Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas visoms  :) 

Norvegija ;)

Labas rytas  :4u:

Siandien varau pas giniu, paziuresim ka si kart isgirsiu 😊

O šaunu, pranešk ką pasakys  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas visoms  :)

O šaunu, pranešk ką pasakys  :)​ 

Butinai :) tik, kad as vis pamirstu ko noriu klaust, kai nueinu :D uzsirasiau ant lapelio, tai gal nepamirsiu :D

Atsakyti

Butinai :) tik, kad as vis pamirstu ko noriu klaust, kai nueinu :D uzsirasiau ant lapelio, tai gal nepamirsiu :D

Aš ir mėgstu užsirašyti, bet būna pamirštu aš jį išsitraukti 

Atsakyti

Aš ir mėgstu užsirašyti, bet būna pamirštu aš jį išsitraukti 

Vat vat as irgi pamirstu  :oh: 

Bet svarbiausius gal atsiminsiu, kad paziuretu kaip ten su isskyrom, ar jau geros. Ar buvo ovuliacija, ar mato geltonkuni. Koks gleivines storis, nes idomu po spirales ar vis dar labai issploneje. Ir del skysciu gimdoj ar mato ka, nes kai lt buvau, gine sake, kad lyg skysciu yra gimdoj ar uz gimdos :( tai neaisku kas ten :/ bet man atrodo pas maniski giniu, geresnis aparatas, matys geriau viska  :ax:​ 

Atsakyti

Vat vat as irgi pamirstu  :oh:

Bet svarbiausius gal atsiminsiu, kad paziuretu kaip ten su isskyrom, ar jau geros. Ar buvo ovuliacija, ar mato geltonkuni. Koks gleivines storis, nes idomu po spirales ar vis dar labai issploneje. Ir del skysciu gimdoj ar mato ka, nes kai lt buvau, gine sake, kad lyg skysciu yra gimdoj ar uz gimdos :( tai neaisku kas ten :/ bet man atrodo pas maniski giniu, geresnis aparatas, matys geriau viska  :ax: 

Lauksim labai rezultatų, laikau kumščius, kad viskas būtų gerai  :angel2: 

Atsakyti

Priedas  89E3870F-9B9D-4344-8D55-3814C1330C31.jpeg   113,72KB   1 Parsiųsta kartųParėjo mano nėštumo testai iš Ali, nu dabar jau testuosiuos netaupydama :D aišku, kažkaip užsakinėja a tikėjausi, kad gal neprireiks, liks antro vaiko planavimui, beeeet, reiks vis dėl to, tikiuosi, kad teigiami bus visi :nestuke dabar beliko pasidarbuoti, kad tikrai būtų galimybė toms dviems juostelėmis išryškėti :D

Atsakyti

attachicon.gif89E3870F-9B9D-4344-8D55-3814C1330C31.jpegParėjo mano nėštumo testai iš Ali, nu dabar jau testuosiuos netaupydama :D aišku, kažkaip užsakinėja a tikėjausi, kad gal neprireiks, liks antro vaiko planavimui, beeeet, reiks vis dėl to, tikiuosi, kad teigiami bus visi :nestuke dabar beliko pasidarbuoti, kad tikrai būtų galimybė toms dviems juostelėmis išryškėti :D

Linkiu, kad greit rodytu II ;) as sakiau, jei si cikla nepavyks, nebesitestuosiu isvis, kol neveluos kokia savaite 😂😂

Atsakyti

attachicon.gif89E3870F-9B9D-4344-8D55-3814C1330C31.jpegParėjo mano nėštumo testai iš Ali, nu dabar jau testuosiuos netaupydama :D aišku, kažkaip užsakinėja a tikėjausi, kad gal neprireiks, liks antro vaiko planavimui, beeeet, reiks vis dėl to, tikiuosi, kad teigiami bus visi :nestuke dabar beliko pasidarbuoti, kad tikrai būtų galimybė toms dviems juostelėmis išryškėti :D

Nemažai užsipirkai :D linkiu kad pamatytum II   :wub:  ir nepamatytum nei vieno testo melagiuko suteiksiančio tuščių vilčių  :4u:​ 

Atsakyti

Linkiu, kad greit rodytu II ;) as sakiau, jei si cikla nepavyks, nebesitestuosiu isvis, kol neveluos kokia savaite 😂😂

As ir sakiau taip darysiu :D

Atsakyti

Bus sunku,  bet jau pabodo tie testavimaisi :D nors poryt jau gadinsiu viena, nes kaledinis vakarelis su darbu :)

Bet nemanau, kad ka rodys :)

Atsakyti

Nusipirkau ta Ginekol, bandysiu, gal pades😊

Atsakyti

Nusipirkau ta Ginekol, bandysiu, gal pades😊

O gersi dėl nereguliaraus ciklo? Tikiuosi sulauksi norimo rezultato jį vartojant  :)​ 

Atsakyti