Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

PARDUODU per mergaites pirkta Loft svarkeli, dydis XS, tiktų ir dėvinčioms S. Kaina 20 Eur. Kaunas, siunciu 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
https://outlet.loft....p;prodId=487580
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2019 07 20, 15:08)
<p>Sveikos, </p><p>ar merginos pašte būna? Nes jokių žinių verysad.gif</p><p></p><p>Rašau ir čia, gal kas ieškot savo conversiukų 8d dešinios kojos? Pas mane atkeliavo dveji kairės kojos...</p>


Ir aš parašius pora žinučių, laukiu atsakymų.
Atsakyti
Sveikos, gal formuojate skubiai uzsakyma is 6pm? Turiu preke uz 14.99 dol, noreciau jungtis.. kol dar yra.
Atsakyti
QUOTE(_Svajone_ @ 2019 07 22, 20:00)
Sveikos, gal formuojate skubiai uzsakyma is 6pm? Turiu preke uz 14.99 dol, noreciau jungtis.. kol dar yra.

Sveiki, atostogaujame iki rugsejo
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2019 07 20, 13:22)
Sveikos, o tikrai visiems surasite? Nes aš sumokėjus, bet negavau laiskelio dėl pasimatymo paskyrimo smile.gif

Hmm, parašius laišką, kad sumokėta, gavau atsakymą: ačiū jau beveik prieš 2 savaites. ax.gif
Atsakyti
Labai ačiū už siuntinį, pradžiugino smile.gif Nesuprantu, kaip čia gaunasi- ką parduotuvėse matuojuos, nieks netinka, trumpa kreiva storina, vienur laisva-kitur spaudžia... o čia aklai imu- turbūt 90proc visks normaliai ...
Atsakyti
Nauji 41 dydžio ECCO kedukai.
55 eurai
Vilnius
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 07 22, 21:59)
Labai ačiū už siuntinį, pradžiugino smile.gif Nesuprantu, kaip čia gaunasi- ką parduotuvėse matuojuos, nieks netinka, trumpa kreiva storina, vienur laisva-kitur spaudžia... o čia aklai imu- turbūt 90proc visks normaliai ...


Aš visai nebemoku fizinėse parduotuvėse sau pirkti, susisuka galva biggrin.gif. Nervina arba kosminės kainos, arba pradedu kabinėtis prie nekokybiškų siūlių biggrin.gif

Gafsa, padėk priderinti paaugliui striukę prie šių "klouno" batų. Tokių ir ne kitokių rugsėjui užsimanė. blink.gif Tiesiog kažkokių derinių smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 23 liepos 2019 - 08:39
QUOTE(Rita003 @ 2019 07 23, 08:37)
Aš visai nebemoku fizinėse parduotuvėse sau pirkti, susisuka galva  biggrin.gif. Nervina arba kosminės kainos, arba pradedu kabinėtis prie nekokybiškų siūlių  biggrin.gif

Gafsa, padėk priderinti paaugliui striukę prie šių "klouno" batų. Tokių ir ne kitokių rugsėjui užsimanė.  blink.gif Tiesiog kažkokių derinių smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Arba parka, kiek ilgesne nugara, arba pailgintą bomberį žiūrėčiau. Bet jie patys geriausiai pasiderina, mums nesuprast biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 07 22, 19:59)
Labai ačiū už siuntinį, pradžiugino smile.gif Nesuprantu, kaip čia gaunasi- ką parduotuvėse matuojuos, nieks netinka, trumpa kreiva storina, vienur laisva-kitur spaudžia... o čia aklai imu- turbūt 90proc visks normaliai ...

man lygiai tas pats biggrin.gif
Atsakyti
perleidziu OLD NAVY graziaja suknele ,dydis M toki ir atitinka , sudietis 100 rayon
zavi suknyte ,turinti puikius atsiliepimus , pagauta per nuolaidas , jau nera jos pardavime , griebkit kam reik 4u.gif

kaina tik 20 eur
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ir dar kremuka isgirta perleidziu , naujas nepradarytas
kaina kiek ir mokejau 12.65 eur
https://www.pharmaca...hab-cream-1-7oz

temos neseku rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti

Gant , S dydis , Vilnius , 35 eu

Pridėta nuotrauka(-os)

  • 6EE34F8E-67AF-4C32-8A54-C960B6C3E01F.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 23 liepos 2019 - 14:05