reiktu kazka gero  :4u:​  

Atsakyti

Goodmorning pas tave geri zenklai  :D laikom kumscius.

Siandien mano aparaciukas parode temperaturos suoli nuo 36.17 iki 36.55, bet sianakt ypac blogai miegojau, tai dabar suprask ar cia ovuliacija ar ne  :huh2: programele to aparaciuko dar neraso kad cia ovuliacija. 
Jei ovuliacija tai su MB busim praziopsoje nes sirgom, ir vakar apsipykom tai jokiu ND nebuvo, siandien kai gris is darbo tik  :D 

Atsakyti

Liucija, darbuokitės, gal dar pavyks pagauti ov. 😉

Na va buvau pas gine, paėmė tepineli ir kraują.. Vėl įtaria uždegimą. Paklausiau o gali taip būti, kad dėl hormonų disbalanso, kai tik pas jus neateinu tai uždegimas. Sako pilnai gali būti.

Tada apžiūrėjo ir kairėj kaip paspaude tai vos nesurekiau, skaudėjo. Paklausė ar neskauda šiaip kairio šono, sakau man dažnai būna toks jausmas lyg tuoj tuoj mm prasidės. Tai va dar sakė kad matė lašelį kraujo tai sakė ateit pirmadienį, nes tada bus atsakymai kraujo ir tepinelio. O taip aišku dufastona skirs.

Tik mane neramina tas kad kažką kairėj uzciuope, pati atėjus namo pamaigiau tai tikrai skauda, o dešinėj ne... Matyt dar pirmadienį echoskopo žiūrės. Tei va. 

Kaip jus laikotės, ką savaitgali veiksit? :) 

Atsakyti

Viršuj šio ryto, pačioj vakar dienos sausas. Nieko nebesuprantu... 


Pridėta:

Atsakyti

Pabandyk pasidaryt kita testą, kitos firmos. Ryt ryte gal, kad tiksliau rodytų?

Nemaudzia labai stipriai pilvo apačios?

Kada mm turėtų būt? 

Atsakyti

Maudžia. Mm antradienį. 

Atsakyti

Karina- aha, reiktu echo daryt. 

Piku dama- nu idomiai cia pas tave  :hmm:   tikrai gal reik kitos firmos pasidaryt. Gal jautresni testa.

Atsakyti

Priedas  FB_IMG_1571331340273.jpg   109,13KB   0 Parsiųsta kartų

gintare0820, 18 Spa 2019 - 14:14, parašė: Karina - aha, reiktu echo daryt. Piku dama - nu idomiai cia pas tave :hmm: tikrai gal reik kitos firmos pasidaryt. Gal jautresni testa.
Čia labai jautrus testukai.. Vakar ryte dariausi Benu rožinį, buvo toks
Atsakyti

Labas panos, as is gines. Kaireja puseje didelis grazuolis folis uzauges. Israse yoac stiprios duphos, liepe sitas dienas temperatura sekti ir kai tik kylimas tai pradeti iskarto gerti. Palinkejo sekmes, gardaus vyno ir gero sexo  :D . Per tiek metu as ta savo gine jau myliu kaip drauge  :wub:
na panos linkekit kad folis nesubliukstu o ivyktu O, tureciau realu sansa pagauti  :4u: 

Atsakyti

Piku dama, palauk ryt ryto ir pamegink kelis skirtingus testukus gal pasidaryti? Linkiu kad nebutu melagis. 

Hal  :yahoo: dziugu, dabar sekmes ir stipriai dirbkit  :D 

Karina tikiuosi nieko rimto, svarbu pastebejo dabar istirs  :) 

Atsakyti

Dizdiausios sekmes  :4u:  :wub:  pasidziaukit vienas kitu kaip reikiant 🥳🥰

Atsakyti

Piku dama- nzn ar man vaidenasi ra matosi  :rolleyes:   

Hal- kaip smagu! Linkiu vaisingo savaitgalio!  :D  

Atsakyti