Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Ačiū visoms už palaikymą  :wub: 

Piku dama, Sveikinimai!  :nestuke  :yahoo:  :yahoo:

Mimoza, jatau jatau... Stiprybės abiems!

Dandelion fuzz, laikykis, tu ne viena  :wub:​ 

Atsakyti

Hcg 60,5  :wub: 

Sveikinu  :wub:  :yahoo: 

Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2019 11 21, 23:44)
Ne tu viena zinok taip🤷🏼♀

Galėtų bent spuogais kaip kokios 14ikines nemesti 🙈 Jaučiu net ir pensijos spuoguota sulauksiu 🤣

Brr kaip šalta šiandien ryte 🌬️
Atsakyti

Sveikutes.

Piku dama, o kaip su prg?

Mimoza, oj sveikit abi su maziuke. Bjauru tos ligos. 

Visom, kam nepasiseke si cikla  :4u: 

Atsakyti

Mimoza- sveikit! Kaip idomiai su temperatura  :hmm:  pas mane atvirksciai- toks jausmas kad net nuo galvos skausmo pakyla  :lol:  

Atsakyti

As sianakt sapnavau kad pasidariau NT ir jis buvo teigiamas  :wub:  deja- NT realybeje visiskai baltas  :oh:  viskas sugadinau paskutini NT kur turejau- daugiau nepirksiu. Dabar susikonsentruosiu ties namo irengimu, dovanu pirkimu ir t.t. Atsibodo man jau tie planavimai. Laukiu laisko del IVF. Jauciu kad tik tai mums gali padet..  As kazkodel jauciu, kad mano organizmas spermiukus atmeta kaip virusa..  :unsure:​  

Atsakyti

As sianakt sapnavau kad pasidariau NT ir jis buvo teigiamas  :wub:  deja- NT realybeje visiskai baltas  :oh:  viskas sugadinau paskutini NT kur turejau- daugiau nepirksiu. Dabar susikonsentruosiu ties namo irengimu, dovanu pirkimu ir t.t. Atsibodo man jau tie planavimai. Laukiu laisko del IVF. Jauciu kad tik tai mums gali padet..  As kazkodel jauciu, kad mano organizmas spermiukus atmeta kaip virusa..  :unsure:  

Linkiu, kad pavyktų nukreipti mintis :)

o šiaip ne į temą, bet gerai nukreipti mintis ir pasidalinti gerom emocijom :) Ką perkat dovanų? Pvz MB ar giminėm, mamoms, anytoms? Manau aktualu visoms :) mes labai svajojom padovanoti naujieną, kad bus pagausėjimas, bet, kad jau neišėjo, tai reik ieškot kažko kito :D

Atsakyti

Linkiu, kad pavyktų nukreipti mintis :)

o šiaip ne į temą, bet gerai nukreipti mintis ir pasidalinti gerom emocijom :) Ką perkat dovanų? Pvz MB ar giminėm, mamoms, anytoms? Manau aktualu visoms :) mes labai svajojom padovanoti naujieną, kad bus pagausėjimas, bet, kad jau neišėjo, tai reik ieškot kažko kito :D

as sau ir MB nupirksiu chalatus su inicialais ir po ranksluosi su inicialais  :wub:  MB- tamsiai melynas su ausines spalvos inicialais, o man tamsiai pilkas  :rolleyes:  

o as uzsisakiau DNR tyrimo, nustatyt is kur kile mano proteviai  :lietuva:​ 

Atsakyti
QUOTE(goodmorning @ 2019 11 22, 12:09)
Ką perkat dovanų? Pvz MB ar giminėm, mamoms, anytoms? Manau aktualu visoms smile.gif mes labai svajojom padovanoti naujieną, kad bus pagausėjimas, bet, kad jau neišėjo, tai reik ieškot kažko kito biggrin.gif</p>

Mes su MB nesikeičiame dovanomis, vyro broliui su šeima bilietus į spektaklį, vaikams žaislai, uošviams ir mano tėvams ir bilietai į spektaklį, plius tėčiui kuprinė (žinom, kad reikia) ☺️ visiem kitiem artimiesiems kuriuos sutiksime per šventes bus po vilnonių kojinių porą 👌
Atsakyti

Arbatos vien čia jau nepagelbės. Aš kai sergu tai sergu rimtai  :unsure: O dukrytei komplikavosi į plaučius. Tai bus visas lapkritis prasirgtas.  :( Dar nežinia kaip su gruodžiu bus, gal skirs kokių procedūrų palankyti, bet jei nebus pagerėjimo iki kitos savaitės tai jaučiu ligoninė nusimatys  :sleep: Jos organizmas visai nekovoja. Nesukyla net temperatūra, o plaučių uždegimas nemažas sakė kairė pusė net ošia nuo karkalų. Bet tai manęs nestebina, nes ir mano organizmas toks pat. Su ligomis visai nekovoja nekyla temperatūra nuo paauglystės  :unsure: buvo sukilusi rugsėjį, tada prieš tris metus ir daugiau net nepamenu. Man kiekvienas temperatūros pakilimas kaip šventė  :oh: nes rodo kad organizmas bando kovoti. Bet va kad dukrai taip pat tai nelabai gerai  :dry2:​ 
Oi kaip negerai :( na tikekimes ligonines neprireiks :( laikykites  :4u:​ 

 

Piku dama, sveikinimai  :wub:

 

O del dovanu tai neisivaizduoju dar, tik draugams jau nupirkau dovaneles su laipsniais :D draugei Prosecco buteli su sausainiukais ir vynuogemis graziai ipakuota, jos vyrui Jack Daniels rinkinuka :) galvoju geriau tai, kas praktiska, nei kokia skulpturele pasistatyti  :ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 22 lapkričio 2019 - 11:25

Sveikos,

Na kažkaip išsikapstysim  :) 

Mano mmm šiandien pasirodys, pasimatė raudonų siūliukų  :D Oj kaip gerai, jau normalizuojasi viskas  :ax: 

Atsakyti

Sveikos,

Na kažkaip išsikapstysim  :)

Mano mmm šiandien pasirodys, pasimatė raudonų siūliukų  :D Oj kaip gerai, jau normalizuojasi viskas  :ax:

Na gal kt sureguliuos tau ;) nuo gruodzio nebegersi, taip?

Atsakyti