Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas 4u.gif
Nezinau ar itrauksit i sarasiuka, tai nelaukiu mmm 11-25 smile.gif
Uzskaiciau kad salaviju arbata geriat? Kuom ji padeda? Ir kur jos pirkti yra? smile.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif
Nezinau ar itrauksit i sarasiuka, tai nelaukiu mmm 11-25 smile.gif
Uzskaiciau kad salaviju arbata geriat? Kuom ji padeda? Ir kur jos pirkti yra? smile.gif

labas, as geriau si cikla. Raso, kad anskciau kai moterys noredavo pastot- gerdavo ta arbata, nes i jos sudeti ieina kazkokia medziaga kuri yra labai artima moteriskiems hormonams. Ji gali sustiprint OV. 

as pradejau gert 2-3 dienos nuo prasidejusiu mmm iki pat OV. Tai labai aiskiai jauciau, kad kazkas pilve vyksta- atrodo kad kaito, pulsavo. Aiskiai jauciau kurioj pusej vyko OV.  Po OV jos gerti nereikia. 

Atsakyti
Gintareo kur pirkti yra? Idomu pabandyti butu smile.gif
Atsakyti

Gintareo kur pirkti yra? Idomu pabandyti butu smile.gif

 

as pirkau ne lietuvoj internetu..  

va pagooglinau- yra euro vaistinej pirkt 

https://www.eurovais...viju-lapai-50-g

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 13 lapkričio 2019 - 09:05

Šalavijas yra oro stichijos augalas, jį globoja Jupiterio planeta. Iš lotynų kalbos kilęs jo pavadinimas „salvia“ reiškia „sveikas“. Hipokratas ir kiti senovės gydytojai teigė, kad šalavijas – šventa žolė. Senovės Egipte ir Romoje moterys, norėdamos pastoti, gerdavo šalavijų sultis. Šiuose augaluose yra ypatingų fitohormonų, sudėtimi panašių į moteriškus lytinius hormonus estrogenus, todėl jie skatina pastojimą.

Šalavijai moterims naudingi ir tuo, kad padeda sureguliuoti menstruacijų ciklą, malšina skausmą, padeda įveikti pienligę

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 13 lapkričio 2019 - 09:08

Jei neklystu, tai kol nebuvo echoskopų nėščiąsias net sekdavo rentgeno pagalba 🙈

O aš dabar susimąsčiau ar galima skristi lėktuvu nėštumo pradžioje, kol nėra 12 savaičių? 🤔 Apšvita gi irgi didesnė gaunama 🤔

Tikrai galima skraidyti tokiu metu, visos skraido :) lyg nuo 30 sav., dabar nepamenu tiksliai nuo kurios sav. reikia turėti gyd. išrašytą med. pažymą, kad nėra komplikacijų ir galima skristi.

O mes galvojam vaziuoti ilga kelione su masina per Kaledas, apie 22 valandas ir dabar mastau ar tai galima jei bus viskas gerai?  :hmm:​ 

Labai ilga kelionė gaitųsi nėštukei, reiktų gerai apsvarstyti. Tuo labiau tavo  :nestuke  pradžia nėra ideali.  :unsure: Dar priklauso ir kokia ta kelionė jei tik iš taško A iki taško B tai gal ir nieko, nes pamiegosi mašinoje, reiktų prasivaikščioti vis. Bet jei tai pažintinė kelionė su daug vaikščiojimo aš labai gerai apgalvočiau vietoj tavęs  :unsure: Nes ši kelionė nepridės poilsio.  :unsure: Aš kai pati turėjau gimdos susitraukimus iki gimdos suakmenėjimo gan mažame nėštume dėl didelio pervargimo tiksliau visos dienos vaikštinėjimo atsidūriau ligoninėje. Man žinoma nieko nesakė blogo tik kad skysčius palašinsim ir dar ten kažką, o kai išrašė mane turėjo įrašyti diagnozę, o kai namie iššifravau tai ten buvo įrašyta gresiantis persileidimas  :unsure: Tai po to labai saugojausi. Pagasdinau dabar tave  :oh: 

Atsakyti

Mes panasiai smile.gifPraitas ciklas 34 dienos irgi, sis tik 25 🙈 nezinau kada gruodi laukti 🤣 Net nezinau ar bt imt matuot, ar ov testus pirktis (net neisivaizduoju kur 😁). Tyrimu kazkaip galvoju dar si menesi nepasidarysiu, nes ryt jau penkta ciklo diena, o taip uzgrybavus ciklui net nebeisivaizduoju kada ir ovuliacijos laukti.

Ov testus perkam internetu, nes pugiausia. Pagrinde iš testai.eu arba testukas.lt aš esu pirkusi abejose el.pard. vienoje David 20 mIU, kitoje One step 20 mIU. Dar esu naudojusi Inovita 25 miU iš gandrolabs.lt Visi ryšjėjo, gal paskutiniai šiek tiek sunkiau, mes mažiau jautrūs  :) 

man kazkaip trecia diena viena papuli skauda taip keistai, vienoje vietoje. Kaip koks sumusimas butu, bet tik kai prilieti  :4u: 

Gavom MB pirmus tyrimus, tai jokios infekcijos nera... teks daryti paseli.. ziuresim toliau kas ne taip  :unsure:  

Jei tai antroje ciklo pusėje visiškai normalu. O gal kokia cista yra  :hmm: Aš turiu cistą tai mam toje vietoje prieš mmm visada skauda  :unsure: Bet gal gerai kad nėra infekcijos, o jei ir pasėlis bus geras? turi kažkokių MB bėdų?  :unsure: jei ir taip tai linkiu greit atrasti priežastį ir ją greit išspręsti  :4u: 

kur keliausit?  :bigsmile:  kaip noriu keliaut... planavom sia ziema vaziuot i Dubaju, bet spontaniskai nusipirkom nama ir dabar kelionems skirtus pinigus isleisim remontui  :D  bet tai irgi smagu  :D​ 

Bet nuostabus pirkinys namas  :bigsmile: Kelionei dar sutaupysit  :mirksiukas:​ 

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 11 13, 10:04)
as pirkau ne lietuvoj internetu.. 

Na reiks isbandyti bigsmile.gif ypac jei dar ir mmm sureguliuoja, nes mano ciklas svyruojantis labai 29-35
Eisiu greitu laiku pas gine, nes metai jau praejo po kaklelio konizacijos, tai pasitikrinsiu viska smile.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif Nezinau ar itrauksit i sarasiuka, tai nelaukiu mmm 11-25 smile.gif Uzskaiciau kad salaviju arbata geriat? Kuom ji padeda? Ir kur jos pirkti yra? smile.gif
Jei būsi aktyvi tikrai įtrauksim  :mirksiukas: O šalavijų arbatos yra kiekvienoje vaistinėje  :) tik ją reikia gerti kaip nurodyta. Iškart po mmm, tai yra po kraujavimo max 11 d. bet ne ilgiau kaip iki ovuliacijos. Tad ovuliaciją reikia sekti ov testais bent jau. Kai pamatai ot testą tai jos reiktų nebegerti, nors būtų praėjusios tik 9 dienos gėrimo. O ir paruošimą ji turi ne bet kokį. Reiktų paieškoti kaipbji ruošiama, nes nepamenu tiksliai, tai nenoriu suklaidinti. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 13 lapkričio 2019 - 09:49

Kad nesu girdejus kad butu kazkoks pavojus, manau kad galima  :) o mes galvojam vaziuoti ilga kelione su masina per Kaledas, apie 22 valandas ir dabar mastau ar tai galima jei bus viskas gerai?  :hmm: 

Man pamenu gine neleido daugiau 6 val. vaziuoti masinoje :) tad manau geriau butu jei pasitartum su savo gine :) 

Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2019 11 13, 02:35)
Aha musu labai panasus ciklai smile.gif as tai ot bandysiu pagauti ov ir darysiuos kraujo tyrimus, pabandyti paziureti ar viskas tvarkingai su ov smile.gif kelinta jus cikla bandot? Kaip pries tai saugojotes? Bt negaliu matuot, nes labai skirtingai miegu kiekviena diena, nes dirbu naktimis smile.gif kaip bebutu tikiu, kad daugelis musu sulauksim kaledinio stebuklo  wub.gif </p>

Jau puse metu kaip bandom. Iki siol nieko papildomai nesiemem, tiesiog klausiau ir stebejau savo organizma. Deja, matyt negirdziu jo 🤣
Anksciau tai prezervatyvai, arba vaisingas dienas stebejau. Nepripazystu as hormoniniu priemoniu ☺
Atsakyti
Jei neuzkibsiu, reiks pabandyti ta arbatyte smile.gif taip noretusi jau si menesi pagauti zirniuka, faina vasara gimtu smile.gif pirmasis ir birzelio pradzioj yra smile.gif
Bandziau ziureti ir isskyras, bet nesuprantu as ju, atrodo visada vienodos jos biggrin.gif
Atsakyti