Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Priedas  548DA76B-C6C5-4037-87E7-CF8F0B696D0D.jpeg   69,7KB   0 Parsiųsta kartųLaaaba ryta! Panos zinokit tuscias :D , tas gandro lab isvis tuscias testas, o tas pigiukas irgi praktiskai nieko nematyti. Nezinau i ka jie vakar regavo, bet i kazka regavo nes as paskui velai dar vakare dar viena pabandziau i ta pat maciau :rolleyes: . Gal sakau i vaistus kokius reguoja? Galai zino istikruju.

Atsakyti

Labukas merginos 😘

2 testuke kažką matau, Hal. O tuose tai tikrai buvo matyti irgi 2bruksneliai. Pabandyk pasitestuot dar po 4d. :) 

Atsakyti

attachicon.gif[url="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=264753"]548DA76B-C6C5-4037-87E7-CF8F0B696D0D.jpeg[/url]Laaaba ryta! Panos zinokit tuscias :D , tas gandro lab isvis tuscias testas, o tas pigiukas irgi praktiskai nieko nematyti. Nezinau i ka jie vakar regavo, bet i kazka regavo nes as paskui velai dar vakare dar viena pabandziau i ta pat maciau :rolleyes: . Gal sakau i vaistus kokius reguoja? Galai zino istikruju.
Hal o naktį keleisi į tuoleta? Skysčiu gėrei? Vietoj tavęs pamėginciau vakare vėl.. kitoms sako buna ryškesni vakare 🤷🏼♀ Aišku kažko labai nesitikėti, bet pamėginti verta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucija_: 17 lapkričio 2019 - 13:02

Mėlynam matau, žaliam ne  :hmm:​ 

Atsakyti

Hal, dar ir anksti baisiai, o gandrolabs dar ir nejautrus jis 25 mIU. Dar vilties neprarandu, kad tu šį syk II pamatysi  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Aš buvau Lenkijoj vakar, nusipirkau šalavijų arbatos. Kita ciklą bandysiu gert. :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina2209: 17 lapkričio 2019 - 14:21

Sveikos ,aš rašiau čia gal prieš savaite ,nes testas buvo kažkoks neaiškus ,o va dabar prieš valandą pasidariau juostele ,nes jus rekomendavote mmm bus apie 22 diena ačiū už atsakymus.

Priedas  20191117_151539.jpg   50,81KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sveikos ,aš rašiau čia gal prieš savaite ,nes testas buvo kažkoks neaiškus ,o va dabar prieš valandą pasidariau juostele ,nes jus rekomendavote mmm bus apie 22 diena ačiū už atsakymus.

attachicon.gif20191117_151539.jpg

As lyg ir kazka matau  :rolleyes: 

Atsakyti

As lyg ir kazka matau  :rolleyes:

Na jos spalva rozine ,o gyvai ryskesne ,tai nzn ka galvot antra kitoki kasete pasidariaiu lyg kazkas matosi bet blankiau.

Atsakyti

Tyliai sveikinu Ernesta ir linkiu rysketi ❤

Atsakyti

Tyliai sveikinu Ernesta ir linkiu rysketi ❤

Nežinau as labai pasimetus ,bet pilva vis maudžia šiandien irgi ir pykino ryte turbus dar viena juostele vakare pasidarysiu.

Atsakyti

Tylus sveikinimai sulaukusioms II :4u: As jau pakuoju lagamina, poryt jau namo, jeyyyy!! Taip noriu namo, kad laikas cia letai slenka :) Apsipirkau biski vaistinej 😅😂 Ka manot apie siuos vitaminus ir conceive lubrikanta? Naudojat tik per vaisingas taip?


Pridėta:

Atsakyti