Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos :). Pas mane nieko naujo, teplioja ir tiek. Kaip rašiau, nieko nesitikiu. NT dar anksti, bet tikriausiai ir negadinsiu, nebent vėluos.

Hal, o nemėginot gerti kurso geriamų vakcinų, tokių kaip Ribomunyl (yra dar viena, bet nepamenu pavadinimo)? Dukrai esu girdžius. Kaip mums pulmanologė paaiškino, kad jei kažkurių ten imunoglobulinų trūksta ir dėl to serga, tai padeda, jei netrūksta, tada jokio poveikio.

O tau ką nors sakė ginė dėl to tepliojomo? 

Čia man turbūt žinutė skirta  :) gėrė ta mano pana visko  :oh: Vienus metus Imunotrofina, kitus metus ribomunilio kursą visą. Tada metų pertrauka, šį pavasarį sugėrė Fost print junior kursą, rugpjūtį vėl pakartojom nes taip liepė ir vistiek.  :frusty: Prieš du metus imunoglobulinus tyrė, buvo viskas net puiku. Žodžiu turi išaugti, tik kada  :oh:​  

Atsakyti

Tau, _mimozza_  :4u: , atsiprašau. Maniškė astmą po plaučių uždegimo įsitaisė... Dabar jau žymiai geriau su sirgimais, tfu tfu tfu, kad neprisišnekėt. Bet jau didelė, 8 jai. Laikykitės, puikiai suprantu, kaip sunku.

O man dėl tepliojimų nieko nesakė, užsirašė ir viskas.

Atsakyti

Labutis pliurpales  :4u: 

O as jau pridaviau krauja :) pasidariau, fsh, lh, e2, bendra kraujo tyrima ir vitamina D :) tai sulauksiu atsakymu si vakara :) labai idomu ko sulauksiu :) turejau gan mazai trombocitu iki vasaros :)

Jau trecia diena Lietuvoj :lietuva:​ , bet jau taip noriu namo, galeciau as jau po 1 dienos atgal skrist :D gal, kad pas mama tas pirmas dienas, tai jau baigia atsibost :) vaziuosiu pas drauge ryt porai dienu, gal geriau bus, nors as gan namine, nemegstu ilgai sveciuotis :)

Atsakyti

Labutis. Prisiduodu ir ašai :) sąžiningai skaitau forumą, nieko nepraleidžiu, nes man įdomu, kaip ir kuo jūs gyvenate :)

Pas mane naujienos geros, situacija stabilizavosi, pilvelyje auginu mergytę, dabar yra 18 savaičių, daug spardosi :) vyresnėlė labai laukia, kol išlįs lelia iš pilvuko :D 

Tik va tą pilnatį tai užmušt noris. Su pirmąja diena prasidėjo dukros marazmai, nemiegam nei dieną nei naktį. Dabar pradėjo paskutiniai dantys dygt, tai dar ir tempė aukšta atsirado 🤦‍♀️ aš tiek planų turėjau, o dabar turiu sėdėt su zyzimais namie. Pačiai galva jau kaip tuščias puodas skamba. Ghrrrr....  :gun_bandana: 

Sveikinimai toms, kurios pamatė II  :heart: 

Balionėliai toms, kurios sulaukė mmm  :4u: Labas naujokėms ir iš naujo prisijungusioms  :bye: 

O toms, kurios nelaukia mmm, linkiu ir toliau nesulaukti  :dovana:​ 

Atsakyti

Labutis pliurpales  :4u:

O as jau pridaviau krauja :) pasidariau, fsh, lh, e2, bendra kraujo tyrima ir vitamina D :) tai sulauksiu atsakymu si vakara :) labai idomu ko sulauksiu :) turejau gan mazai trombocitu iki vasaros :)

Jau trecia diena Lietuvoj :lietuva:​ , bet jau taip noriu namo, galeciau as jau po 1 dienos atgal skrist :D gal, kad pas mama tas pirmas dienas, tai jau baigia atsibost :) vaziuosiu pas drauge ryt porai dienu, gal geriau bus, nors as gan namine, nemegstu ilgai sveciuotis :)

mano draugai kurie gyvena ne lietuvoj visi sako, kad po dienos norisi vaziuot atgal, o man kazkaip ne- as lietuvoj pasikraunu baterijas  :D  vistiek ten tos energijos ir vibracijos savos, nors jau 12 metu kaip negyvenu.. 

Atsakyti

Katara- kaip smagu kad viskas gerai   :4u:  :wub:​ 

Atsakyti

Gintare, o tai kokia diagnozė įrašyta? Gal nėra taip blogai kaip galvoji? 

Atsakyti

Katara, be galo džiaugiuosi kad padėtis stabilizavosi  :) Vis apie tave pagalvojau, super kad pranešei kad viskas gerai  :)​ 

Atsakyti

Gintare, o tai kokia diagnozė įrašyta? Gal nėra taip blogai kaip galvoji? 

 diagnoze neirasyta. ja irasys gydytoja rytoj..  :unsure:  ten kazkaip labai sudetingai viskas pateikta..neina susigaudyt. Abu su MB ziurejom ir nesupratom. Bet is pirmo zvilgsnio tai MB skaiciai zymiai zemesni uz nurodytus kitus- kaip suprantu standarta.. nzn, laukiam dabar rytojaus ir ziuresim ka pasakys..  guodzia tik tai, kad net ir esant blogiems MB rezultatams galima darytoi IVF.. 

Atsakyti

 diagnoze neirasyta. ja irasys gydytoja rytoj..  :unsure:  ten kazkaip labai sudetingai viskas pateikta..neina susigaudyt. Abu su MB ziurejom ir nesupratom. Bet is pirmo zvilgsnio tai MB skaiciai zymiai zemesni uz nurodytus kitus- kaip suprantu standarta.. nzn, laukiam dabar rytojaus ir ziuresim ka pasakys..  guodzia tik tai, kad net ir esant blogiems MB rezultatams galima darytoi IVF.. 

Bus viskas gerai, o tuo labiau kad darysitės IVF. Skaičiau kad daro spec. procedūrą pas kuriuos mažai spermiukų ir juos kažkokiu būdų ištraukia. Skaiičiau kad ištraukė vos kelis, bet pavyko apvaisinimas ir išgyveno, ne tik kad įsodino bet ir liko ką užšaldyti. Tai tokios istorijos tikrai nuteikia džiugiai. 

Atsakyti

Bus viskas gerai, o tuo labiau kad darysitės IVF. Skaičiau kad daro spec. procedūrą pas kuriuos mažai spermiukų ir juos kažkokiu būdų ištraukia. Skaiičiau kad ištraukė vos kelis, bet pavyko apvaisinimas ir išgyveno, ne tik kad įsodino bet ir liko ką užšaldyti. Tai tokios istorijos tikrai nuteikia džiugiai. 

jeigu spermiuku mazai bet jie gana aktyvus- tai laboratorijoj leidzia jiems patieks apvaisint kiausineli, o jeigu spermiukai vos gyvi- jie paima pati sustriausia- ir implantuoja tiesiai i kiausineli  :)​   blogai butu- jeigu spermiuku visiskai nebutu..tada jau sakes.

Atsakyti

Nesijaudink, ryt gydytoja viską pasakys. O kaip mb reaguoja į tai? 

Atsakyti