Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(juratela @ 2019 07 12, 09:26)
Taip ilgai nedalinsit ir vėl per nesusipratimą, nes viskas apmokėta, kas gauta, negaliu šalia būdama pasiimti  cry.gif
Juolab ir likusius daiktelius galėčiau nuvežti mamai 15d. verysad.gif

As tai dekojudievui uz manouche su jos palankiu darbo grafiku. Kitaip butu man kapiec ilgam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FotoVesta @ 2019 07 12, 07:47)
labas rytas, vilnietes gavo 624 siuntini 4u.gif
nedalinsiu 07.13-07.16

Kodėl svarbią info rašot paslėptai? unsure.gif

QUOTE(juratela @ 2019 07 12, 10:26)
Taip ilgai nedalinsit ir vėl per nesusipratimą, nes viskas apmokėta, kas gauta, negaliu šalia būdama pasiimti  cry.gif
Juolab ir likusius daiktelius galėčiau nuvežti mamai 15d. verysad.gif

O šiandien? Paprašykite, gal kažkas paimtų jūsų šiandien, jei negalite atsiimti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2019 07 12, 10:01)
Parašiau jums į az 4u.gif

Atsakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 12, 11:17)
Kodėl svarbią info rašot paslėptai? unsure.gif
O šiandien? Paprašykite, gal kažkas paimtų jūsų šiandien, jei negalite atsiimti? 4u.gif
[right][snapback]72467426[/snapback][/right]


TAI KAD NEGAVO PATVIRTINIMO IŠ LINOS, O ŠALIA BUVAU IR JAU MANIAU LĖKSIU PASIIMTI, PASIRODO VĖL KAŽKOKS APSISKAIČIAVIMAS, NES VISKĄ KĄ GAVAU SUMOKĖJUSI ESU IR RAMIAI LAUKIAU PREKIŲ, DEJA g.gif
JUOLAB ŠIANDIEN DALINO TIK VALANDĄ, KAI PASISKAMBINAU NEGAVUS KVIETIMO. PASITYČIOJIMAS IŠ LOJALIŲ KLIENČIŲ unsure.gif
Atsakyti
Ačiū už paskutinius pirkinius ir gražių visiems atostogų vacation1.gif
Papildyta:
QUOTE(juratela @ 2019 07 12, 11:51)
TAI KAD NEGAVO PATVIRTINIMO IŠ LINOS, O ŠALIA BUVAU IR JAU MANIAU LĖKSIU PASIIMTI, PASIRODO VĖL KAŽKOKS APSISKAIČIAVIMAS, NES VISKĄ KĄ GAVAU SUMOKĖJUSI ESU IR RAMIAI LAUKIAU PREKIŲ, DEJA  g.gif
JUOLAB ŠIANDIEN DALINO TIK VALANDĄ, KAI PASISKAMBINAU NEGAVUS KVIETIMO. PASITYČIOJIMAS IŠ LOJALIŲ KLIENČIŲ  unsure.gif

Dalino ne valandą unsure.gif laišką gavau 7:46, dalino iki 11
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2019 07 12, 11:51)
TAI KAD NEGAVO PATVIRTINIMO IŠ LINOS, O ŠALIA BUVAU IR JAU MANIAU LĖKSIU PASIIMTI, PASIRODO VĖL KAŽKOKS APSISKAIČIAVIMAS, NES VISKĄ KĄ GAVAU SUMOKĖJUSI ESU IR RAMIAI LAUKIAU PREKIŲ, DEJA  g.gif
JUOLAB ŠIANDIEN DALINO TIK VALANDĄ, KAI PASISKAMBINAU NEGAVUS KVIETIMO. PASITYČIOJIMAS IŠ LOJALIŲ KLIENČIŲ  unsure.gif

Ne mano reikalas, bet jau šita komanda tai itin mažai klysta. Neklysta, kas nedirba.
Suprantu jūsų pyktį, bet tai na.. gyvenimas..
Visada stebėjausi, kad čia klaidų yra super mažai, turint omeny visą reikalo subtilumą.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 12, 11:54)
Ačiū už paskutinius pirkinius ir gražių visiems atostogų  vacation1.gif
Papildyta:

Dalino ne valandą  unsure.gif laišką gavau 7:46, dalino iki 11


Turėjau omenyje, kai pasiskambinau, dalino dar valandą. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 12, 11:55)
Ne mano reikalas, bet jau šita komanda tai itin mažai klysta. Neklysta, kas nedirba.
Suprantu jūsų pyktį, bet tai na.. gyvenimas..
Visada stebėjausi, kad čia klaidų yra super mažai, turint omeny visą reikalo subtilumą.


Aš nepykstu. Man apmaudu, kad viską apmokėjusi bet negalėjau paimti būdama šalimais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2019 07 12, 11:51)
TAI KAD NEGAVO PATVIRTINIMO IŠ LINOS, O ŠALIA BUVAU IR JAU MANIAU LĖKSIU PASIIMTI, PASIRODO VĖL KAŽKOKS APSISKAIČIAVIMAS, NES VISKĄ KĄ GAVAU SUMOKĖJUSI ESU IR RAMIAI LAUKIAU PREKIŲ, DEJA  g.gif
JUOLAB ŠIANDIEN DALINO TIK VALANDĄ, KAI PASISKAMBINAU NEGAVUS KVIETIMO. PASITYČIOJIMAS IŠ LOJALIŲ KLIENČIŲ  unsure.gif


Čia tik daiktai juk, ne žmogaus gyvybė unsure.gif O dalintojos irgi turi gyvenimą. Paskaičius tokius komentarus, net nebesinori daugiau dėžių imt huh.gif
Atsakyti
Ačiū už siuntinius, už nupirkimą, palaukimą, pasandėliavimą ir viską viską. Geros likusios vasaros 4u.gif
Atsakyti
ačiū komandai 4u.gif
pagaliau turiu rankinuką, kuris atitinka visus mano lūkesčius biggrin.gif
Ir loft sijonas labai puikus.ačiū 4u.gif

Bathbody irgi dar niekada nenuvylė wub.gif
Atsakyti

Na man su 98 cm per klubus geros, liemuo su guma. Tokios laisvai aptemptos. Bet aš visgi platesnio modelio norėčiau todėl ir parduodu.

Čia apie uniqlo kelnes

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominno: 12 liepos 2019 - 12:20
Merginos, ar jau gavote paskaičiavimus už hanes, kur prieš pat komandos atostogas darytas. Galvoju, gal jau buvo ir nuklydo kur....
Atsakyti