Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Turime laisvus:

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

CK liemenele, Black 34D uz 12.74$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Pasiulysiu netikusius vyrui 4u.gif

Calvin Klein Jeans maikutę. Dydis XXL. Pamažinta, tarp pažastu 60,5 cm. Kaina 25 eur.

https://www.nordstro...sccJDup2Vcwf7bk

vartotojo įkelta nuotrauka

Lacoste šlepetės. Dydis USA 12. Pamažintos, vidpadis 29 cm. Kaina 24 eur.

https://www.nordstro.....or=NAVY/WHITE

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(liepa1 @ 2019 07 10, 16:00)
Gal kam reikia išgirtų kelnių. Labai fainos, bet man didelės. XL dydis.
https://www.uniqlo.c...cgid=women-sale

Aš irgi parduodu XL 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2019 07 12, 11:42)
ačiū komandai  4u.gif
pagaliau turiu rankinuką, kuris atitinka visus mano lūkesčius  biggrin.gif
Ir loft sijonas labai puikus.ačiū  4u.gif

Bathbody irgi dar niekada nenuvylė  wub.gif

Parrrooooooo 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 07 12, 14:30)
Parrrooooooo 4u.gif  bigsmile.gif

manau kad tikrai ne Tavo stiliukas, bet man bus kaip tik. ir į darbą, ir į gatvę.
vartotojo įkelta nuotrauka

sijonas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Fidi @ 2019 07 12, 13:32)
Merginos, ar jau gavote paskaičiavimus už hanes, kur prieš pat komandos atostogas darytas. Galvoju, gal jau buvo ir nuklydo kur....

aš šiandien lyfčiką jau pasiėmiau smile.gif beje ačiū savita'i, tikrai fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2019 07 12, 12:04)
Čia tik daiktai juk, ne žmogaus gyvybė unsure.gif  O dalintojos irgi turi gyvenimą. Paskaičius tokius komentarus, net nebesinori daugiau dėžių imt huh.gif


Atrodo ką ne taip parašiau. Tiesiog man apmaudu kai viską sumokėjau, o negaliu dalinimo metu pasiimti, nes su trim vaikais ne kada nori gali nulėkti iš užmiesčio ir bet kada pasiimti ir t.t. Ar čia šiukštu negalima net paverkšlenti, vien tik liaupses rašyti. Taip, komanda šauni, todėl ir esu lojali klientė, nelakstau tai pas vieną tai pas kitą, pagauna, valio, nepagauna, nieko - sutaupai. Bet kai planuojama dalinti trumpai, norėtųsi apie iškilusius neaiškumus išsiaiškinti prieš planuojamą dalinimą, ne po jo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2019 07 12, 14:47)
Atrodo ką ne taip parašiau. Tiesiog man apmaudu kai viską sumokėjau, o negaliu dalinimo metu pasiimti, nes su trim vaikais ne kada nori gali nulėkti iš užmiesčio ir bet kada pasiimti ir t.t.  Ar čia šiukštu negalima net paverkšlenti, vien tik liaupses rašyti. Taip, komanda šauni, todėl ir esu lojali klientė, nelakstau tai pas vieną tai pas kitą, pagauna, valio, nepagauna, nieko - sutaupai. Bet kai planuojama dalinti trumpai, norėtųsi apie iškilusius neaiškumus išsiaiškinti prieš planuojamą dalinimą, ne po jo  4u.gif

nesupykit, bet pasižiūrėjau jūsų vaikų amžių ir patylėsiu dėl šio jūsų paverkšlenimo. Suprasčiau, jei būtų vaikai iki 10 bent jau visi ....
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2019 07 12, 13:39)
manau kad tikrai ne Tavo stiliukas, bet man bus kaip tik. ir į darbą, ir į gatvę.
vartotojo įkelta nuotrauka

sijonas
vartotojo įkelta nuotrauka

Dzin, kad ne mano, svarbu kad dziugina 100%
Atsakyti

Šiandien žiūriu ateina laiškas, kur siuntėjas - TEISINGUMAS... jeeetau, galvoju, kas čia man rašo fear.gif

Čia vadinasi, pradėjo man gmailas šiandien ar vakar versti parduotuvių pavadinimus.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2019 07 12, 15:59)
nesupykit, bet pasižiūrėjau jūsų vaikų amžių  ir patylėsiu dėl šio jūsų paverkšlenimo. Suprasčiau, jei būtų vaikai iki 10 bent jau visi ....


Na taip ir yra, septyniolikmečio neskaičiavau, jeigu ką, nebūtina visko surašyti į sm juk. Gal asmeniškai susipažinti reikia, tada komentuoti, o ne spręsti pagal pirmus įrašus kažkada sm, kurių nebepratęsiau, o seni liko neištrinti ax.gif
Atsakyti
Ačiū komandai už paskutinius priešatostoginius pirkinius. Viskas tiko, visi patenkinti. aciuks.gif Ir FotoVestai ačiū už gerą nuotaiką ir kantrybę. aciuks.gif Gerų atostogų! 4u.gif
Atsakyti