Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Man sunku su vandenio gerimu nes I toleta lakstau istisai tada 🤦🏼♀Jus saunuoles!

manp slapimo pusle kaip pas drambli  :lol:  kartais po darbo prisimenu kad nebuvau wc  :lol:​  

Atsakyti

manp slapimo pusle kaip pas drambli  :lol:  kartais po darbo prisimenu kad nebuvau wc  :lol:  

Kaip as tau pavydziu  :D man net geda Kai as tiek lakstau :D 

Atsakyti

Sveikos, mano madam vėl serga  :unsure:  :( Buvo bemiegė naktis, jau maniau ir greitąją kviesiu, bet a.d. bronchų spazmai aprimo ir normalizavosi kvėpavimas.  :unsure:​ Tai mano fronte liūdesys

Atsakyti

Sveikos, mano madam vėl serga  :unsure:  :( Buvo bemiegė naktis, jau maniau ir greitąją kviesiu, bet a.d. bronchų spazmai aprimo ir normalizavosi kvėpavimas.  :unsure:​ Tai mano fronte liūdesys

Laikykites :(  :4u:​  vargsiuke :( tai nepasveiko normaliai po praeito karto? Na dabar ligu metas, visi serga, kad net baisu :(

Atsakyti

Laikykites :(  :4u:​  vargsiuke :( tai nepasveiko normaliai po praeito karto? Na dabar ligu metas, visi serga, kad net baisu :(

Pasveiko, nuėjo 4 d į darželį, o lapkričio 1 pradėjo prastai jaustis, bandėm visaip išvengti bet....  :(

Atsakyti

Pasveiko, nuėjo 4 d į darželį, o lapkričio 1 pradėjo prastai jaustis, bandėm visaip išvengti bet....  :(

vargsiuke, mimozza laikykites ♥

Atsakyti

Sveikos,

pas mane nekokios naujienos.. buvau liginineje dare ultragarsa, ir nieko nemate. Pasitaike kita daktare, mano manymu prastesne ir grubesne taipat skubejo nes buvo daug kitu moteru skausmuose tai buvo labai uzsiemusios. Tai pagal ja gali buti, kad persileidimas ivyko, neten esu pastojus Arba dar peranksti matyti kazka.. tai padare kraujo tyrima, sake paskambins.

tai dabar nebezinau ka galvot..  :cray: 

Atsakyti

Liucija pasidaryk hcg ir matysi ar auga, nesuprantu kodel nepasidariai iskarto? Jau matytum auga ar ne..

Atsakyti

Liucija pasidaryk hcg ir matysi ar auga, nesuprantu kodel nepasidariai iskarto? Jau matytum auga ar ne..

Nemaciau reikalo, mate kad yra, testukai ryskejo. Bet as net ne to labiausiai bijau, man baisiausia kad bus isitvirtines ne vietoje ir reiks visa kiauside isimti kartu su nestumu. Nes jei butu persileidimas kristu hcg ir matytusi tai ant testuku. 

Atsakyti

O hcg padare 

Atsakyti

Ar turit Ventolino ? Gerai spazmus nuima. Mano mergina kosulinė, mes turim inhaliatorių, kai kosėja pastoviai kvėpuoja ir labai padeda. 

Sveikos, mano madam vėl serga  :unsure:  :( Buvo bemiegė naktis, jau maniau ir greitąją kviesiu, bet a.d. bronchų spazmai aprimo ir normalizavosi kvėpavimas.  :unsure:​ Tai mano fronte liūdesys

Nebūtinai blanka testai. Net po persileidimo dar kurį laiką būna teigiami testai. Bet tau manau vilties dar yra, nes tik tepa, nekraujuoji.  

Draugė prieš mm pamatė teigiamą testą, bet paskui greit persileidimas įvyko ir nemažai kraujavo ir skaudėjo. 

Tau hcg viską parodys. 

Nemaciau reikalo, mate kad yra, testukai ryskejo. Bet as net ne to labiausiai bijau, man baisiausia kad bus isitvirtines ne vietoje ir reiks visa kiauside isimti kartu su nestumu. Nes jei butu persileidimas kristu hcg ir matytusi tai ant testuku. 

Atsakyti

Ar turit Ventolino ? Gerai spazmus nuima. Mano mergina kosulinė, mes turim inhaliatorių, kai kosėja pastoviai kvėpuoja ir labai padeda. 

Nebūtinai blanka testai. Net po persileidimo dar kurį laiką būna teigiami testai. Bet tau manau vilties dar yra, nes tik tepa, nekraujuoji.  

Draugė prieš mm pamatė teigiamą testą, bet paskui greit persileidimas įvyko ir nemažai kraujavo ir skaudėjo. 

Tau hcg viską parodys. 

Suprantu kad gali buti teigiami, bet nejaugi toliau rysketu? Man cia panasiau kad nevietoje nestumas.. ir dabar kai pagalvoju turiu tam ir visus simptomus tik to nebijojau pries tai, nes sake kad vietoje pastojimas.

Atsakyti