Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas

Mes namuose praleisim savaitgalį, dar dukrytė iki galo neišsveikus tai tik masažistės sulauksim.  :) 

*Niloticus:4u: 

Atsakyti

Sveikos, 

kokią ten arbatą nuo nervų sakėt reikia gerti, juozažolių? Valerijonų tabletės nelabai padeda, arba labai trumpai..  :4u:  Gal dar kažką dėl atminties gerinimo žinot?

Gavom vyro pasėlio tyrimus, tai nieko nerado. Pirmadienį jeigu viskas ok, einam į santaras, pas genetike.  :unsure: o darbe irgi darbų ir nesamonių milijonas visokių   :oh:

jonazoliu brangioji, trys savaites gerti po keleta puodeliu per diena. Paskui reikia daryti pertraukele. Dar labai padetu jai susileistum (geriausiai isisavina ) b grupes vitaminus ir porma ciklo dali vartotum nakvisu alieju.. 

kaip tik pradedi planuoti tai su tuo ciklu ziuriu visom nesamones prasideda, rimtai paichologiskai pacios itakojam toks jausmas... 

man mm vel dvi dienos tik.. 

Atsakyti

jonazoliu brangioji, trys savaites gerti po keleta puodeliu per diena. Paskui reikia daryti pertraukele. Dar labai padetu jai susileistum (geriausiai isisavina ) b grupes vitaminus ir porma ciklo dali vartotum nakvisu alieju.. 

kaip tik pradedi planuoti tai su tuo ciklu ziuriu visom nesamones prasideda, rimtai paichologiskai pacios itakojam toks jausmas... 

man mm vel dvi dienos tik.. 

Na del nakvisu as domejaus, tai jas galima vartot visa cikla ;) ir testi pastojus  galima :) pati vartoju jas antra savaite :)

Labas rytas  :4u: 

O as katik is darbo, nors toks tas darbas, vakar ir sianakt tik miegot darbe, jei kas atsitiktu, kad butu ka pazadint, jei reiktu pagalbos 😅 tai issimiegojus, geros nuotaikos eisiu tuoj zadint mb :) gaminsim siandien kaledinius papuosimus :)

Nezinau ar nuo nakvisu ar ekstra vitaminu d, jauciuos geresnes savijautos bei nuotaikos paskutiniu laiku :) 

Nors pms jau lenda visu grazumu ant smakro 😂😂

Atsakyti

Man reik eit kept tortą o taaaip tingiu... 

Atsakyti

Sveikutes. Norejau rasyt labas rytas, bet jau kaip ir diena.  :D Vyras leido pamiegoti - isvede suni, padare pusrycius, o as kaip karaliene pataluos.  :rolleyes: 

Jau trecia nakti sapnuoju kazkokius keistus sapnus. Jie tokie ryskus, su daug detaliu, tokie tikroviski. Seniai nesu tokiu sapnavus. Gal kokios menulio bangos veikia.

Siandien varysim su dukra ir jos draugem bei ju mamom i egles iziebima. Bus toks mamu/dukru vakaras. Tikiuosi oras nesubjurs.

Naujokei - sveika prisijungus, linkiu neuzsibuti.  :4u: 

Visoms po  :4u:  uz mmm.

Atsakyti
Amundsen, ne per anksti PMS? 😀
Mes siandien irgi keliausim i egles iziebima. Tikiuosi vaiku nepamesiu 🙈😂
Atsakyti

Išdžiūvusio testo vertinti negalima?  :hmm:  grįžau namo, savo rytinėje bituteje matau vaiduoklį  :oh:​ 

Atsakyti

jonazoliu brangioji, trys savaites gerti po keleta puodeliu per diena. Paskui reikia daryti pertraukele. Dar labai padetu jai susileistum (geriausiai isisavina ) b grupes vitaminus ir porma ciklo dali vartotum nakvisu alieju.. 

kaip tik pradedi planuoti tai su tuo ciklu ziuriu visom nesamones prasideda, rimtai paichologiskai pacios itakojam toks jausmas... 

man mm vel dvi dienos tik.. 

:4u:  :4u: 

D vitamina geriu, leistis nebandziau..  :unsure:  nakvisu alieju irgu buvau pagerusi viena porcija, kazkaip toliau nebegeriau, Reikes vel pradeti.

O dėl issiderinusio ciklo tai tikrai nervai turi daug itakos. Pradedi skaiciuoti, planuoti, kai nepamatai II susinervuoji ir tada visa ta itapmpa persiduoda kitam ciklui  :4u:​ 

Atsakyti

Išdžiūvusio testo vertinti negalima?  :hmm:  grįžau namo, savo rytinėje bituteje matau vaiduoklį  :oh: 

Negalima, esu mačiusi du kart išdžiūvusiame ir buvo tik tuščios viltys...

Atsakyti

Nakvišos aš irgi geriu ir jau į pabaigą, tai nežinau ar pirkti dar pakuotę  :hmm: 

o gal žinot vitamino D pirkti, kur būna antpolė tokia stiklinė perlauži ir išgeri ir būna dozė pusmečiui ar kiek ten, nežinau ar be recepto yra tokių pirkt, gal kuri susidūrėte?

Aš tai vakar apsipirkau, kalėdines dovanas visiems supirkau, o šiandien buvau nuvažiavus į kalėdinę mugę centre, šalta pas mus, bet smagu tikrai. MB vis dar sirguliuoja, tai rytoj manau tinginiausim namuose :) :sokiai: 

Atsakyti

Amundsen, ne per anksti PMS? 😀
Mes siandien irgi keliausim i egles iziebima. Tikiuosi vaiku nepamesiu 🙈😂

Na 3 dpo siandien, ar ne iskart pms po ov prasideda  :hmm:  :lol: dabar paskutinias 3 dienas po 1 nauja spuoga kasdien, o siandieninis tai kokio 1cm diametro, nu taip geda bus vakare eit i darba  :oh:​ 

Atsakyti

Nakvišos aš irgi geriu ir jau į pabaigą, tai nežinau ar pirkti dar pakuotę  :hmm:

o gal žinot vitamino D pirkti, kur būna antpolė tokia stiklinė perlauži ir išgeri ir būna dozė pusmečiui ar kiek ten, nežinau ar be recepto yra tokių pirkt, gal kuri susidūrėte?

Aš tai vakar apsipirkau, kalėdines dovanas visiems supirkau, o šiandien buvau nuvažiavus į kalėdinę mugę centre, šalta pas mus, bet smagu tikrai. MB vis dar sirguliuoja, tai rytoj manau tinginiausim namuose :) :sokiai:

Kodel vitamino D nenori kasdien gert :)? As turiu 1600 mg, ar koks ten matavimo vienetas, nusipirkus, tokie faini mini rutuliukai 😂 tai pora menesiu juos pagersiu nepakenks :) as nakvisas manau ilgeliau pagersiu, prisiskaiciau daug gero apie jas, tai gal sureguliuos hormonus taip, kad uzkibtu :) gal del ju ir pagavau toki rysku ot si cikla 🤔

Atsakyti