Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Ačiū merginos už linkėjimus  :4u:  ryt eisim vėl pas daktarę, kad keistų vaistus. Vakar daktarė sakė kad gali tekti pasirodyti vidurį savaitės  :unsure: tai va ir išpranašavo pablogėjimą.

Kategotiška ventoliną kvėpuoja, naktį irgi daviau papildomai sukvėpuoti, jei jo neturėčiau tai tikrai lligoninėje būtume atsidūrusios. Kai nnustatė jai spazmus iškart tarpinę nusipirkau, nes ventolino sirupas labai širdelę gadina. Naudojam ir inhaliatorių. Viską viską bandom.

Lucija, bet tai praeitą kartą sakei kad matė puslytę gimdoje, ar maišau? :hmm:​ . Bet jei visgi matė puslytę tai kiaušintakyje negali būt pastojimas. Labai tikiuosi kad apsiriko ir viskas bus gerai su nėštumu  :4u:   

Atsakyti

Ačiū merginos už linkėjimus  :4u:  ryt eisim vėl pas daktarę, kad keistų vaistus. Vakar daktarė sakė kad gali tekti pasirodyti vidurį savaitės  :unsure: tai va ir išpranašavo pablogėjimą.

Kategotiška ventoliną kvėpuoja, naktį irgi daviau papildomai sukvėpuoti, jei jo neturėčiau tai tikrai lligoninėje būtume atsidūrusios. Kai nnustatė jai spazmus iškart tarpinę nusipirkau, nes ventolino sirupas labai širdelę gadina. Naudojam ir inhaliatorių. Viską viską bandom.

Lucija, bet tai praeitą kartą sakei kad matė puslytę gimdoje, ar maišau? :hmm: . Bet jei visgi matė puslytę tai kiaušintakyje negali būt pastojimas. Labai tikiuosi kad apsiriko ir viskas bus gerai su nėštumu  :4u:   

Tikiuosi israsys geresniu vaistuku ir greit pasveiksit  :4u: 

Tai va butent sake, ir parode, maciau pati ekrane.. tai dabar suprask kaip nori.. tikiuosi ir as to, manau eisiu dar pas viena daktare kad gauciau dar viena nuomone.. Aciu mimozza ♥

Atsakyti

Nemaciau reikalo, mate kad yra, testukai ryskejo. Bet as net ne to labiausiai bijau, man baisiausia kad bus isitvirtines ne vietoje ir reiks visa kiauside isimti kartu su nestumu. Nes jei butu persileidimas kristu hcg ir matytusi tai ant testuku. 

Siaip jei ne ten butum pastojus butum didziuliuose skausmuose. O gali but dar per anksti, kad matytus! Viskas bus gerai  :4u:

Gal su prastesniu aparatu ir atsainiai ziurejo, kad nemate puslytes jei pries tai mate

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 05 lapkričio 2019 - 23:35

Sveikos 😊 as ir noreciau prie jusu prisideti :) manau jau si cikla pradesime darbuotis ir tikiuosi greitu metu sulauksim brolio ar seses mazajam :) 

 

lucija man buvo su pirmu panasiai. Tai mate, tai nemate, paskui vel mate :D (tiesa skirtingos gines buvo). Paskui visa nestuma mazasis charakteri rode, kai tik reikeho lyti paziuret ar rauksle ismatuot tuoj pasisukdavo :) tad manau tau viskas bus gerai :) 

 

O as pati su pirmuoju pastojau po gero pusmecio, daug nervu, daug skaitymu, daug NT gadinimu buvo :D tad si karta bandau islikt rami ir viska atoduodu i Dievo rankas :) stengsiuos gyvent savu ritmu, nesekti ir neskaociuoti vaisingu dienu :)  ta karta per daug nervu kainavo, manau butent tai ir atsiliepe paskui kol laukiaus :)

Atsakyti

Sveikos 😊 as ir noreciau prie jusu prisideti :) manau jau si cikla pradesime darbuotis ir tikiuosi greitu metu sulauksim brolio ar seses mazajam :)

lucija man buvo su pirmu panasiai. Tai mate, tai nemate, paskui vel mate :D (tiesa skirtingos gines buvo). Paskui visa nestuma mazasis charakteri rode, kai tik reikeho lyti paziuret ar rauksle ismatuot tuoj pasisukdavo :) tad manau tau viskas bus gerai :)

O as pati su pirmuoju pastojau po gero pusmecio, daug nervu, daug skaitymu, daug NT gadinimu buvo :D tad si karta bandau islikt rami ir viska atoduodu i Dievo rankas :) stengsiuos gyvent savu ritmu, nesekti ir neskaociuoti vaisingu dienu :)  ta karta per daug nervu kainavo, manau butent tai ir atsiliepe paskui kol laukiaus :)

Sveika prisijungus  :4u:  kiek tau metu, is kur :)?

Atsakyti

Lucija...vargsiuke...kaip nefaina.. dabar nei taip nei taip...  bet dar nenusiteik blogiausiam! Linkiu kad viskas butu gerai  :4u:   

Atsakyti

Emi- linkiu taip ir toliau islikt ramiai ir ramiai laukt  :4u:  

Atsakyti

Mimozza- oj, laikykites...  :4u:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 06 lapkričio 2019 - 08:59

Sveika prisijungus  :4u:  kiek tau metu, is kur :)?

Esu is Vilniaus :) man 27 m. 

Emi- linkiu taip ir toliau islikt ramiai ir ramiai laukt  :4u:  

Aciu :) bandysiu nors manau gali buti sunku 😃

Atsakyti

Sveikos, Emi, sveika prisijungus! Minejai kad jaudinimasis del pastojimo ir t.t. Atsiliepe tavo nestumui? Gal gali papasakoti daugiau? Linkiu neuzsibuti 🙏 vakar per tiek nervu pasisakiau mamai, reikejo palaikymo :) mama taipat sake kad jei butu nevietoje skausmai butu labai dideli ir sake jai taipat yra buve kad viena karta mate nestuma kita karta ne. Siek tiek nusiraminau, o toliau kaip bus taip. Aciu merginos uz palaikyma ♥ virsui vakarykstis testukas apacioj siandien, ryskeja taip? Ne man vienai cia taip atrodo? Nes jau nebezinau ka galvoti


Pridėta:

Atsakyti

Labas rytas :)

Mano rytas jau nuotaikingas, mergina mano naktį nekosėjo, tai abi gerai išsimiegojom. Atsikėlusi šlapiau kosėjo ir atsikosėjo jau. Tai matosi po biški šviesa tunelio gale. :)

Esu is Vilniaus :) man 27 m. 

Aciu :) bandysiu nors manau gali buti sunku 😃

Sveika, prisijungusi. Linkiu ilgai neužsibūti ir greit pamatyti II  :)  

Atsakyti

Esu is Vilniaus :) man 27 m. 

Aciu :) bandysiu nors manau gali buti sunku 😃

Manau visos mes stengiames ramios islikt, bet deja tai ne taip lengva :D sekmes  :4u:​ 

Atsakyti