Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(hollie @ 2019 07 13, 22:51)
<p>Kreipiuosi i JMD, noreciau priminimo del GERO lygintuvo, perinstaliavom kompa, visi favoritai dingo verysad.gif
Aciu  4u.gif 
kitu pasiulymu ir rekomendaciju irgi neatsisakau  rolleyes.gif 

</p>

Mano toks

https://www.philips....mp-technologija
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 14, 10:06)

Pažiūrėjau, manasis toks biggrin.gif bet manau skirtumas jų minimalus

https://www.philips....mp-technologija
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2019 07 13, 23:55)
Kaunietės, Rekomenduokit odos klinika ar gydytoja, pas vyra apgamas kazkoks paraudes, reikia, kad apžiūrėtų  unsure.gif


Man patiko Odos klinika, gyd Radzukevicius ar kazkoiia panasi pavarde 4u.gif
Atsakyti
Netiko mum dydis verysad.gif gal kam reiktų, tikrai labai fainos ir dailios vyriškos šlepkės, 42.5 eur. dydis, toki ir atitinka, maždaug 42-43. Kaina su siuntimu 30 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Aš tokį nusipirkau, 68 eurai, palyginau su brangesniu JMD, pažiūrėjau, kad šiek tiek skiriasi vandens bakelio talpa ir išmetamų garų kiekis kažkiek gramų, daugiau praktiškai tas pats. Man užteks, nes nedaug ir naudoju smile.gif

https://pigu.lt/lt/b...mp;mid=14720840
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIJADA: 14 liepos 2019 - 18:16
Gauta įv. miestų 604 siunta. Susimokėjusioms išsiųsiu rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2019 07 14, 20:15)
Aš tokį nusipirkau, 68 eurai, palyginau su brangesniu JMD, pažiūrėjau, kad šiek tiek skiriasi vandens bakelio talpa ir išmetamų garų kiekis kažkiek gramų, daugiau praktiškai tas pats. Man užteks, nes nedaug ir naudoju smile.gif

https://pigu.lt/lt/b...mp;mid=14720840

Prieš 3 dienas ir aš tokį patį nusipirkau, tik dar neišbandžiau. smile.gif Kur JMD parodė, tas išmanus - nereikia temperatūros pačiam reguliuoti, nėra net reguliatoriaus ,,ratuko". Komentaras po juo šiek tiek atbaidė, todėl paprastesnį pasiėmiau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dabartė: 14 liepos 2019 - 21:20
QUOTE(Dabartė @ 2019 07 14, 22:18)
Prieš 3 dienas ir aš tokį patį nusipirkau, tik dar neišbandžiau. smile.gif Kur JMD parodė, tas išmanus - nereikia temperatūros pačiam reguliuoti, nėra net  reguliatoriaus ,,ratuko". Komentaras po juo šiek tiek atbaidė, todėl paprastesnį pasiėmiau. 4u.gif

Kai aš pirkau, tą patį komentarą skaičiau biggrin.gif man sako - nepatiks - grąžinsit. Bet man atgal nešt nereikėjo. Vaiko mokyklinių kelnių kantą sulygina puikiai ir visa kita labai gražiai lygina. Ypač megztiniai. Tokie purūs, kaip nauji pasidaro. Kašmyriukai mėgsta tuos garus. Ir man jis visiškai nekapsi. Kažkur radau komentarus kad tipo labai bėga. Man jis visai nebėga. Gal pasisekė biggrin.gif aš lygint nekenčiu. Mano mama viską lygina. Tai ji man sakė tobuliausias išradimas biggrin.gif labai patenkinta. Aš lyginu turbūt tik vaiko rūbus ir savo kokią medvilninę suknelę max. Šiaip varau susiraukšlėjus ir man giliai dzyn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 14, 22:27)
. Šiaip varau susiraukšlėjus ir man giliai dzyn  biggrin.gif

nuskaičiau tik paskutinį sakinį biggrin.gif galvoju...kodėl.tiek raukšlių..ir kodėl dzin...??? biggrin.gif
Atsakyti
Aš lygintuvą išsitraukiu tik vasarą, kai prasideda maikių sezonas, viskas, daugiau neturiu kur jo naudoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2019 07 14, 14:36)
Man patiko Odos klinika, gyd Radzukevicius ar kazkoiia panasi pavarde  4u.gif

Klinika vadinasai sveika oda. www.sveikaoda.lt
Aš ir ten lankiausi porą kartų-geri atsiliepimai.
Atsakyti

Prieš 3 dienas ir aš tokį patį nusipirkau, tik dar neišbandžiau. smile.gifKur JMD parodė, tas išmanus - nereikia temperatūros pačiam reguliuoti, nėra net reguliatoriaus ,,ratuko". Komentaras po juo šiek tiek atbaidė, todėl paprastesnį pasiėmiau. 4u.gif

 

   As ir be reguliatoriaus Philipsu lyginu. Mes lyginam viska, dukra paaugle, sunus studentas, tai labai patogu, kai nereikia jokiu temperaturu junginet. Ijungei ir bruzuoji. Patys issilygina.

   Is pradziu erzino garsas, dabar pripratau. Bet ka reiskia pripratimas.Nuvaziavom atostogaut, galvoju kelnes issilyginsiu, lygintuva tekst ant kelniu ir prikibo. Net i galva neatejo, kad reiketu temperatura paziuret kokia nustatyta. 

Atsakyti