Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

JMD, ačiūsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 26, 06:42)
Važiuoti dvyrka, vairuoti ilgas distancijas,  duotis po miškus ir pievas, kabarotis po kalvas aar šiaip kelionėse man patys tie batai. Nes jauties kaip basa.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Gėris ecco batai, aš tais neatsidžiaugiu- šilti neperšlampantys patogūs, koja kažkokia smulkesnė atrodo https://www.6pm.com/...8725182/color/3 tik mano su užtrauktuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 26 liepos 2019 - 08:07
QUOTE(Gafsa @ 2019 07 26, 09:07)
Gėris ecco batai, aš tais neatsidžiaugiu- šilti neperšlampantys patogūs, koja kažkokia smulkesnė atrodo https://www.6pm.com/...8725182/color/3  tik mano su užtrauktuku.

kad jie ne "fešn" sneikeriai, tai faktas, bet bais kvailai atodyčiau turbūt su dvyrkininkų uniforma ir pvz filom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ecco batai man asmeniškai labai gėris, mano vaikui kažkodėl nebaisus gėris. nors paskutinės ecco baskės, kurias pirkau kelionei, vairavimui, šliaužiojimui po karštus miestus, man trina blink.gif ir trina zarazos taip, kad apsivaryt galiu. minkštos, švelnios, patogios, nu bet trina tas gale užkulnis kur lipūčkė užsisega iki pažaliavimo. nžn ką daryt, bo atostogai ant nosies, o dar kojos pūslėtos biggrin.gif einu po nevaliai, pratinuos, uodega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 26, 08:12)
kad jie ne "fešn" sneikeriai, tai faktas, bet bais kvailai atodyčiau turbūt su dvyrkininkų uniforma ir pvz filom  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
ecco batai man asmeniškai labai gėris, mano vaikui kažkodėl nebaisus gėris. nors paskutinės ecco baskės, kurias pirkau kelionei, vairavimui, šliaužiojimui po karštus miestus, man trina  blink.gif ir trina zarazos taip, kad apsivaryt galiu. minkštos, švelnios, patogios, nu bet trina tas gale užkulnis kur lipūčkė užsisega iki pažaliavimo. nžn ką daryt, bo atostogai ant nosies, o dar kojos pūslėtos biggrin.gif einu po nevaliai, pratinuos, uodega  biggrin.gif

O tas compeed pieštukas nepadeda? Jei nepadeda- išeitis strategines vietas iš anksto silikoniniais pleistrais apsiklijuot.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 26, 08:12)
kad jie ne "fešn" sneikeriai, tai faktas, bet bais kvailai atodyčiau turbūt su dvyrkininkų uniforma ir pvz filom  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
ecco batai man asmeniškai labai gėris, mano vaikui kažkodėl nebaisus gėris. nors paskutinės ecco baskės, kurias pirkau kelionei, vairavimui, šliaužiojimui po karštus miestus, man trina  blink.gif ir trina zarazos taip, kad apsivaryt galiu. minkštos, švelnios, patogios, nu bet trina tas gale užkulnis kur lipūčkė užsisega iki pažaliavimo. nžn ką daryt, bo atostogai ant nosies, o dar kojos pūslėtos biggrin.gif einu po nevaliai, pratinuos, uodega  biggrin.gif

Mano pilni namai, kuprinė, masina compeed pleistru.. Trina viskas iš eilės, lb lb plona oda pėdų, vieninteliai kurie nenutryne buvo ankstesnės laidos avikailiniai ugg ir oxs batai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

pasidalinkite patirtimi, kieno vaikai neseniai turėjo pirmąją Komuniją Vilniuje 4u.gif

gyvename pilaitėje, gal kas vedėte čia, kaip sekėsi...
mokosi mano vaikas Basanavičiaus progimnazijoje, galvoju gal čia vesti kur kartu su tikybos mokytoja. ...
svarbiausia, kad nebūtų kaip kokioje armijoje, tikiuosi lakstaus požiūrio į lankomumą ir kad kunigai būtų kunigai, o ne verslininkai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2019 07 26, 12:25)
Sveikos  4u.gif

pasidalinkite patirtimi, kieno vaikai neseniai turėjo pirmąją Komuniją Vilniuje  4u.gif

gyvename pilaitėje, gal kas vedėte čia, kaip sekėsi...
mokosi mano vaikas Basanavičiaus progimnazijoje, galvoju gal čia vesti kur kartu su tikybos mokytoja. ...
svarbiausia, kad nebūtų kaip kokioje armijoje, tikiuosi lakstaus požiūrio į lankomumą ir kad kunigai būtų kunigai, o ne verslininkai  smile.gif  4u.gif


Domintu tas pats Kaune. Kur Kaune leisti, kad butu lanksciau ziurimi i lankyma. Juk buna ir isvaziuosti savaitgaliais norisi, ir vaikas blogai jauciasi ir t.t 4u.gif
Atsakyti
Damos, priminkit tipsus, kaip nubalint medziaginiu sportbaciu medziaga ties padu po skalbimo? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2019 07 26, 12:25)
Sveikos  4u.gif

pasidalinkite patirtimi, kieno vaikai neseniai turėjo pirmąją Komuniją Vilniuje  4u.gif

gyvename pilaitėje, gal kas vedėte čia, kaip sekėsi...
mokosi mano vaikas Basanavičiaus progimnazijoje, galvoju gal čia vesti kur kartu su tikybos mokytoja. ...
svarbiausia, kad nebūtų kaip kokioje armijoje, tikiuosi lakstaus požiūrio į lankomumą ir kad kunigai būtų kunigai, o ne verslininkai  smile.gif  4u.gif

Veskit pas vienuolius. Jie labai gražiai su tais kleckučiais apsieina.
Atsakyti
[quote=JMD,2019 07 26, 12:51]
Veskit pas vienuolius. Jie labai gražiai su tais kleckučiais apsieina.
[/quote

4u.gif

skaitau dabar apie dominikonus ...
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 07 26, 10:12)
ecco batai man asmeniškai labai gėris, mano vaikui kažkodėl nebaisus gėris. nors paskutinės ecco baskės, kurias pirkau kelionei, vairavimui, šliaužiojimui po karštus miestus, man trina  blink.gif ir trina zarazos taip, kad apsivaryt galiu. minkštos, švelnios, patogios, nu bet trina tas gale užkulnis kur lipūčkė užsisega iki pažaliavimo. nžn ką daryt, bo atostogai ant nosies, o dar kojos pūslėtos biggrin.gif einu po nevaliai, pratinuos, uodega  biggrin.gif

Apie ecco batų patogumą atsiliepiu tik teigiamai, turiu ne vieną porą.
Pabandykit tas vietas, kurios trina, apdengti plonu audiniu (kad neištepti) ir pakalti švelniai plaktuku. Suplonėja ta trinanti vieta.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2019 07 26, 14:19)
Apie ecco batų patogumą atsiliepiu tik teigiamai, turiu ne vieną porą.
Pabandykit tas vietas, kurios trina, apdengti plonu audiniu (kad neištepti) ir pakalti švelniai plaktuku. Suplonėja ta trinanti vieta.

mano sitos basankes, ir trina uzkulnyje, kur susiduria tie dirzeliai rolleyes.gif pasiutimas

https://www.zalando....41b00j-a11.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 26 liepos 2019 - 15:38