Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

:4u:  :4u:  :4u:  :4u:   o mėginį vietoje darė? Nes jeigu vežė iš namų, tai galėjo pakenti ar temperaturos tinkamos nepalaikyti.. 

po kurio laiko reikėtų vėl kartoti, nes kaip jau merginos kartojo, po 3 mėn maždaug atsinaujina, tai laikantis griežtų dietų, sveiko maisto, vitaminai, jokio alkoholio, rūkymo, pirčių, karšto dušo, kompiuterių ant kelių laikymo, sportas, mažiau streso... kas dar gali būti.  :hmm:  Aš jau prisiskaičiau, kai maniškio rezultatai parėjo. 

Mes vietoj darėm... Maniškis negeria, nerūko, sportuoja, abu sveikai maitinamės... Nu man irgi atrodo, kad gal klaida, nes nu blyn, kur spermatozoidų kiekis, tai raudonai parašyta 0,0...

 Amundsen, ​LH dalint iš FSH irir turėtų būti <1.5. O jūs neisit pas gydytoją gal ji pakomentuos pakomentuos? 

Atsakyti

Amundsen, ​man atrodo, kad geri visi tavo hormonai :) ir padalinus gerai gaunasi :) viskas sueina į pirmą fazę, o jei 3cd darei, tai taip ir turėtų būti :) 

Atsakyti

Na jau ne biskuto reikia pagerti jai nori susikelti vitamina D. Ir ziurek gerk aliejaus pagrindu nes geriau pasisavina.

Atsakyti

Eisiu pirmadieni pas gine, o kita savaite pas seimos, tai aisku prasysiu, kad daugiau pakomentuotu, bet ilgai laukti iki to, tai noris zinot dabar :) 4 cd siandien :) 

Atsakyti

Na jau ne biskuto reikia pagerti jai nori susikelti vitamina D. Ir ziurek gerk aliejaus pagrindu nes geriau pasisavina.

Nu reikes bandyti nusipirkti elstra pagert :)

Atsakyti

 

o kartais kokio persalimo neturi? 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dandelion fuzz: 14 lapkričio 2019 - 20:34

o kartais kokio persalimo neturi? 

Na lyg ne, bet visi aplinkui serga :)

Atsakyti

Na lyg ne, bet visi aplinkui serga :)

 

Nes limfocitai kovoja pries virusus. O del trombocitu, tai gal kraujas tirstas koks tai?  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dandelion fuzz: 14 lapkričio 2019 - 20:38

Mes vietoj darėm... Maniškis negeria, nerūko, sportuoja, abu sveikai maitinamės... Nu man irgi atrodo, kad gal klaida, nes nu blyn, kur spermatozoidų kiekis, tai raudonai parašyta 0,0...

 Amundsen, ​LH dalint iš FSH irir turėtų būti <1.5. O jūs neisit pas gydytoją gal ji pakomentuos pakomentuos? 

o tai gal bandykit veliau tyrima pakartoti?  :4u:​ 

Atsakyti

Amundsen, bendro kraujo atsakymų nesuprantu, bet kažko blogo nėra manau. Gal va dėl trombocitų, bet ir tai nedidelis nuokrypis. Gal mažai vandens geri, būna dėl to kraujas patirštėja. Gydytoja viską paaiškins tik neprisimastyk sau kokios trombozės ankščiau laiko padiskaičiusi internete. Hormonai neblogi, LH galėtų būti žemesnis, artimesnis FSH. Santykis neperkopia 1,5 tai gerai. Tad ir čia labai nerimauti nereiktų, nes mano santykis 2,3. 

Atsakyti

Del trombocitu atvirksciai, skystokas kraujas :) nueisiu pas seimos vistiek, paaiskins :) na hormonai lyg ir gerai svarbiausia ne daugiau 1,5 :) bet kazkur skaiciau, kad lyg lh ir fsh geriau kai apie 4-5, ar esat ka apie tai girdeje :). Viskas yra gerai, nesijaudinu del nieko tikrai, tiesiog kai nesidarius niekad, tai idomu ka reiskia, nes is pavadinimu nieko nesako :)

Atsakyti

Del trombocitu atvirksciai, skystokas kraujas :) nueisiu pas seimos vistiek, paaiskins :) na hormonai lyg ir gerai svarbiausia ne daugiau 1,5 :) bet kazkur skaiciau, kad lyg lh ir fsh geriau kai apie 4-5, ar esat ka apie tai girdeje :). Viskas yra gerai, nesijaudinu del nieko tikrai, tiesiog kai nesidarius niekad, tai idomu ka reiskia, nes is pavadinimu nieko nesako :)
Aaa, mat kaip, man kažkaip trombocitai jau psio trombozė  :lol:  :lol:  :lol:  :oh: oj žinok neteko girdėti, kad tokie skaičiukai turėtų būt,  :hmm:​ žinau kad jų santykis ciklo pradžioje turėtų būti maždaug 1:1 t.y. tiek vieno, tiek kito turėtų būti panašiai, kai perkopia 1,5 galima įtarinėti PKS. Kuo skaičius didesnis tuo stipresnis pks.

Blyn kai nervuoja telefonas, rašau vieną, parsirašo kitkas. Arba dvigubai tą patį parašo  :oh: arba rašau vieną ir pyst į kitą eilutę numeta  :mad2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 14 lapkričio 2019 - 22:37