Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Tai puiku, kad nereiks laukt ;) gal tas polipas ir tetrugde pastot  :4u:​ 

Atsakyti

Sergam abi jau 🙈 kosom kaip traktoriukai tik dukra stipriau ir jai puolė plaučių uždegimas, o man bronchitas. Tai abi nusnūdom porai valandžiukių, kažkiek geriau. Kaip bjauru tos ligos :unsure:

Lengva ta operacija ir narkozė trumpa buvo :) sakė iškart po mm galim planuoti :)

O kad greit ir prisiplanuotumėt  :)​ 

Atsakyti

Piku*dama - tai jau visiski sveikinimai! Dabar saugok ir ilsekis  :4u:  :nestuke 

mano mmm kažkokios keistos, trečia diena, tai vos vos teplioja, pirmas dvi dienas normaliai buvo. iš viso 6 dienas trunka. Durnele net NT nusipirkau pasidaryt, bet aisku tuscias  :oh:  :oh:  :oh:  o šiaip tai man kažkokia depresija, nervai pakrikę, tuoj stogas pavažiuos ir gyvenu ant valerijonu  :cray: 

vyras tyrimams mėginio nenunešė, nes nesigavo..tai dabar dar laukti, kada prisiruoš  :hammer_1: dar gruodzio pirma savaite pas gine uzsiregistravau, beveik tuo metu kai ov turėtu jau vykti.

Atsakyti

Sergam abi jau 🙈 kosom kaip traktoriukai tik dukra stipriau ir jai puolė plaučių uždegimas, o man bronchitas. Tai abi nusnūdom porai valandžiukių, kažkiek geriau. Kaip bjauru tos ligos :unsure:

O kad greit ir prisiplanuotumėt  :)​ 

Laikykites  :4u:  daug arbatu ir poilsio ;) dabar visi serga aplink, pati prasirgau visa savaite, bet baigiu atsigaut :)

negerai, kad mazoji tiek ilgai serga :( gal irgi pabandyk duot ekstra probiotiku, skaiciau siandien, kad padeda organizmui kovot su ligomis  :rolleyes: 

Atsakyti

Laikykites  :4u:  daug arbatu ir poilsio ;) dabar visi serga aplink, pati prasirgau visa savaite, bet baigiu atsigaut :)

negerai, kad mazoji tiek ilgai serga :( gal irgi pabandyk duot ekstra probiotiku, skaiciau siandien, kad padeda organizmui kovot su ligomis  :rolleyes:

Arbatos vien čia jau nepagelbės. Aš kai sergu tai sergu rimtai  :unsure: O dukrytei komplikavosi į plaučius. Tai bus visas lapkritis prasirgtas.  :( Dar nežinia kaip su gruodžiu bus, gal skirs kokių procedūrų palankyti, bet jei nebus pagerėjimo iki kitos savaitės tai jaučiu ligoninė nusimatys  :sleep: Jos organizmas visai nekovoja. Nesukyla net temperatūra, o plaučių uždegimas nemažas sakė kairė pusė net ošia nuo karkalų. Bet tai manęs nestebina, nes ir mano organizmas toks pat. Su ligomis visai nekovoja nekyla temperatūra nuo paauglystės  :unsure: buvo sukilusi rugsėjį, tada prieš tris metus ir daugiau net nepamenu. Man kiekvienas temperatūros pakilimas kaip šventė  :oh: nes rodo kad organizmas bando kovoti. Bet va kad dukrai taip pat tai nelabai gerai  :dry2:​ 

Atsakyti

mano mmm kažkokios keistos, trečia diena, tai vos vos teplioja, pirmas dvi dienas normaliai buvo. iš viso 6 dienas trunka. Durnele net NT nusipirkau pasidaryt, bet aisku tuscias  :oh:  :oh:  :oh:  o šiaip tai man kažkokia depresija, nervai pakrikę, tuoj stogas pavažiuos ir gyvenu ant valerijonu  :cray: vyras tyrimams mėginio nenunešė, nes nesigavo..tai dabar dar laukti, kada prisiruoš  :hammer_1: dar gruodzio pirma savaite pas gine uzsiregistravau, beveik tuo metu kai ov turėtu jau vykti.
Mano tokios pat buvo po pirmos KT pakuotės, tai aš gal 6 nt sugadinau  :oh: nes buvo kad savaitę praviduriavau tai net maniau kad pastojau  :oh:  Balioniukas už nervus  :4u: laikykis. Ir vyrui stresas  :unsure:​ 

 

Man šiandien 4 diena KT pertrauka ir mmm dar nėra, tikiuosi ryt pramuš

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 21 lapkričio 2019 - 19:16

Hcg 60,5  :wub:​ 

Atsakyti

Hcg 60,5  :wub: 

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :nestuke  :wub: 

Atsakyti
Mane jau puošia spuogai ant veido, kaip ir prieš kiekvienas mm, vel bus nesėkmingas ciklas 😔 pasižadėjau nt nepirkti iki kol nevėluos mm, o tai greit pagadinu ir laužau akis į tuščią 🙈🙉🙈
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niloticus*: 21 lapkričio 2019 - 22:03

Hcg 60,5  :wub:​ 

Sveikinu  :yahoo: turim dar vieną  :nestuke kaip šaunu  :wub:​ 

Atsakyti

*Niloticus*, 21 Lap 2019 - 22:03, parašė: Mane jau puošia spuogai ant veido, kaip ir prieš kiekvienas mm, vel bus nesėkmingas ciklas 😔 pasižadėjau nt nepirkti iki kol nevėluos mm, o tai greit pagadinu ir laužau akis į tuščią 🙈🙉🙈
Ne tu viena zinok taip🤷🏼♀
Atsakyti
QUOTE(Pikų*dama @ 2019 11 21, 22:19)
<p>Hcg 60,5  wub.gif​ </p>

Sveikinu wub.gif
Atsakyti