Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Isdziuvus isvis ta juostele jauciu paryskejo taip? 
pamatysi kaip bus toks pat rezultatas ! Labai uz tave dziaugiuosi.

Atsakyti

Tylus sveikinimai Ernesta  :wub: 

Amundsen, mes vartojom Pregnacare vitaminus su vyru. Pas mus UK juos visad rekomenduoja bet labai daug apie juos nezinau. Gal kokiu naujienų apie tyrimu rezultatus?

Atsakyti

Tylus sveikinimai Ernesta  :wub:

Amundsen, mes vartojom Pregnacare vitaminus su vyru. Pas mus UK juos visad rekomenduoja bet labai daug apie juos nezinau. Gal kokiu naujienų apie tyrimu rezultatus?

Nu va gal padejo uzkibti ;) nea, turiu atsakymus, o daugiau gal ka pakomentuos rytoj :) einu pas gine 10 valanda :)

Atsakyti
Isbandziau pirmaji ot 😀 vos kazka galima iziureti ( siandien devinta ciklo diena). Gaila ne nt toks vaizdas 😂 Kai taip ciklas kvailioja tai tikrai nezinau kada ovuliacijos laukti. Bet faktas, kad ryt ot negadinsiu net 😁
Klausimas- kur zymites bt? Kokia programele naudojat? Ir koki termometra? Nes man atrodo, kad mano paprastas elekroninis nesamones rodo.
Atsakyti

Isbandziau pirmaji ot 😀 vos kazka galima iziureti ( siandien devinta ciklo diena). Gaila ne nt toks vaizdas 😂 Kai taip ciklas kvailioja tai tikrai nezinau kada ovuliacijos laukti. Bet faktas, kad ryt ot negadinsiu net 😁
Klausimas- kur zymites bt? Kokia programele naudojat? Ir koki termometra? Nes man atrodo, kad mano paprastas elekroninis nesamones rodo.

O kam nepatiktų toks nt vaizdas, o ne ot  :D Galima TD žymėtis. Dar yra Premom programėlė, taitai joje ne tik galima bkt žymėtis bet ir įkelt ov testų foto, tai nereikia laužyti akių ar tai teigiamas ar dar ne. Gan patogu taibiš tikro  :)​ Mano termometras su dviem skaičiais po kablelio lyg iš testai.eu

Atsakyti