Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Papasakosiu savo penktadienio nuotykius Kardiolitoj.
Kadangi su Juozu buvo problemų su prg, mano ginė liepė man dabar vos pastojus, prg sekti (ar ne mažas, ar staigiai nekrenta ir jei kas, kreiptis vaistų). OK, seku. Pirmadienį 104 (valio), ketvirtadienį priduodu vėl, penktadienį ateina atsakymai - 44! Papuolu į lengvą paniką, skambinu į polikliniką, gydytoja baigus darbą prieš 15 min. Telefono neduoda, su kita ginė nesujungia. Suprantu, kad teks laukti iki antradienio, rizikuoti, laukti, arba ieškoti kokios konsultacijos privačiai. Nusprendžiu, dėl šventos ramybės rasti privačiai, bala nematė tų 50e, ramybė svarbiau. Apskambinu pusę Vilniaus, vietų nėra. Radau Kardiolitoj. OK, einu. Pakonsultuoja, per staigus kritimas, paskiria po tabletę prg, duoda receptą. Ir sako "gal jei jau jūs čia, padarom echo?" padarom. Apžiūri, randa puslytę. "ajajaj, per maža, reiktų po savaitės vėl echo". K
Kadangi mano ginė turi vietą tik gruodžio 18, pagauta emocijų užsirašau. Einu mokėt. 50e konsultacija +40e už echo! Vos nenugriuvau. Prieš echo niekas man nesakė, kad tai papildomai kainuoja (daugumoj kitų klinikų echo įeina į kainą). "o jūs neklausėt" - pasako.. Tiek to, sumoku (gerai kad draudimą turiu). Einu vaistų. Vaistininkė paima receptą ir duoda vieną dėžutę. Ir tada man topteli "pala pala, gyd sakė, pirmadienį pasikartot tyrimus, ir jei nebus bent 70, arba toliau kris, vartoti po dvi tabletes. O tokiu atveju, jų man iki vizito pas gydytoją neužteks".. Ir tokiu pinigų melžimu pakvipo, kad Oj Oj... Gydytoja darė viską, kad vėl pas ją ateičiau!! Ir vėl krūvą pinigų palikčiau!! Iš pradžių pagąsdino per maža puslyte, tada vaistų galimai per mažai davė. Nu OK, tegu ir neaugs ta pūslelė, ką ji pakeis? Ogi nieko. *****, atšaukiau vizitą ir lauksiu savo laiko pas ginę. Ner čia ko. Fui. 

Na ir lupikautojai  :blink:​ turėjo receptą grąžinti vaistinėje tai jei pritrūksi galėsi nusipirkti dar. 

Atsakyti

Nu tu ***... jai k i tos pacios vaistines tinka nueisi ir jie matys recepta siatemoje ir turi duoti taip, be to dupha sudu sudas yra prg kelimui. Gerpetixas arpa dar zvakutes yra nes jai ka kritimas tai tikrai nemazas..  ar bent jau gerk po dvi tables du kart dienoje..

dupha blyn tik mm issaukti..

Atsakyti

Papasakosiu savo penktadienio nuotykius Kardiolitoj.

Kaip apgailėtina pelnytis iš tokių dalykų.. Fui... 😔 

Atsakyti

Nu tu ***... jai k i tos pacios vaistines tinka nueisi ir jie matys recepta siatemoje ir turi duoti taip, be to dupha sudu sudas yra prg kelimui. Gerpetixas arpa dar zvakutes yra nes jai ka kritimas tai tikrai nemazas..  ar bent jau gerk po dvi tables du kart dienoje..

dupha blyn tik mm issaukti..

Gepretix'a ir vartoju, žinau kad duphas šūdas..  Ryt kartoju prg ryte, žiūrėsim ką pasakys.. Man su pirmu 29 buvo.. 

Atsakyti

tikiuosi bus viskas gerai  :4u:  laikykis ir neliudek  :4u: 

Atsakyti

Pikų*dama aš irgi vartoju gepretixą, ir kolkas viskas super, man duphaston nelabai ką padėjo.. džiaugiuosi tuo, kad neprašo recepto. :) tik vis nepaklausiu pas ginę savo, kada pradėt mažinti dozę ir nutraukt visai...

Atsakyti

Pikų*dama aš irgi vartoju gepretixą, ir kolkas viskas super, man duphaston nelabai ką padėjo.. džiaugiuosi tuo, kad neprašo recepto. :) tik vis nepaklausiu pas ginę savo, kada pradėt mažinti dozę ir nutraukt visai...

 Pirmas 12 savaiciu vartosi tikrai, paskui greiciausiai lieps mazinti po truputeli, retinti gerima kol taip palengva nutrauksi visai.

Atsakyti

Nu ir lupikautojai :( kas per kainos Lietuvoj :/ as einu pas privatu Norgej, kuris pasirases su valstybine kasa sutarti ir moku 35 eu su echo ir konsultacija, virsijus 220eu per metus, toliau visai nemokamai..

Atsakyti

Piku dama- oj, linkiu kad viskas butu gerai  :4u:    nu ir kainos lietuvoj  :oh:

 

Niloticus- ar gadinai testa?   :bigsmile:  

 

As kaip pailsejau savaitgali- pas mus nemazai prisnigo..tai tokia gera nuotaika. Su MB atsventem 2 metukus  :wub:  

o per black friday nupirkau lova sunui ir sofa i sveciu kambari  :B   geros kainos buvo  :rolleyes:   dar aisku, pora drabuziu sau  :oh:   jau netelpa jie pas mane..bet juk reikia atsinaujint  :ax:   :lol:​  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 02 gruodžio 2019 - 09:00

Labas rytas, testukas baltas, bet labai vilčių ir nedėjau, tiesiog įdomu kur pradingo mano dienos???  :huh2: nu tik planuok ir žiūrėk iš reguliaraus ciklo visiška nesąmonė lieka  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niloticus*: 02 gruodžio 2019 - 08:55

Labas rytas, testukas baltas, bet labai vilčių ir nedėjau, tiesiog įdomu kur pradingo mano dienos???  :huh2: nu tik planuok ir žiūrėk iš reguliaraus ciklo visiška nesąmonė lieka  :oh:

oj, kaip keista  :hmm:   gal jau reiktu pas gine nueit..  :unsure:​ 

Atsakyti

oj, kaip keista  :hmm:   gal jau reiktu pas gine nueit..  :unsure:​ 

Jau užsiregistravau, vizitas sausio 13  :oh: spėju ir pačios iki to laiko atsiras  :dry2:​ 

Atsakyti