Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Na ka as jau po ginekologo :/ su dvipusiskom nuotaikom isejau.. vaginozes zinoma nei kvapo, viskas grazu, jokiu skysciu gimdoje irgi nematyti, kiausideje lygtais matos geltonkunis, bet ginius sake, ar ivyko ovuliacija negarantuotas. Gleivine 6,47mm, siandien 6dpo.. lyg ir plonoka ji, implantacija aisku imanoma, bet idealiausia, kad butu bent 7-8mm.. Aisku ji dar gali pastoret per pora dienu icon_hmmm.gif Jis man israse Letrozol 2,5mg, sako jei ateis mm, bandyt stimuliuot ov, bet juk Letrozol issplonina gleivine dar labiau, tai jei ji ir taip plonoka, tai kas ten kur implantuosis icon_sad.gif o estrogenu neisrase, kad gleivinei storint po ov icon_sad.gif kazi eit pas seimos daktare issirasyt Estrofem, kad augint gleivine?
Gal kuri susidurusi su stimuliacija siais vaistais icon_hmmm.gif ar baisus salutiniai poveikiai??

Atsakyti

Na ka as jau po ginekologo :/ su dvipusiskom nuotaikom isejau.. vaginozes zinoma nei kvapo, viskas grazu, jokiu skysciu gimdoje irgi nematyti, kiausideje lygtais matos geltonkunis, bet ginius sake, ar ivyko ovuliacija negarantuotas. Gleivine 6,47mm, siandien 6dpo.. lyg ir plonoka ji, implantacija aisku imanoma, bet idealiausia, kad butu bent 7-8mm.. Aisku ji dar gali pastoret per pora dienu icon_hmmm.gif Jis man israse Letrozol 2,5mg, sako jei ateis mm, bandyt stimuliuot ov, bet juk Letrozol issplonina gleivine dar labiau, tai jei ji ir taip plonoka, tai kas ten kur implantuosis icon_sad.gif o estrogenu neisrase, kad gleivinei storint po ov icon_sad.gif kazi eit pas seimos daktare issirasyt Estrofem, kad augint gleivine?
Gal kuri susidurusi su stimuliacija siais vaistais icon_hmmm.gif ar baisus salutiniai poveikiai??

Gleivinė tikrai plonoka sakyčiau, letrozole neplonina gleivinės, clostilbegyt plonina gleivinę. Nuo kelintos cd liepė pradėti gerti letrozole, po kiek tablečių gerti ir kiek laiko? Nestebės echoskopu kaip užaugo foliai?

Atsakyti

Gleivinė tikrai plonoka sakyčiau, letrozole neplonina gleivinės, clostilbegyt plonina gleivinę. Nuo kelintos cd liepė pradėti gerti letrozole, po kiek tablečių gerti ir kiek laiko? Nestebės echoskopu kaip užaugo foliai?
Na dar ne kritine, bet plonoka :( Gerti 5 dienas po tablete, 

3-7cd, na nieko nesake, kad reik stebet, tai nezinau net :( bandysiu nueit mazdaug pries ov, bet jau bus kaledinis laikotarpis, tai neaisku ar kas dirbs :/ nei jokiu sprogtuku poto.. Kazi ar taip galima? Na bet jei israse, vadinas kaip ir galima ir sitaip, laukt naturaliai.. net nezinau :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 03 gruodžio 2019 - 17:43

Sveikos.

aš ryt iš ryto einu pas gine. Klausimas ar galima eit pas gine iš vakaro po ND, nes pagal skaičiuoklę šiandien ov? :D 

Atsakyti

Amundsen, gali ir savaime ovuliuoti jei vyksta natūraliai ovuliacija.

Sveikos.

aš ryt iš ryto einu pas gine. Klausimas ar galima eit pas gine iš vakaro po ND, nes pagal skaičiuoklę šiandien ov? :D

O kodėl turėtų būt begalima :hmm:  :D​  Juk nusiprausi prieš eidama. Joms jaučiu viskas norma. Man nemaloniau kai reikia ateiti 3 cd, o kitoms tai pats kraujavimas 

Atsakyti

Amundsen, gali ir savaime ovuliuoti jei vyksta natūraliai ovuliacija.

O kodėl turėtų būt begalima :hmm:  :D​  Juk nusiprausi prieš eidama. Joms jaučiu viskas norma. Man nemaloniau kai reikia ateiti 3 cd, o kitoms tai pats kraujavimas 

galvoju maža ką, pasikaulsiu :D nes nu man irgi atrodo turėtų viskas ok būti  :D  :P​ 

Atsakyti
Amundsen, neprarask dar vilties 😉 As nelabai numanau tiek detaliai situose dalykuose, bet jei sis ciklas bus vel nesekmingas, gal visgi verta tuos vaistus pameginti. Nes kaip suprantu jau is savo puses esi nemazai ka isbandzius.
O man jau prasideda sunkusis laikotarpis 🙈😂 kaip tas 10 dienu dar islaukt 😂
Atsakyti

Amundsen, neprarask dar vilties 😉 As nelabai numanau tiek detaliai situose dalykuose, bet jei sis ciklas bus vel nesekmingas, gal visgi verta tuos vaistus pameginti. Nes kaip suprantu jau is savo puses esi nemazai ka isbandzius.
O man jau prasideda sunkusis laikotarpis 🙈😂 kaip tas 10 dienu dar islaukt 😂

Kantrybės tik kantrybės  :D​ 

Atsakyti

Amundsen, gali ir savaime ovuliuoti jei vyksta natūraliai ovuliacija.

O kodėl turėtų būt begalima :hmm:  :D​  Juk nusiprausi prieš eidama. Joms jaučiu viskas norma. Man nemaloniau kai reikia ateiti 3 cd, o kitoms tai pats kraujavimas 

Na as galvoju, kad nieko jis man baisaus nepasake, pats nebuvo tikras ar ivyko ov ar ne :) paskaitinejau td, buvo nemazai tokiu, kurios vartojo tuos ov skatinamuosius, bet nei sprogtuku nei estrogenu, ir pastojo is pirmo karto, juos geriant :).

Tai manau viena cikla pabandysiu daryt taip kaip jis sake ir laukt rezultatu :)

Amundsen, neprarask dar vilties 😉 As nelabai numanau tiek detaliai situose dalykuose, bet jei sis ciklas bus vel nesekmingas, gal visgi verta tuos vaistus pameginti. Nes kaip suprantu jau is savo puses esi nemazai ka isbandzius.
O man jau prasideda sunkusis laikotarpis 🙈😂 kaip tas 10 dienu dar islaukt 😂

Na toks ir nemazai :D tik vitaminus tegeriau as ir reguliarus nd, daugiau nieko ekstra praeitus ciklus :) na ir pagulet po nd 30 min :)

Bet si cikla kaip ir daug dalyku buvo kas galejo teigiamai veikt pastojima: gleives skystinancius vaistus Bronkyl, nakvisu aliejus, antibiotikai, gerosios bakterijos, lubrikantas conceive :D na ir nd su ilgesniu pagulejimu 😂 

Tai viskas kaip ir naturaliai dar :D bet sekanti karta pasistimuliuosiu biski, nepakenks manau  :ax:​ 

Atsakyti

Labas rytas, pagaliau sugrįžo mano pasiklydėlės  :yahoo: dar niekada taip nesidžiaugiau sukaukusi mm  :D

Parnešu sąrašėlį ir laikau kumščius, kad būtų kuo daugiau Kalėdinių stebuklėlių  :wub:

 

Sulaukusios II   :wub:

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom
  • VeDo
  • grazi_moteris_
  • lucija_
  • Pikų*dama

Vis dar laukiančiosII   :wub: 
12.09 Trupinėlis nelaukia mmm
12.10-15 Amundsen nelaukia mmm
12.18 Dandelion fuzz nelaukia/laukia mmm
12.20 Garbanelele nelaukia mmm
12.20 Gintare0820 nelaukia mmm
12.22 goodmorning nelaukia mmm
12.22-24 ~Emi~ nelaukia mmm
12.30 Serena.. nelaukia mmm

01.03 *Niloticus* pamatys II
00.00 -hal-
00.00 _mimozza_
00.00 Airisė

Atsakyti

Labas rytas, pagaliau sugrįžo mano pasiklydėlės  :yahoo: dar niekada taip nesidžiaugiau sukaukusi mm  :D

Parnešu sąrašėlį ir laikau kumščius, kad būtų kuo daugiau Kalėdinių stebuklėlių  :wub:

Sulaukusios II   :wub:

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom
  • VeDo
  • grazi_moteris_
  • lucija_
  • Pikų*dama

Vis dar laukiančiosII   :wub: 
12.09 Trupinėlis nelaukia mmm
12.10-15 Amundsen nelaukia mmm
12.18 Dandelion fuzz nelaukia/laukia mmm
12.20 Garbanelele nelaukia mmm
12.20 Gintare0820 nelaukia mmm
12.22 goodmorning nelaukia mmm
12.22-24 ~Emi~ nelaukia mmm
12.30 Serena.. nelaukia mmm

01.03 *Niloticus* pamatys II
00.00 -hal-
00.00 _mimozza_
00.00 Airisė

Linkiu, kad taip ir butu  :4u: 

Labas rytas :4u:  :4u:​ 

Atsakyti
Sveikos.
26-ta ciklo diena, ir krinta bt 🙈 Nenoriu tuo tiket 😔 manysiu, kad auksciausiai buvo pakilusi del mano sirguliavimo, o pasveikus pakrito 🙄
Atsakyti