Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas vakaras visoms! Kaip manote ar gali kazkas but blogai jei as spalio 2 d dariau rentgena... ir aisku ta pati menesi pastojau... taip pergyvenu dabar :(

Jei pastojote po spalio 2 d. tai tikrai nėra ko nerimauti. 

Atsakyti

Labas vakaras visoms! Kaip manote ar gali kazkas but blogai jei as spalio 2 d dariau rentgena... ir aisku ta pati menesi pastojau... taip pergyvenu dabar :(

Labas, kokios vietos rentgena dare? As kiek skaiciau tai labai minimali zala, ji dideja tada jei daznai ir daug daroma :)​  manau viskas gerai nesinervuok

Atsakyti

Neida, nepergyvenk. Džiaukis pastojimu. Niekam tas rentgenas nepakenkė tavo atveju :)

Hal, tikiuosi, kad nueisi pas gine ir ji tau viską išaiškins. Tikiuosi, kad ovuliacija dar tik įvyks artimiausiu metu, ir kad su spėsi sugert gepertix laiku. :) 

Atsakyti
Jei neklystu, tai kol nebuvo echoskopų nėščiąsias net sekdavo rentgeno pagalba 🙈

O aš dabar susimąsčiau ar galima skristi lėktuvu nėštumo pradžioje, kol nėra 12 savaičių? 🤔 Apšvita gi irgi didesnė gaunama 🤔
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niloticus*: 12 lapkričio 2019 - 21:34

Jei neklystu, tai kol nebuvo echoskopų nėščiąsias net sekdavo rentgeno pagalba 🙈

O aš dabar susimąsčiau ar galima skristi lėktuvu nėštumo pradžioje, kol nėra 12 savaičių? 🤔 Apšvita gi irgi didesnė gaunama 🤔

Kad nesu girdejus kad butu kazkoks pavojus, manau kad galima  :) o mes galvojam vaziuoti ilga kelione su masina per Kaledas, apie 22 valandas ir dabar mastau ar tai galima jei bus viskas gerai?  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2019 11 12, 18:45)
Beje savo mm nelaukiu gruodzio 10 diena smile.gif nors ir tiksliai nezinau, nes praeitas ciklas 34, sis 29 smile.gif tai gruodzio 10-15 smile.gif</p>

Mes panasiai smile.gif Praitas ciklas 34 dienos irgi, sis tik 25 🙈 nezinau kada gruodi laukti 🤣 Net nezinau ar bt imt matuot, ar ov testus pirktis (net neisivaizduoju kur 😁). Tyrimu kazkaip galvoju dar si menesi nepasidarysiu, nes ryt jau penkta ciklo diena, o taip uzgrybavus ciklui net nebeisivaizduoju kada ir ovuliacijos laukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trupinėlis: 12 lapkričio 2019 - 21:56

Vis dar laukiančios II  :wub: 
11.20 Garbanelele nelaukia mmm
11.21 Dandelion fuzz nelaukia mmmm
11.23 goodmorning nelaukia mmm
11.24 Gintare0820 nelaukia mmm
11.25 Pikų*dama nelaukia mmm

Garbanelele - kaip tau sekasi šį mėnesį?  :4u:  Ar daryti NT?

man kazkaip trecia diena viena papuli skauda taip keistai, vienoje vietoje. Kaip koks sumusimas butu, bet tik kai prilieti  :4u:  

Gavom MB pirmus tyrimus, tai jokios infekcijos nera... teks daryti paseli.. ziuresim toliau kas ne taip  :unsure:  

Atsakyti

Garbanelele - kaip tau sekasi šį mėnesį?  :4u:  Ar daryti NT?

man kazkaip trecia diena viena papuli skauda taip keistai, vienoje vietoje. Kaip koks sumusimas butu, bet tik kai prilieti  :4u:  

Gavom MB pirmus tyrimus, tai jokios infekcijos nera... teks daryti paseli.. ziuresim toliau kas ne taip  :unsure:  

Labas, man buvo panasiai, ejau net krutines persisviesti. Daktare sake, kad didesni hormoniniai pakitimai vienoj kruti buvo. 

Kokia tavo cd dabar? 

Tikiuosi atrasit kas netaip ir greit sutvarkysit  :4u:​ 

Atsakyti

Labas, man buvo panasiai, ejau net krutines persisviesti. Daktare sake, kad didesni hormoniniai pakitimai vienoj kruti buvo. 

Kokia tavo cd dabar? 

Tikiuosi atrasit kas netaip ir greit sutvarkysit  :4u:​ 

tai vat ir galvoju ar registruotis pasitikrinti, brt irgi galvoju gal kokie hornonai  :4u: 

dabar 22 cd man.

Atsakyti

tai vat ir galvoju ar registruotis pasitikrinti, brt irgi galvoju gal kokie hornonai  :4u:

dabar 22 cd man.

Tai turbut pries mm hormonai.. bet aisku jei kelia nerima kodel nenuejus ir nepasitikrinus :4u:​ 

Atsakyti

Mes panasiai smile.gifPraitas ciklas 34 dienos irgi, sis tik 25 🙈 nezinau kada gruodi laukti 🤣 Net nezinau ar bt imt matuot, ar ov testus pirktis (net neisivaizduoju kur 😁). Tyrimu kazkaip galvoju dar si menesi nepasidarysiu, nes ryt jau penkta ciklo diena, o taip uzgrybavus ciklui net nebeisivaizduoju kada ir ovuliacijos laukti.

Aha musu labai panasus ciklai :) as tai ot bandysiu pagauti ov ir darysiuos kraujo tyrimus, pabandyti paziureti ar viskas tvarkingai su ov :) kelinta jus cikla bandot? Kaip pries tai saugojotes? Bt negaliu matuot, nes labai skirtingai miegu kiekviena diena, nes dirbu naktimis :) kaip bebutu tikiu, kad daugelis musu sulauksim kaledinio stebuklo  :wub: 

Atsakyti

Kad nesu girdejus kad butu kazkoks pavojus, manau kad galima  :) o mes galvojam vaziuoti ilga kelione su masina per Kaledas, apie 22 valandas ir dabar mastau ar tai galima jei bus viskas gerai?  :hmm:​ 

kur keliausit?  :bigsmile:  kaip noriu keliaut... planavom sia ziema vaziuot i Dubaju, bet spontaniskai nusipirkom nama ir dabar kelionems skirtus pinigus isleisim remontui  :D  bet tai irgi smagu  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 13 lapkričio 2019 - 08:18