Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Issiunciau jau :)

Atsakyti
QUOTE(Egluzek @ 2019 10 19, 13:57)
<p>Issiunciau jau smile.gif</p>

Dalinimo laikai baisus. Reikia pataikyti butent i ta valanda. Kodel gavus siunta negalima dalinti visa diena?
Atsakyti
AMERICAN EAGLE papildoma 40$ nuo 150$ nuolaida, iseina apie 26%, negalioja clearance
vartotojo įkelta nuotrauka


COACH OUTLET papildoma 20% nuolaida prekems is sios nuorodos, pazymetoms akcijos uzrasu
vartotojo įkelta nuotrauka


CONVERSE
vartotojo įkelta nuotrauka


DKNY turime papildoma 30% nuolaida sale
vartotojo įkelta nuotrauka


GAP
vartotojo įkelta nuotrauka


HM
vartotojo įkelta nuotrauka


JCREW FACTORY
vartotojo įkelta nuotrauka


OLD NAVY
vartotojo įkelta nuotrauka


SEPHORA kosmetikos rinkiniai gerom kainom
vartotojo įkelta nuotrauka


SHOES turime papildoma 30% nuolaida daugeliui sale prekiu
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 10 19, 14:06)
Dalinimo laikai baisus. Reikia pataikyti butent i ta valanda. Kodel gavus siunta negalima dalinti visa diena?

Kaip suprast visą dieną? O Eglei ne savaitgalis? blink.gif
O dar geriau, kai būni visą dieną, o niekas neatvažiuotų.
Visi žmonės dirba bet kokį darbą pagal grafiką.
Dalintų darbo metu - blogai. Dalintų po darbo - vėl blogai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 19 spalio 2019 - 13:12
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 10 19, 14:09)
Kaip suprast visą dieną? O Eglei ne savaitgalis? blink.gif
O dar geriau, kai būni visą dieną, o niekas neatvažiuotų.
Visi žmonės dirba bet kokį darbą pagal grafiką.
Dalintų darbo metu - blogai. Dalintų po darbo - vėl blogai..

Sandra kai gaudavo siuntą, dalindavo visą dieną. Dabar duota po vieną valandą ir įsisprausk kaip nori. Gi po to bus dienų, kai visai nedalins ax.gif Kai aš einu į darbą, dirbu nuo ryto iki vakaro, tada ilsiuosi dvi dienas
Atsakyti

Dalinimo laikai baisus. Reikia pataikyti butent i ta valanda. Kodel gavus siunta negalima dalinti visa diena?


vaikas kitomis valandomis miega, o ir pavalgyti reikia tiek man, tiek šeimai. Visa diena manau niekas dalinti negali. Ir bendroj sumoj gi cia iseina 4-5 h

Atsakyti

Sandra kai gaudavo siuntą, dalindavo visą dieną. Dabar duota po vieną valandą ir įsisprausk kaip nori. Gi po to bus dienų, kai visai nedalins ax.gifKai aš einu į darbą, dirbu nuo ryto iki vakaro, tada ilsiuosi dvi dienas

Nuo 15:30 iki 18:00 tai cia ne valanda ir visu patogumui yra tiek rytinio, tiek vakarinio laiko.

Atsakyti
Egle, jei pasakyčiau darbe, kad man reikia pamigdyti vaiką ir šeimai pagaminti valgyti, todėl negaliu dirbti, mane atleistų. Siuntos gavimo dieną sumoj dalinsite 3,5 valandas ir dar su pertraukom. Visiškai nepriimtina. Man nepatogu, į ginčus nesivelsiu. Love and peace 4u.gif
Atsakyti
Gal kas šiandien važiuos siuntinio iš Santariškių, Jeruzalės apylinkių? Prašyčiau viena megztuką prigriebt 🙂
Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2019 10 19, 15:00)
Gal kas šiandien važiuos siuntinio iš Santariškių, Jeruzalės apylinkių? Prašyčiau viena megztuką prigriebt 🙂

Galiu.
Papildyta:
QUOTE(Mur. @ 2019 10 19, 15:00)
Gal kas šiandien važiuos siuntinio iš Santariškių, Jeruzalės apylinkių? Prašyčiau viena megztuką prigriebt 🙂

Bajorų kalvos. Galiu
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 10 19, 14:40)


Kaip pamatyti juos per tel.;(((
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 10 19, 15:10)
Galiu.
Papildyta:

Bajorų kalvos. Galiu

Ačiū! Rašau Eglei laiska
Atsakyti